DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: 17 АВГУСТ 2007: Депеш Мод парти, клуб Pirates Rest, Бургас  (Прочетена 12495 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #15: 20 Август 2007

Чудесно парти с чудесна идея за караоке тайм. Одобрение Успях да се включа дори,
но трябваше да бъда малко по-нахален. ЗълДругия път не час а през час. Иначе много хора видях да снимат а не виждам снимки тук. Аз имам две три и с радост ще ги шерна с вас, но чак след дългия работен ден които ми предстои. Тъжен А факта че затворихме заведението в тесен кръг от хора  по светло говори сам по себе си. Пощурял Пощурях от кеф.

Finally I've found that I belong here
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #16: 20 Август 2007

Най-накрая поизтрезнях. Уикенда започна тежко за мен с това парти. Аз мисля, че се получи доста добре. Мислех че ще има не повече от 20 човека, но явно съм бил в голяма заблуда.
 Такова парти не е имало в Бургас от 1997 и явно е имало доста неиздържащи лица като мен. Според мен всичко беше много добре имайки предвид, че организацията за това парти започна седмица по рано.
  Финала беше доста добър. С феновете от Русе избухнахме много здраво. Направо си запалихме подметките от танци. Му ха ха ха.
  Анетка отсрами, Варненската агитка за което я поздравявам.(Анетке имаш едно питие от мен).
  Браво и на момичетата които представиха София.(да качат веднага сникмките).
  Вече чакам следващото парти независимо къде ще се проведе.
 Поздрави на всички които бяха там, а и на тези които имаха желание, но неможаха да присастват.

До скоро.

"The tin man says I'm doing fine"
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #17: 21 Август 2007

Цитат
Браво и на момичетата които представиха София.(да качат веднага сникмките).

Айде поздрави за партито от едното момиче Плезене Беше доста забавно, особено частта с караокето, в която и аз се включих, та чак повторих...Дано не съм уплашила присъстващите прекалено много с певчевските ми възможности Зъл Музиката също беше на ниво, абе въобще добре си изкарахме.

А снимки ще чакате от другото момиче Плезене
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #18: 21 Август 2007

Ето само три снимчици имам само да добиете представа по скоро колко съм се по-почерпил  Готин. Някой така да подскаже от де да си взема и други снимчици от партито. Доволен

http://www.flickr.com/photos/11860073@N04/

Finally I've found that I belong here
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #19: 21 Август 2007

Поздрави за партито и от "другото" момиче  Плезене
Беше много добро наистина! Момента с караокето беше истинска емоция за мен, защото винаги съм искала да пробвам, но никога не съм мислела, че ще ми стигне смелостта ... и то с песен(и) на Депеш! ...

И понеже вече ме натовариха със задачата
... снимки ще чакате от другото момиче Плезене

да взема да постна малко ...

* dmod, johnny, kanto, yori.jpg (157.48 KB, 500x375 - видяно 461 пъти.)

* johnny.jpg (140.78 KB, 500x375 - видяно 468 пъти.)

* kiira, dmod.jpg (162.05 KB, 500x375 - видяно 466 пъти.)

* pic3.jpg (164.04 KB, 500x375 - видяно 450 пъти.)

* pic4.jpg (148.04 KB, 500x375 - видяно 463 пъти.)

* pic.jpg (136.6 KB, 500x375 - видяно 500 пъти.)

* yori, johnny.jpg (132.7 KB, 500x375 - видяно 460 пъти.)
Последна редакция: 24 Август 2007 от The Fein
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #20: 23 Август 2007

Бих искал и аз да се присъединя към всички с позитивните си отзиви от партито! (макар и да съм малко пристрастен  Намигване). Макар и да не съм бил на друго парти на ДМ.орг, с ръка на сърцето мога да заявя, че партито се получи супер добре и може да се сравнява доста успешно със славните партита в Бургас, в клуб Трокадеро, преди 10-на години по време на ерата на Ултра.

По думите на собственика, над 100 посетители са преминали през вратите на Pirates Rest за цялата вечер, което си е истинско постижение в предвид минималната промоция и едноседмична организация (чудя се какво щеше да се получи ако 2-годишното парти го бяхме направили там!) Самия собственик пък остана толкова въодушевен, че към края на вечерта ни благодареше, че сме направили партито и обеща и за в бъдеще да прави често такива! Усмивка

Аз лично искам да благодаря на всички, които спомогнаха за организацията, в частност: Джонито - че предостави по спешност колекцията си от ДВД-та, за да осигурим видео оформлението за вечерта и ballbreaker - за отпечатаните транспаранти.

Поздравявам всички, които се престрашиха да пеят през Караоке часа. Усмивка

rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #21: 26 Август 2007

...Още когато в далечната 1997-а година организирахме първите Depeche Mode - партита (станали вече легендарни) в България именно в Бургас (тогава поводът беше излизането на ULTRA, а мястото - клуб Трокадеро до старата гара) в последствие превърнали се за кратко в традиция, не сме си и представяли че Depeche Mode някога ще дойдат в България и че ще има организирано национално Depeche Mode общество.

Не крия, че с голяма радост приветствах състоялото се парти в Бургас (първо след 10 годишна пауза) на 17.08. И макар мястото да беше друго - Club Pirates Rest, отново имаше мини-промоция на албум - Newborn (A Depeche Mode cover album) на Ghostwheel.

Самото парти няма какво много да се коментира - много Pure Depeche Mode-Energy навсякъде и по всяко време на вечерта - та чак до сутринта, което ме върна доста години назад...

Такава позитивна атмосфера може да се усети само в харизматичния ми Бургас   Ангелче

Следват снимки...

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.