DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Промени във форума  (Прочетена 35273 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #30: 20 Февруари 2007

Когато се опитам да редактирам мой пост, се появява следното съобщение:

Грешка!
Session verification failed. Please try logging out and back in again, and then try again.

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #31: 21 Февруари 2007

Ммм, доста промени. Поздравления, за които, но възможно ли е да се прибавят някакви нови скинове във Форума?

A... И немога даприкачвам файлове към постовете. Дава ми грешка "The Upload Folder is Full."

Поразчистих малко старите прикачени файлове. За съжаление, най-много място заемат файловете прикачени в дневника, близо 250мб на този етап. Това се получава от навика да се прикачат неоразмерени изображения, в колосални резолюции непригодни за интернет медията (но идеални за принтиране на снимки).

Това, което разчистих са файловете, които са били видяни по малко от 15 пъти, които са по стари от 6 месеца, и които са над 300кб. Това освободи още около 100-на мегабайта, така че засега има място, но наистина трябва да внимаваме повече какво и колко прикачваме понеже рано или късно пак ще се наложи рециклация.

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #32: 21 Февруари 2007

Хм, само аз ли не не виждам информация за това кой последен е публикувал нещо в "Групата" или при други го има този проблем?

Би трябвало да работи сега, обнових логовете...

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #33: 21 Февруари 2007

Добо, разцъках се из форума и отваряйки ДМ профила си натиснах промени всички и ми се появи това
Грешка!
Потребителят, чийто профил се опитваш да прегледаш не съществува.

като се опитвам да кармувам ми дава това
Грешка!
Session verification failed. Please try logging out and back in again, and then try again. 

Благодаря ти за информацията - и двете грешки са поправени.

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #34: 21 Февруари 2007

Когато се опитам да редактирам мой пост, се появява следното съобщение:

Грешка!

Не мога да възпроизведа тази грешка. На някой друг случва ли му се това? Какъв точно е адреса и къде точно кликаш?

Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #35: 21 Февруари 2007

http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php?action=post;msg=29988;topic=2942.15;sesc=7869a70e76d470bb41e8ec817e715db6

Здравей Добо,

Това е адреса на бутона "редакция" горе в дясно на поста ми, който даваше грешката ( с мозила). Но в момента работи, поне при мен. /  основния принцип на моите програмисти - It works for me...  Намигване /
Последна редакция: 21 Февруари 2007 от lanfear

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #36: 21 Февруари 2007

http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php?action=post;msg=29988;topic=2942.15;sesc=7869a70e76d470bb41e8ec817e715db6

Здравей Добо,

Това е адреса на бутона "редакция" горе в дясно на поста ми, който даваше грешката ( с мозила). Но в момента работи, поне при мен. /  основния принцип на моите програмисти - It works for me...  Намигване /

Мерси, щом работи на момента, приемам, че проблемът се е самоизлекувал.  Ухилен

"твоите програмисти". Ти да не си имаш софтуерна фирма?  Намигване

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #37: 27 Февруари 2007

Първо, моите наблюдения са предимно козметични.

Липсва "звездата" за Висш Любовник, докато си в това меню ще може да видиш дали и не липсват други иконки.

Опцията да не се изписва групата по публикации на потребители, които са в група не базирана на публикации не е активирана. С други думи аз и останалите от екипа имаме по две групи (ранга) под името.

Останалите неща са по-стари. Освен непреведените нови опции... има и няколко стари неща, които са пропуснати. Таблицата за лични съобщения реже аватара с около 10-20 пиксела във всяко едно съобщение. Вероятно ширината на колоната е останала непроменена от самото инсталиране.

Опцията кирилица, ако се базира на функция за която на дадени клавиши отговарят букви... няма да е лошо да се направи и същата, но за БДС. Както в момента W = В, ще стане и още една вариация W = У, но тогава вероятно трябва да е с ratio, а не с check box.

Добавяне към листа с приятели е хубаво да се изведе в полето под аватара. Не знам тоя лист като какъв тип е деклариран. Да не се окаже някакъв, в който може да се запишат 10-15 потребителя Усмивка
Изписването на стойността на кармата в личните съобщения да бъде премахнато.

И май е това от мен, останалите неща за по CSS кода, но предполагам, че може да се използват вариантите от старият файл.

Мисля, че хванах повечето от нещата, които описа. Усмивка

За подръжка на БДС кирилица - аз не познавам човек, който пише на БДС, и честно казано дори и да пише, по-добре да се отучи, понеже това е супер кофти наредба на клавишите.  Зъл

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #38: 27 Февруари 2007

Имам един дребен проблем, който все пак споменавам. Вече го получавам на трети компютър, така че изключва грешка в настройките. Засяга само рубриката Събития, която вярвам се намира в Съдържание - тази, в която се гласува за присъствие на дадено събитие.
Всеки път, когато някой гласува ми се появява непрочетено мнение и колкото и пъти да го чета и да му давам Рефреш, докато не се измести от някой нов гласувал не изчезва от списъка с непрочетени. Мислех си, че някой си е редактирал мнението и затова изписва ново...но първо се случи с margoto, после sisterofnight, а вчера с ivo.
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #39: 27 Февруари 2007

Имам един дребен проблем, който все пак споменавам. Вече го получавам на трети компютър, така че изключва грешка в настройките. Засяга само рубриката Събития, която вярвам се намира в Съдържание - тази, в която се гласува за присъствие на дадено събитие.
Всеки път, когато някой гласува ми се появява непрочетено мнение и колкото и пъти да го чета и да му давам Рефреш, докато не се измести от някой нов гласувал не изчезва от списъка с непрочетени. Мислех си, че някой си е редактирал мнението и затова изписва ново...но първо се случи с margoto, после sisterofnight, а вчера с ivo.

Това се получава понеже имаше правата на Събитист от преди, но сега вече трябва да е ок.

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #40: 01 Март 2007

Цитат
Това се получава понеже имаше правата на Събитист от преди, но сега вече трябва да е ок.

Беше окей, но се порових в събития търсейки инфо от миналия конвеншън и не открих събитието. Тоест след като не съм събиетист, изчезват и събитията публикувани от мен. Ако е така предпочитам проблема с Непрочетените, който имах досега...както се казва "по-малката злина"!

Още нещо, което ме тормози. Исках да пречистя някои стари снимки от дневника си преди да са заминали с автоматичната мелачка за атачмънти всичките на общо основание. Обаче лимита за време на редакция на публикациите явно важи и за Дневник. Това е съобщението, което получавам при опит да редактирам записка в дневника си:

Грешка!
You may not modify this post as the time limit for edits has passed.

Последна редакция: 01 Март 2007 от kirilart
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #41: 06 Март 2007

Добавих опция към форума да може да се преглежда списък с активните потребители от изминалия ден. Ще можете да го преглеждате най-долу на всяка страница на форума. Усмивка

dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #42: 06 Март 2007

Добавихме и бутони +/- с които можете да променята големината на кутията за ново съобщение.

MO.
Гост
Отговори #43: 10 Март 2007

Добо, искам лично да ти благодаря за огромният труд, който влагаш ти и екипа като цяло за това, да ни е лесно и приятно да сърфираме във форума и да ползваме всички глезотийки, които си нахакал във форумните опции, oh yeah!  Одобрение

www.myspace.com/moloveblaster
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #44: 20 Март 2007

Сайтът беше временно офлайн, заради опасността от хакване. Начало и Новини са неактивни временно, но скоро всичко трябва да е наред  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.