DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Печат  
Автор Тема: SUEDE / The Tears / Brett Anderson  (Прочетена 40806 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #90: 08 Май 2009

....се посочват Марк Холис и Talk Talk.
малък офтопик - talk talk започнах да ценя едва преди месец..преди ги бях слушал, около коледа един приятел ми ги припомни отново, но едва сега навлязох по-сериозно в творчеството им и съм очарован! определено голям личен пропуск...вероятно много хора (вкл. и аз самия) в момента са на вълна дМ, което е разбираемо, но ако някои някога се е чудил дали това което е чул от talk talk му харесва или не...нека нададе и второ ухо, защото след това се разкрива нещо (в почти всеки техен албум) което не е изпускане.
а за slow attack може само да се чака и очаква (:

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #91: 31 Юли 2009

Днес официално се обявиха повече детайли около "Slow Attack", чиято красива обложка може да се види на www.brettanderson.co.uk Албумът ще бъде издаден през октомври и ще включва песните:

01. Hymn
02. Wheatfields
03. The Hunted
04. Frozen Roads
05. Summer
06. Pretty Widows
07. The Swans
08. Ashes of Us
09. Scarecrows and Lilacs
10. Julian's Eyes
11. Leave Me Sleeping

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #92: 16 Октомври 2009

"The Hunted" е новият сингъл, чийто клип направи премиерата си днес, а албумът излиза на 2-ри ноевмри.  На третото гледане, имам чувството, че го разбрах и ако е това, което си мисля - хитро. Много ключов момент е към края, когато не премигва нито един път, а очите му въобще не следят редовете на страниците.

<a href="http://www.youtube.com/v/uj5kFpxszjQ&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;" target="_blank">http://www.youtube.com/v/uj5kFpxszjQ&amp;hl=en&amp;fs=1&amp;</a>

"She is the hunter, you are the hunted."
Последна редакция: 16 Октомври 2009 от The Fein

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #93: 16 Октомври 2009

Страхотно парче! С нетърпение очаквам албума!  Пощурял

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #94: 25 Октомври 2009

"Slow Attack" е най-красивият албум от много време насам. Не съм сигурен дали други прилагателни могат да бъдат уместни. Би било хубаво, ако пожелаем на всеки музикант да има подобна глава в историята си, такава, в която радост, тъга, лято и зима са с еднаква тежест във всяка една песен, с магичен баланс.

И също така, може би това беше финалната причина да не съжаляваме, че звярът беше опитомен (но само в клетката на студиото).

Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #95: 11 Ноември 2009

"Душата ми е стон. Душата ми е зов.
Защото аз съм птица устрелена:
на смърт е моята душа ранена,
на смърт ранена от любов..."

не знам защо, откак почнах да го слушам тоз албум, все ей този откъс ми върти в главата. може би някъде из непознаваемите дебри на подсъзнанието някой полуизгорял неврон е открил сходство в емоционалните отпечатъци на тези думи и тази музика. не знам. лично моето сърце беше тотално устрелено от The Hunted, Pretty Widows и Julian's Eyes. но както каза Светльо, няма парченце, което да не пасва. много, много добро.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #96: 15 Януари 2010

Малко преди да започне турнето към третия соло албум, Брет стартира записи по четвъртия, а днес се обяви, че Suede ще се съберат за първи път от 7 години за благотворителен концерт в Royal Albert Hall - по идея на същата организация за лечение на болни от рак деца, която покани и Depeche Mode.  Съставът се очаква да бъде този от 1995-2000, записал "Coming Up" и "Head Music" - Брет Андерсън, Мат Озмън, Ричард Оукс, Нийл Кодлинг и Саймън Гилбърт.

Последна редакция: 15 Януари 2010 от The Fein

deiv4o
Гост
Отговори #97: 15 Януари 2010

Супер новина Ухилен Ухилен Ухилен според саита ще е този март:0 офффффф пак ще е битка за билети Бияч

http://www.teenagecancertrust.org/who-we-are/media-centre/press-releases/brit-pop-legends-suede-reform-for-concerts-for-tee/
deiv4o
Гост
Отговори #98: 23 Януари 2010

Снощи си направих една почивка от всичкият стрес  през последите месеци по опашките и  отидох да гледам Бретт  и бях седящ Доволен, очаквах да бъде поне като предните концерти но уви, според мен беше много слаб концерт, сигурен съм че и повечето от публиката мислят така Тъжен Бретт почна с  4,5 песни от новият албум които  мен не ме впечетли изобщо Тъжен после премина през вторият и завърши с  неколко песни от  първият си албум

Некакси немаше го тоя контакт с публиката както на предните му концерти, можеби затова и слезна по едно време и се здрависа с целият първи ред та публиката малко живна Усмивка незнам, виждаше се че се е опитал да го направи по интеесно но като че ли с този албум щеше да е по добре да си беше го направил като  предното турне без банда, некакси за мен звуча като некои съппорт банд, нещо липсваше, публиката не се изкефи според мен па и билета беше 14 поунда Усмивка
Пази си силите за концерта на  Suede Намигване

ето това ми направи само впечетление Тъжен

Brett anderson _Live_Shepards Bush Empire_22_01_10

* 333.jpg (81.27 KB, 600x450 - видяно 293 пъти.)

* 55555.jpg (69.51 KB, 600x450 - видяно 299 пъти.)
Последна редакция: 23 Януари 2010 от deiv4o
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #99: 05 Април 2011

Suede са включили и Букурещ в турнето си, където ще имат концерт на 4 юни 2011 (събота).  Усмивка
Предпочитам да ги видя в България, но най-вероятно и те ще ни подминат, както повечето интересни групи. Има ли желаещи да посетят този концерт?

http://business-review.ro/city/britpop-pioneers-suede-include-romania-in-comeback-tour/11340/

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
deiv4o
Гост
Отговори #100: 25 Май 2011

За всички фенове утре вечер да си пуснат Радио 2:)

http://www.bbc.co.uk/programmes/b0113lcd
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #101: 26 Май 2011

Suede са включили и Букурещ в турнето си, където ще имат концерт на 4 юни 2011 (събота).  Усмивка
Предпочитам да ги видя в България, но най-вероятно и те ще ни подминат, както повечето интересни групи. Има ли желаещи да посетят този концерт?

http://business-review.ro/city/britpop-pioneers-suede-include-romania-in-comeback-tour/11340/

Всички по-цивилизовани групи си имат тур мениджъри и всеки един от тях има много голям интерес да добави дата, която е близка по локация и време до вече потвърдена дата, тъй като това означава по-добра логистика и повече пари.

За съжаление обаче на мноого малко места дадени групи се занимават сами с промотирането на концертите си, което е честа практика.

Ще "пропуснат" България, не защото не си харесват българските фенове, а защото няма кой организатор да им покрие изискванията. Огранизатори не се наемат, понеже си мислят, че няма достатъчен интерес и така нататък.
Страници: 1 ... 5 6 [7]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.