DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: NEW WAVE Party Events By Invitro Independent Music  (Прочетена 9712 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MO.
Гост
30 Януари 2006

6 ФЕВРУАРИ 2006, THE CURE RETROSPECTIVE Парти, Клуб АЛКОХОЛ, София

Invitro Independent Music Presents:
THE PURE CURE RETROSPECTIVE LOVESONGS SESSION+VIDEO WALL
DARK WAVE PARTY Played By: MO.
06.02.2006 (Mondaynight)
Club ALCOHOL, Sofia
Start: 20h, Enter: 3lv

www.invitroindependentmusic.com
http://mintcure.hit.bg
Последна редакция: 15 Февруари 2007 от Kevy
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #1: 08 Февруари 2006

страхотно беше,благодаря за което,МО.!  Пощурял

[:There's a devil lying by my side:]
MO.
Гост
Отговори #2: 08 Февруари 2006

Да, въпреки студа навън и малкото фенове в клуба партито си се получи и видео стената допринесе за атмосферата също....така ще бъде и на Депеш партито на 22.02 пак в АЛКОХОЛ!  Пощурял Ухилен Одобрение Жалко, че само ти и аз май бяхме на това парти от този форум!  Целувка
upu
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #3: 09 Февруари 2006

има ли някаква сетлиста, която е вървяла... интересно ми е какво е звучало и някак не мога да си представя да съм на такова парти, не знам защо...

|*|на тъмно играя живот|.|
resurrection
Джуниър
**
Публикации: 69

Профил
Отговори #4: 10 Февруари 2006

честно казано беше доста голяма загуба на време и доста разочароващо, защото наистина ми се посещаваше нещо подобно

стената беше много хубава, но клиповете от беста сме ги гледали всички и беше малко излишно да се извъртят няколко пъти без звук. може би щеше да е по-хубаво да се пусне трилогията в началото (и да се чува тя)

подбора на музиката беше доста детински и глупав и не го очаквах, прекалено малко кюър, твърде много депеш и то някакви неподхождащи ремикси, групи като хим и пласибо и остава доста ме учудиха, да не говорим за лейдитрон, но може би правя по-различни връзки, знам ли. звука беше все едно майка ми пускаше, не знам дали при мо не се е чувало просто по-различно, нищо не разбирам от тези неща, но като ми гръмне в ушит енещо значително по-силно се дразня, не сме рекламите по нова все пак...

наистина беше много студено и понеделник, но хората бяха твърде малко, за да може да се нарече парти, през повечето време бяхме към 20, а този клуб е доста голям, особено с тази подредба :/

кюър са прекрасна група. жалко, че не се получи (това са личните ми впечатления и на няколко човека с мен)

.iMMersE your soUL in LOVE.
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #5: 10 Февруари 2006

абе не знам какво те прихваща и кой си изобщо,но звучиш сякаш обвиняваш ди-джея....наистина,ако не си запознат,озвучаването не зависи от него Объркана мнението си е твое ,разбира се...и между другото,за да коментираш партито ли се регистрира тук?":това е фен сайт на Depeche mode ако не си забелязал,...аз видях ,че всички стояха по местата си и гледаха тъпо и не помръдваха на почти нищо,дори на парчетата на The Cure....и доколкото си спомням,парчетата на Depeche,за които говориш,бяха около 3-4........извинявам се за острия език,но аз съм особено наясно колко е трудно да се организира парти и определено се вбесявам когато това не се оценява....
Последна редакция: 10 Февруари 2006 от loosemyself

[:There's a devil lying by my side:]
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #6: 10 Февруари 2006

Обаче има един израз "Клиента винаги има право".
Надали хората ги интересува как партито е било организирано, след като са останали разочаровани. Говоря общо, не съм бил на партито.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

MO.
Гост
Отговори #7: 10 Февруари 2006

Не знам, защо, когато нещо не се харесва на някого и е извън очакванията му значи е лошо и с лека ръка се анатемосва....но нека поне отбележа и аз нещо! Студа, денят понеделник и вялото като цяло отношение към Кюър (от лични наблюдения) у нас явно бяха причината да не се съберат много хора. Въпреки това аз си вършех задълженията с кеф и смятам съвестно! Относно малкото Кюър и детинският подбор....не знам кой стои зад това изказване, но ако имаш поглед върху творчеството им не би го казал струва ми се! Усмивка Песните на Депеш бяха точно 4 за 6 часов сет!!! Имаше и хора попаднали на партито без да знаят какво ще е и уважих няколко желания, с които едва ли съм избягъл твърде далеч стилово.....всеки си има виждане но ти го изкара тва парти едва ли не като подигравка с Кюър......аре недей така.....но явно има и доволни се пак от малкото дошли и изказващи се тук в "огромната тема"!!! Звука на АЛКОХОЛ го намирам за приличен, доста често излизам за проверка на дансинга......силно но зле не, пускам от оригинални дискове, дигитално ремастерирани са старите неща.....тук може да ти е премодулирало....но явно си имаш представа за нещата....направи подобно парти както го виждаш и ние да се научим на нещо, ще дойдем да видим как го правят другите! Нашето е тва, толкова успяхме! Пощурял Welcome to next WAVE Party, 15.02 Club GRAMOPHONE! Ухилен Доволен
upu
Някой

