DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12
  Печат  
Автор Тема: Депеш Мод в пресата  (Прочетена 54324 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #150: 19 Май 2009

моят коментар към статията е  Побъркан

хаха що бе? весело е! Ухилен
JohnTheRevelator
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #151: 20 Май 2009

На мен ми харесва  Усмивка
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #152: 28 Август 2009

Ето едно доста интересно интервю с Мартин за Indiependant, в което говори за зависимостта си към алкохола и за това как вече 3 години е чист.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #153: 15 Октомври 2009

Имаше навремето една хубава песен "Остаряваме бавно" Готин.

Цитат

Фронтменът на Depeche Mode Дейв Геън обърка държавата, в която се намира след като благодари на погрешна страна по време на концерт в Перу.

Бандата свири в столицата на Перу Лима във вторник като завърши гига си с гръмотевичното "Много ви благодарим, Чили!". Гафът станал пред близо 30 000 души публика.

Грешката на фронтмена доби популярност и предизвика негативни реакции още повече, защото Перу и Чили са исторически врагове още от 1879-1883 г., когато се провежда Тихоокеанската война довела до отделянето на провинцията Тарапака от територията на Перу.

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #154: 15 Октомври 2009

Ето и видео от гафа на Дейв:

http://www.youtube.com/watch?v=aAsd6V3V6XY

Представям си ако беше на концерта в България и да каже примерно: "Thank You Very Much Turkey". Е поне в Перу си имаха концерт, за разлика от София, нищо че им объркаха държавата.

strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #155: 15 Октомври 2009

Само дето не е казал нито Chile, нито children, както исписаха някои, а нещо съвсем различно  Намигване

А и я се замислете - кога за последно Дейв се е обръщал към страната, а не към града? Аз не се сещам за такъв случай въобще. Поправете ме, ако греша. Дори и пресата в Перу се осети и официално пусна теми с извинения за тяхното недоразбиране. Намигване

Но дори и да приемем, че е казал Chile - това ли им е основна новина на всички в цял свят? Явно жълтото навсякъде се продава по-добре от нормалните новини.
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #156: 15 Октомври 2009

Надписът като едното нищо ще те накара да чуеш Чили.  Колкото Дейв е остарял, толкова и сетивата ни са prejudiced.  Не мога да съм сигурна, но аз чувам thank you very much, good night. 

still my broken wings you choose to mend
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #157: 15 Октомври 2009

Важното е като отново дойдат в Европа и по слециално Германия да няма - Thank You very much Peru!  Намигване

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #158: 15 Октомври 2009

Аз не чувам никакво Чили, по никакъв начин.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #159: 15 Октомври 2009

Не мога да разбера защо се вдига много и излишен шум за нищо. В края на NLMDA Дейв казва фразата, която на всички ни е добре позната, и която казва навсякъде по един и същ начин и това е: "Thank you very much, good night!"

http://www.youtube.com/watch?v=sXKU6ccrOF0&fmt=18#t=1m28s

Никакво Чили не чувам аз, казва си "Лека нощ" човекът както на всеки концерт. Името на съответния град, в който свирят го казва в началото на концерта, а не в края. Някой пак е решил да прави сензации, четох за въпросното Чили в Ню Мюзикъл Експрес, а тях като ги знам колко обичат Депеш... Зъл

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #160: 15 Октомври 2009

Оф, аман от глупости. Мислим си, че пресата и въобще медиите само у нас не струват(което си е вярно де), но според мен в цял свят тенденцията от много години насам, е да се изкривяват нещата с цел сътворяване на сензации и повишаване на продажбите респективно посещенията в сайтовете.
На някой глух човечец със слаб английски(като мен) му се е чуло, или му се е искало да чуе Чили и хоп, цял свят се с заля простотията на този човечец. И всеки чете и прави директно Copy - Paste в собствения си сайт или медия. Ама дали е вярно на кой му пука, важното е да се продава. 

Аз пък(с моя слаб английски) с чувам Thаnk you very much, Кире  Пощурял Ухилен
Явно, Дейв е недоразбрал нещо и е решил, че съм на концерта в "Чили" и ми благодари, че съм пропътувал цялото това разстояние до Перу.

Good Evening, Sofiaaa!
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #161: 15 Октомври 2009

Оф, аман от глупости. Мислим си, че пресата и въобще медиите само у нас не струват(което си е вярно де), но според мен в цял свят тенденцията от много години насам, е да се изкривяват нещата с цел сътворяване на сензации и повишаване на продажбите респективно посещенията в сайтовете.
На някой глух човечец със слаб английски(като мен) му се е чуло, или му се е искало да чуе Чили и хоп, цял свят се с заля простотията на този човечец. И всеки чете и прави директно Copy - Paste в собствения си сайт или медия. Ама дали е вярно на кой му пука, важното е да се продава. 

Аз пък(с моя слаб английски) с чувам Thаnk you very much, Кире  Пощурял Ухилен
Явно, Дейв е недоразбрал нещо и е решил, че съм на концерта в "Чили" и ми благодари, че съм пропътувал цялото това разстояние до Перу.

Ухилен Кире, как ме разсмя само! Ами бил си естествено на концерта, in spirit, затова Дейв така ти е благодарил.  Намигване

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #162: 15 Октомври 2009

А това, което мен разсмя, без да омаловажавам перуанските фенове е
ТОВА Ухилен
В този ред на мисли ми се струва удачно да предложим в края на концерта да изпее bare version на песничката на Сънчо, но като прочетете статията в перуанския сайт, ще разберете какво имам предвид.  Намигване
Последна редакция: 15 Октомври 2009 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #163: 15 Октомври 2009

Мдам ще ми е интересно как ще се преведе Сънчо на английски... или испански Ухилен

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #164: 16 Октомври 2009

На клиповете с добро качество на аудиото се чува ясно, че наистина Дейв си казва Thank You Very Much Goodnight. Фалшива тревога за остаряването на Дейв.
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.