DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  
Автор Тема: Промени във форума  (Прочетена 35274 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #45: 21 Март 2007

Всъщност, това което се случи през изминалия уикенд беше едно доста драматично преживяване. Усмивка Банда румънски хакери превзеха напълно сървъра на сайта и го доведоха буквално до неизползваем. За щастие, успяхме да мигрираме информацията на нов сървър и сега всичко върви по старому. Понеже конфигурацията на сървъра е различна, има вероятност някои от страниците да се зареждат по-бавно (или да не се зареждат въобще). Пишете тук ако забележите нещо. Усмивка

В момента секция Хронология е деактивирана понеже не работи правилно с новата конфигурация.

SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #46: 25 Април 2007

вече няколко пъти ми се е случвало (и преди обновяването на форума), когато избера "Нови мнения" да ми излиза тема от администраторските... не съм много наясно, може би това е нормално? пускате отвреме навреме нещица от кухнята за общо ползване? Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #47: 25 Април 2007

вече няколко пъти ми се е случвало (и преди обновяването на форума), когато избера "Нови мнения" да ми излиза тема от администраторските... не съм много наясно, може би това е нормално? пускате отвреме навреме нещица от кухнята за общо ползване? Намигване

Случайно да си спомняш коя беше темата?

See what I see!
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #48: 25 Април 2007

вече няколко пъти ми се е случвало (и преди обновяването на форума), когато избера "Нови мнения" да ми излиза тема от администраторските...
И при мен се случи същото преди седмица мисля.

"I'm my own worst enemy"
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #49: 25 Април 2007

На мен няколко пъти ми се случва  темата с нови мнения да не ми е маркирана... Обикновено се случва, когато влезна скоро, след като мнението е написано ОбърканДобо, това нормално ли е?!

See what I see!
SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #50: 25 Април 2007

първите пъти като се е случвало (мисля че общо 3 пъти е ставало) не помня какви са били темите, последния път май беше някакъв списък с модератори, с техни снимки, имена и пощи...

ages of delirium
curse of my oblivion
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #51: 25 Април 2007

първите пъти като се е случвало (мисля че общо 3 пъти е ставало) не помня какви са били темите, последния път май беше някакъв списък с модератори, с техни снимки, имена и пощи...

Да, благодаря!

Според мен това не трябва да се вижда, защото доскоро дори аз не го виждах, но Добо ще каже и се надявам да го оправи... ако се случи пак, моля те провери имаш ли опция "отговор" по въпросната тема...

See what I see!
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #52: 25 Април 2007

Това се е появявало със снимките и на първа страница на форума. Стои, като последна публикация и от там може да се отвори. Като се влезе обаче в орг, няма такава тема. Кеви, там стоеше, че ти си публикувала последна в тази тема.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #53: 28 Април 2007

Да, нормално е да изкачат такива теми понякога. Но това се получава само като има нови публикации в тях.

Целият сайт, доколкото съм запознат, е изграден в/у форума. Новините, както и част от останалите секции, като Архив, ДМ.орг и т.н. са всъщност теми във форума. Тези теми са публични, за да може да се четат от всички, но линковете към тях не са публикувани като субфоруми и бордове във форума.

Въпросната тема, за която говорите с членовете на екипа е публично достъпна от този адрес:
http://www.depeche-mode.org/index.php/submenu,3

А реалната тема във форума се намира на този адрес:
http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/topic,229.0.html

Що се отнася до самата тема, тя си е видима от самото и откриване... просто не се пише в нея често и затова не излиза като "нова тема".

Същото е валидно и за Архив:
http://www.depeche-mode.org/index.php/menu,5

Мини-форум:
http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php/board,21.0.html
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #54: 29 Април 2007

Ами Миро го обясни перфектно. Усмивка

Ще добавя, че тези теми, които изкачат от време на време са безобидни, но истинските тайни от кухнята си остават скрити винаги. Усмивка

Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #55: 16 Май 2007

Времето в сайта е един час назад  Усмивка.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
dobomode
Iconique
*

Профил WWW
Отговори #56: 19 Май 2007

Поправихме го, мерси!

RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #57: 22 Май 2007

Едва днес ми направи впечатление, че в опцията Map, където всеки може да отбележи местонахождението си, единственият маркер, който може да се избере е червеният, който пък е нарочен да обозначи потребители от женски пол.
Хммм...ами така ако един страничен наблюдател погледне картата с фенове на дм.орг, много е вероятно да остане с впечатлението, че в сайта се подвизават единствено безчет 'влюбени фенки'  Ухилен

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #58: 22 Май 2007

а при мен маркери изобщо не излизат (на общата 'Member Map')...

ages of delirium
curse of my oblivion
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #59: 22 Май 2007

а при мен маркери изобщо не излизат (на общата 'Member Map')...

Значи не само при мен е така.Ала в личният профил ми излиза червен маркер, каквото и да се опитвам да направя...пък като проверих не само при мен е така.Иначе маркери на потребители на дм.орг  излизат в Google Earth, към който сайт открих че има връзка през общата 'Member Map'  Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.