Профил WWW
Отговори #8: 11 Февруари 2006

хм... аз пък мисля, че трябва да има и негативни мнения, за да я има провокацията и следващият път да е по-добро, иначе ако всички ах-кат колко хубаво е било... е пък излишно все пак.
какъв е проблемът със стоенето по масите, всеки си възприема музиката различно...
и все пак, няма ли някакви песни някои да изреди, интересен ми е този подбор оценен като детински =).

и успех при всичко останало.
хубаво е да има такива неща, а разочаровани винаги ще има, никога не може да се угоди на всеки =).

MO.
Гост
Отговори #9: 11 Февруари 2006

Ами то е хубаво да има градивна критика, но тази по-горе от мацката керкерон беше по-скоро заяждане и комплексарски субективизъм. За жалост се опитвам да и се кефя и уважавам...мацка ди джейка ме кефи ма нещо се държи леко аругантно....не говоря само за този форум....детинският сет премина през всички албуми ретроспективно....ма песните на Кюър били малко....за 6 часа сам сметни ако имаш 10-15 песни сумарно на други банди в стил ню уейв, колкото и обширно да е понятието...имаше различни хора и уважих няколко желания ..... на видео стената само като визуален ефект се прожектираше двдто с хитовете на Кюър, не защото никой не го е гледал, както предположи дамата горе, а щото си утива на тематиката, а трилогията не е така шарена и на места статична....да гледаме и слушаме дивидито....сори ма не правим прожекций а просто фенско парти....в сета имаше поне по 4-5 песни от албум, бисайдове, акустични лайфове.....прекалено много Кюър, ма фенката може да не е разпознала част от репертоара вероятно  Пощурял В колекцията ми наистина имам ремикси на Кюър но освен ремикси от официалните макси сингли и то около 5 за цялата вечер не съм пускал....другите групи бяха само в оригинал....не знам за кви неподходяюи ремикси реве девойчето там горе ма тва не е критика повярвай ми човече! Ангелче
upu
Някой

Профил WWW
Отговори #10: 11 Февруари 2006

ах, ама то това асето =)
Мо, не се впрягай, тя е добро човече!!

resurrection
Джуниър
**

Профил
Отговори #11: 11 Февруари 2006

просто си казах мнението. не мисля, че съм обективна именно затова.
не съм целяла да се заяждам или да ви обидя, не бих си позволила и да нарека непознат човек комплексар или арогантен, всички си имаме комплекси,  обратното би било смешно. може да съм малко директна, просто го предпочитам пред това да се мазня на всички.

не виждам проблем, ако нещо не ми е харесало да го кажа, депеш партита например стават добре.

@ loosemyself не си мисли, че не съм наясно с това колко е трудно да се организира нещо, колко са малко клубовете, които се навиват да правят по-различни неща и че ако звука е гаден не можеш да направиш нищо понякога

и определено оценявам, колкото и странно да изглежда с тези мои "арогантни субективни комплексарски" изказвания, ако не оценявах нямаше да съм там и нямаше да си правя труда сега

resurrection
Джуниър
**

Профил
Отговори #12: 11 Февруари 2006

и мо, за 15ти успех
имам някакви подозрения, че след деня на пиенето нещята ще клонят към шкембе в съседната кръчма

MO.
Гост
Отговори #13: 12 Февруари 2006

и мо, за 15ти успех  мерси, ще ми е нужен както винаги, без него не се получава да разбиеш леда който лъха от аудиторията!Надявам се като мотото е розово и любовно да се получи по-красиво и от 28 декември, когато над 400 фена се размазаха в Грамофон....беше много добре!
имам някакви подозрения, че след деня на пиенето нещята ще клонят към шкембе в съседната кръчма ......Кривото не е зле, ще си похапнем шкембе...ма то там май няма! Ухилен Пощурял Намигване
resurrection
Джуниър
**

Профил
Отговори #14: 12 Февруари 2006

шкембе има, само дето сервитьорките нощем са по-злобни и от мен  Бесен
а предното в грамофон знам, че е било голяма лудница

Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.