DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  
Автор Тема: Помните ли един концерт... преди почти година?!  (Прочетена 18021 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #15: 21 Април 2007

Днес точно си получих дисковете на BC and CTA и докато гледах филмчето към ВС се сещах упорито за концерта в Сф. Какво бих могла да добавя...на мен също това ми е първия и засега!!! единствен концерт. та докато си гледах филмчето / което наистина е много интересно....и дълго почти час!/ се пустосвах, че така се бях вцепила на концерта, че изобщо не успях да го изживея пълноценно, което обаче разбирам, явно е закономерна реакция съдейки по вашите писания. И до днес преживяването ми е като на филм - още не мога да повярвам, че съм била там и част от всичко! Бях хипер стегната освен всичко останало също и защото организма ми беше зает със задачата да не си позволи да припадне / което до преди това ми се струваше абсолютна дивотия/, но тогава вероятността това да ми се беше случило беше почти сто процента позволях ли си да се отпусна. Затова и всъщност първия път когато гледах записа, за който Алт ни даде линк имах чувството, че не съм била на този концерт и тогава го гледам за първи път / и добре че си бях на дивана/ - скоро не съм си го пускала / не че не съм се сещала, а имам нещо предвид/, но затова пък си пуснах сд-тата точно преди ден-два. Беше ми интересно как ще ги почувствам сега, след толкова време, след отминаването на първоначалната еуфория, и бях изненадана да открия, че първоначалните ми впечатления се потвърдиха донякъде. Не зная, може би много зависи от моментното настроение, но и този път бях разочарована от машиналното изпълнение на Дейв в началото / да говорено е във форума много за това, но въпреки всичко отново изживях това разочарование - просто моята емоция едно известно време си стоеше сама/. Слава богу да, на Walking in My Shoes вече нещата придобиха обрат...аз лично най-много пощурях на Photographic - бях безкрайно приятно изненадана от live-а, а и идваше края / ...задръжките бяха паднали/...Носталгията винаги ще я има, но определено гледам напред и правя вече планове за поне два концерта от следващото турне....а дотогава материал в главата ми бол - ще карам както обичайно на фантазия...и на поредните опити да изживея нещата ретроспективно...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #16: 20 Юни 2007

Точно преди година ТЕ бяха вече в София Млъкнал... а ние подгрявахме в Скрийм Плачещ Плачещ Плачещ Плачещ... помните ли, помнитееее лииии Млъкнал

See what I see!
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #17: 21 Юни 2007

аз помня ,че по това време май се прибирах към вкъщи и смятах да лягам да спя и не си и представях , че следващия ден ще е толкоз специален за мен . Усмивка
Някак си в момента  споменът за 21 не ме натъжава по никакъв начин , напротив - кара ме да се усмихвам и ми изпълва сърчицето с енергия . 
Обичам хубавите спомени ,защото те ме карат да гледам напред с надежда за нови такива.
Освен това  знам ,че утре няма да е просто един ден като всички  дни , а един ден ,който от тук нататък ще е винаги повод да се усмихна , да въздъхна с носталгия ...  Очиврът
хайде ,   стига съм дрънкала  Млъкнал

reach out and touch faith !
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #18: 21 Юни 2007

Току що ми напомниха за този ден ... и като се отдадох на едни сладки спомени...
Въпреки че 20 юни започна много зле за мен, защото нямах придружител и се отказах да ходя на партито в Скрийм, съдбата бе решила друго...

Изглежда не винаги денят се познава по сутринта...

jump out of time
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #19: 21 Юни 2007

хаха, а точно в този момент (07.40) се измъквах от апартамента на Ива в Софето в търсене на банички за другите спящи гладници. Сутринта бе свежа, движението в Младост не беше много оживено, стигнах до Студентски град за минути...хвърлих бърз поглед към Скрийм, усмивка озари лицето ми, после изтичах по стъпалата на денонощния ксерокс и отпечатах още 350 табели We Rush For You Ухилен
След като се върнах в апартамента, тайфата тъкмо се раздвижваше и чухме по радиото, че имало голямо задръстване около стадиона и се очаквало да блокират движението дотам още по обед. Това беше и причината да лъснем около 12 на мястото на събитието, като отдалеч мернах адаша досами входа, начело на малката групичка събрали се фенове. Присъединихме се към тях и изкарахме един убийствено забавен следобед, за вечерта няма да говоря, защото ще изпадна в безброй клишета.
 Усмивка
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #20: 21 Юни 2007

Ех....една година !!! Кога мина ? Най-големият концерт,на който съм бил,а може би и няма да бъда повече на такъв,та било то и на Депеш.Просто на 21ви юни 2006-та те бяха във върхова форма,в която не знам дали ще могат пак да влезнат.Както и да е...какво да кажа?То всичко се изказа за този концерт.Предлагам на всички днес,точно някъде около 21:30 да си пуснат интрото към концерта и мислено всички да се върнем на стадион "Локомотив" за около час и половина.Аз лично ще го направя и ще опитам отново да  преживея всеки момент от концерта.
Честита годишнина от най-хубавия ни концерт ! Усмивка

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #21: 21 Юни 2007

Today in Depeche Mode history
Thursday, June 21st:

Live Show - Clarkston, Pine Knob Music Theatre (1986)
Live Show - Montreal, Forum (1990)
Live Show - Munich, Olympiahalle (1993)
Live Show - Montreal, Montreal Forum (1994)
Live Show - Sofia, Bulgaria, Locomotive Stadium (2006)

Плачещ
Последна редакция: 21 Юни 2007 от Blagovesta

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #22: 21 Юни 2007

Поне сме в историята вече  Намигване . Така да се каже - не само Депеш са част от нашата история ами от миналата година и ние сме част от тяхната  Доволен

пс - това за интрото в 21-30 може и да се включа . Ще си взема дискмена с мен .И ще следя БГ времето . така че ще се срещнем мислено пак там ...

reach out and touch faith !
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #23: 21 Юни 2007

Цитат
Предлагам на всички днес,точно някъде около 21:30 да си пуснат интрото към концерта и мислено всички да се върнем на стадион "Локомотив" за около час и половина.Аз лично ще го направя и ще опитам отново да  преживея всеки момент от концерта.

