DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Tokio Hotel  (Прочетена 2477 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Emchoty
Гост
04 Май 2007

Не видях тема за тях и реших да пусна.
Момчетата са млади, а вече доста популярни из Европа и отскоро правят опити да се наложат и в Щатите. Цял следобед слушам албума им Zimmer 483 и определено ми харесва.  Одобрение Не ми допада визията им (или по-точно не визията на групата като цяло, ами тази на близнаците Бил и Том), затова сменям канала, когато тръгне техен клип, иначе мога да ги слушам часове наред. Добре че гласът на Бил най-сетне мутира, в по-старите им песни пискливият му тембър направо ме сбърква  Идиот Надявам се да не се окажат еднодневки и да продължат в същия дух.

SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #1: 04 Май 2007

аз за тези мога само да кажа "ужас", обаче думата изобщо не може да започне да побира това, което имам предвид...
все пак си е лично мнението Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #2: 04 Май 2007

Ако случайно ги улуча по някоя от музикалните телевизии, бързо сменям канала! Може да се продават много успешно тези момчета(до скоро мислех, че   са момичета, особено за вокала)по целия свят, но аз никога не бих си купил техен албум. Не ми допада музиката им, а имиджа още по- малко. Приличат ми на клоуни.

Съжалявам, ако съм се изразил твърде остро, не искам да обидя никой от феновете им!
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #3: 05 Януари 2008

ооооо, твърдо НЕ. просто изобщо не ми харесват на мене. освен визията ме дразни цялата тази вълна псевдо-нео-метъл - вокала просто вика и това е. а и наистина не разбирам какво толкова виждат във Бил Каулитц  Шок (лично мое мнение)

I'm a man of flesh and bone.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #4: 08 Януари 2008

Те са за доста по-младото поколение, така да се каже...Познавам 2 големи фенки- дъщерята на една приятелка и дъщерята на фризьорката ми Усмивка - средна възраст 13 години.
Аз се насилих да ги чуя, даже гледах клипчета в ю тюб, обаче...не става, аз определено не мога да им стана фен.
Все пак евала на децата, че правят (някаква) музика и че имат успех сред връстниците си...

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.