DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Въпроси свързани с групата  (Прочетена 15508 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #15: 09 Януари 2008

Преди години бях гледал по канал 1 откъс от видео клип към ремикса на песента ,въпроса ми е дали има "официално" издаден клип и къде може да се гледа.

Може би говориш за този клип, но доколкото знам не е официален, а е направен от руски фенове.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
JohnTheRevelator
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #16: 09 Януари 2008

Точно този беше.Благодаря  Усмивка
precious cat
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #17: 08 Май 2008

Здравейте! Не знам дали някой още следи тази тема, но имам въпрос свързан с клип на Depeche Mode, ако трябва да съм точна има връзка и с друг клип. Та става дума за онази малката колица от "Never Let Me Down Again". Някой може ли да ми каже нещо за нея, каква марка е или изобщо нещо. Идиот Много ми е интересно да разбера. Другият клип е, разбира се, "Behind The Wheel", където Дейв остава на пътя с патерици и без мпс.

Dave make my heart smile
He knows where he's taking me
Taking me where I want to be
Where angels sing
And spread their wings
My loves on high
If you believe in love at first sight- Nothing's impossible
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #18: 08 Май 2008

малката колица от "Never Let Me Down Again". Някой може ли да ми каже нещо за нея, каква марка е или изобщо нещо.

Информация за "колицата" тук

Другият клип е, разбира се, "Behind The Wheel", където Дейв остава на пътя с патерици и без мпс.

В този клип колата се появява съвсем за кратко в началото, просто защото клиповете на NLMDA и Behind The Wheel са част от филма Strange и това ги свързва. Ако гледаш целия филм може би ще ти стане по-ясно.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
precious cat
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #19: 08 Май 2008

Благодаря за информацията по отношение на колицата! А  за "Strange" и връзката между клиповете знам, защото го имам. Просто ми беше любопитно за колата. Още веднъж благодаря. Усмивка

Dave make my heart smile
He knows where he's taking me
Taking me where I want to be
Where angels sing
And spread their wings
My loves on high
If you believe in love at first sight- Nothing's impossible
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #20: 06 Юли 2008

От известно време насам си мисля за едно интервю, в което Мартин говори за нещата за които пише и за това, че те се въртят във вемето и се повтарят. Говори за Love, Faith и т.н.
Въпроса ми е дали някой се сеща от кое интервю беше това и къде беше това интеревю. Ако някой има информация или се сеща, ще му бъда много благодарен, ако ми помогне.
Поздрави, Жоро.  Усмивка
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #21: 06 Юли 2008

Цитат
"I've got about three subjects. I just change them slightly from album to album and from song to song. It's just about three subjects if you look at them."

Martin Gore

MTV Rockumentary - кратък документален филм. Включен е в Devotional.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #22: 06 Юли 2008

Вярно. Сутринта изгледах всички двдта, само не и Devotional...

Благодаря много за бързия отговор.  Усмивка
bocito77
Гост
Отговори #23: 20 Октомври 2008

Здравейте на всички!Как да кача част от  ДВД-то DМ-live in Sofia/заслугата е изцяло на брат ми,както и самото ДВД/.Дава ми ,че такъв файл не може
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #24: 20 Октомври 2008

Няма как да качиш такъв файл във форума. Като най-лесен начин бих ти препоръчал да го конвертираш в .avi или .wmv и после да го качиш в Youtube.
Другия начин е след като го конвертираш да се свържеш с някой от екипа с ЛС, за да се уговори алтернативен начин на прехвърляне на файла, след като го прегледаме можем да го качим в секция архив. 
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #25: 20 Октомври 2008

Мисля, че най-добре би било, ако използваш някой от сайтовете, предлагащи безплатен хостинг на файлове, като www.rapidshare.com. Така можеш да качиш целия запис, без да губиш от качеството, което би загубил при конвертирането му в Youtube и подобните. Можеш да ми пишеш, ако имаш нужда от някакви подробности! Усмивка
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #26: 20 Октомври 2008

rapidshare мисля че имаше ограничение относно големината, а и като цяло имат лош хостинг. Бих ти препоръчал да пробвате с някой торент сайт.

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #27: 20 Октомври 2008

аааа моля торент НЕ! искам го и аз!
IoGi
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #28: 21 Октомври 2008

Въпроса ми е свързан с това дали някъде в София или страната съществува магазин откъдето мога да си закупя цялата дискография на групата?

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #29: 21 Октомври 2008

Цялата дискография на ДМ никога не е била издавана в България, само няколко албума. От тази гледна точка не можеш да си намериш. Но в магазините на Ориндж, можеш да си поръчаш да ти доставят западните издания. Предполагам и в много други музикални магазини разбира се, като "Дюкян Меломан" например. Третия вариант е човек с  кредитна карта и акаунт в Мют или Амазон. Варианти доста, но не български, ако мога така да се изразя.
Трябва да те предупредя обаче да се подготвиш с една завидна сума. Все пак говорим за група с почти 30 годишна история.
Последна редакция: 21 Октомври 2008 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.