Аз искам да предложа и една среща в чата на желаещите да си побъбрим за концерта от преди година, пак по същото време (21.30). Хих пак ще сме заедно и пак на концерт...пък и чата ще ни се зарадва, доста пусто е там напоследък. Намигване
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #24: 21 Юни 2007

Точно преди една година по това време на деня вече се чудех как да се измъкна от офиса възможно най-рано. Помня как стомаха ми се беше свил от притеснение, че нещо непредвидено лошо може случи, че ще започне буря или че някой е организирал най-гадната канспирация и всъщност всичко е шега.
И после започна най-трепетното очакване в живота ми. Стадиона, DJ, Нова Генерация и............. Не можех да повярвам до самото излизане на групата. Хората, който години наред съм ги гледала само на плакати по стените на стаята от тийнейджърските ми години, се появиха на сцената пред мен.
Не искам да описвам състоянието ми по време и след концерта. Това, което изживях тогава беше просто нещо прекрасно. И сега една година по-късно спомените ме карат да се чуствам "Happiest Girl"  Усмивка

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #25: 21 Юни 2007

Преди една година всичко беше толкова различно.Толкова неща исках да напиша и сега ги забравих.
Убедих се и ще продължавам да се убеждавам,че втори такъв концерт няма да има.
Всички жива същества са безсилни пред мощта на времето и пред собствената си съдба.Но има едно изключение във вечния кръговрат и това са Депеш Мод.Те  управляват и времето и милионите човешки съдби ,свързани с философията Депеш Мод.
Преди една година нямах абсолютно никакво търпение да отида на концерта.Живея точно в противоположната част на София и стигането до стадиона ми се струваше невъзможно.От толкова вълнения извървях  5 км,защото ми се струваше,че градския транспорт се движи светлинни години след моето темпо.Струваше ми се странно как хората по спирките могат да седят толкова спокойно и  как някои от тях въобще не знаят,че този ден е не просто велик.Каквото и да кажа няма смисъл да го описвам,защото не мога.Само Депеш могат и го направиха.
Днес се изолирам в нас.Изключвам всичко,което по някакъв начин ме свързва с останалия свят и забравям за всичко.Сега времето е Депеш.

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
DarkStar
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #26: 21 Юни 2007

Здравейте и от мен! Помня и още как! Такова събитие се помни цял живот!  Пощурял Аз също бях вцепенена в началото, знаех къде съм, но реакциите ми бяха забавени и хаотични  Ухилен
Обаче, когато излязоха втория път бях вече в такава еуфория, че хората около мен ме гледаха странно  Побъркан Идиот Незнам какво съм пяла и какво съм викала, но не ме интересуваше нищо друго освен да "пея" с Дейв, а той да не спира! Довечера ще ви чакам в ДМ Хъба. Никой от вас не влиза там, а беше страхотна идея. Незнам за какъв друг чат става дума..

REACH OUT AND TOUCH FAITH!!!
ПОЗДРАВ: http://www.vbox7.com/play:dc0942eb
Последна редакция: 21 Юни 2007 от DarkStar

I don't want to be at the mercy of my emotions. I want to use them, to enjoy them, and to dominate them.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #27: 21 Юни 2007

Цитат
Незнам за какъв друг чат става дума..

Става дума за чата тук, в който може да се влезне от полето Фенове-Чат или от полето Статус, където се изписва колко потребители има в момента в чата. Идеята е супер, пак може да се съберем заедно след една година...
По това време вече заемахме стартова позиция за бягане през стадиона и подмамвахме охранителите да ни пуснат първи. Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #28: 21 Юни 2007

Срещата в чата е страхотна идея и с концерта, като музикален фон е просто идеалния начин да се доближим поне малко до емоцията от преди година... Одобрение
Седя си в офиса и гледам тъжно през прозореца... всички си мислят, че ми е криво, защото днес ми е първия работен ден след отпуска, ноооо аз съм се отнесла тотално на меланхолична вълна... нямам търпение да се прибера, да си пусна концерта и да се "видя" с толкова много приятели...

... дали чата ще допусне пак диви животни, както в доброто старо време?! Зъл

See what I see!
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #29: 21 Юни 2007

Аз вече слушам концерта ...
Знаех си, че ще ми коства много, но не мислех че ще е чак толкова ... Не мога да го опиша с думи - те са недостатъчни.
Просто съм тъжна, много много ... Искам да върна времето назад, но аз да съм такава, каквато съм сега. Чувствам се зависима от тях, все едно контролират мозъка, тялото и душата ми. Искам да изживея всички тези емоции, които ме обвземат всеки път, щом чуя Sofia-live, така както са ги изживели повечето от Вас.
От мисълта, че тогава не ги обичах със сегашната страст и не успях да почувствам истинската тръпка, която само феновете на Депеш могат направо вътрешно изгарям от мъка ...
Ще се радвам много, когато вляза довечера в чата да съпреживея с Вас миналогодишната юнска емоция и да пролея няколко сълзи ...
Не мога да накарам мозъка и сърцето ми да го изкарат по-леко или по-различно, просто ги обичам и то много и искам ИСКАМ пак да дойдат ...  Плачещ
Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.