DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [14 АВГУСТ 2007] Dave Gahan - "Kingdom"  (Прочетена 21156 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
14 Август 2007

Вече е ясно какво ще включва "Kingdom", първи сингъл от новия албум на Дейв "Hourglass":

CD:
01. Kingdom (Radio Edit)
02. Tomorrow

LCD:
01. Kingdom (Album Version)
02. Tomorrow
03. Kingdom (Booka Shade Remix)
04. Kingdom (Digitalism Remix)
05. Kingdom (Extended)
06. Kingdom (Video)

7″- Picture Disc:
A. Kingdom (Radio Edit)
B. Tomorrow(Remix)

Траклистът на винил версията на сингъла e все още неизвестен.

* davegahankingdom.jpg (28.18 KB, 150x150 - видяно 1044 пъти.)
Последна редакция: 21 Август 2007 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

construction man
Гост
Отговори #1: 14 Август 2007

Интересно , значи вече трябва да се подготвя и за закупуването му!Благодарско , ти винаги поднасяш най-хубавите и най-интригуващите новини Усмивка!Определено траклиста доста ме заинтригува!Ще ми е доста интересно да изслушам всички миксове и album version на"Kingdom", видеото и него го чакам доста заинтригуван , а също така ще ми е интересно да изслушам и "Tomorrow" заедно с миксчето й! Благодарско още веднъж Одобрение Одобрение!!Ще очаквам останалото с нетърпение!!
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #2: 16 Август 2007

Ето малка част от Kingdom http://rapidshare.com/files/49194739/modking.mp3

Enjoy it  Намигване

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #3: 16 Август 2007

Звучи ми меко казано много добре  Усмивка, както и очаквах.

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #4: 17 Август 2007

Аз съм на другия полюс за момента, но ще се въздържа от цялостен коментар...и все пак след десетина прослушвания оставам с впечатлението, че Kingdom е по-слабата версия на Suffer Well. Млъкнал
Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #5: 17 Август 2007

Споделям мнението на Кириларт за съжаление. И въпреки че,  предишния албум на Дейв ми е сред любимите неща (точно заради непритенциозността която носи), искрено се надявам в "Hourglass" той да покаже някакво развитие и израстване. И дано "Hourglass" не е PM2, макар че откъса от "Kingdom" ме кара да си мисля точно това.

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #6: 17 Август 2007

На мен тази извадка ми се понрави - добре балансирана музика и отличен Дейв Усмивка
Разбира се само въз основа на нея не би могло да се прецени как е албума като цяло, но определено очакванията ми стават по-положителни.Израстване и развитие със сигурност ще има, въпроса е до каква степен, и как това ще бъде оценено сред различните фенове - смятам че според различните вкусове и гледна точка, сред феновете ще има доста голям разнобой в оценката за албума, което си е нещо обичайно.

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
MO.
Гост
Отговори #7: 17 Август 2007

Аз долавям нещо в "Kingdom" от Duran Duran, не знам, но преди да си вадя квито и да са заключения и впечатления ще си дочакам търпеливо оригиналите! Повече ми звучи като "Playing The Angel" отколкото "Paper Monsters" доколкото тва мп3 дава няква ясна представа за звуците. Тва мазно и секси меланхолично звучене ще успее, тва е моята прогноза за сингъла като комерсиален успех! Иначе ние като фенове ще си го харесваме и обичаме квото и да е то е ясно! Усмивка В началото винаги се радваме на секви семпли и бутлеци и какви ли не фалшиви траклистове....много е романтично, ама този път ще се начакам.......ма иначе си сърфирам за инфо де, муахаххаах! Бе аз ноо се кефа, че ще си имаме нов албум от Дейв и всички тези ремикси и тръпката по всичко нов, макар и не съвсем новаторско си ме зарежда и съм соу хепи! Обложката ако наистина ще е това за албума мен лично не ме кефи, фен съм само на хендмейк символите и фонтовете на Антон! Ако Дейв е на корицата с готино фото ще съм по-хепи! С 2 думи честито 1ви семпул от "Kingdom" на всички! Усмивка

www.myspace.com/moloveblaster
Последна редакция: 17 Август 2007 от MO.
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #8: 17 Август 2007

Колкото и вкъщи да ми се подиграват, че съм фанатизирана от ДМ и всичко около тях, то тук съм обективна. Звучи ми като 11-тата песен от  Paper Monsters. Ще я чуем цялата, ще чуем и целият албум и тогава може би ще си сменя мнението, надявам се към добро Усмивка

Angels of the Universe
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #9: 17 Август 2007

Абе слушам я тая песен цял ден вече и все не мога да разбера от къде дойде идеята за връзката с Paper Monsters? Шок То е нормално донякъде, за Дейв, но пък аз не виждам почти нищо общо с PM. Звучи доста по електронно, а гласът на му се е променил от тогава и звучи много по- добре, по- "Dirty". Аз по- скоро намирам някаква прилика с Depeche Mode(което си е нормално предвид с кого работи Дейв) и Nine Inch Nails.
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #10: 17 Август 2007

Абе слушам я тая песен цял ден вече и все не мога да разбера от къде дойде идеята за връзката с Paper Monsters? Шок
Хората са различни и имат различни възприятия за всичко около тях. Нужно ли е да се съобразяваш с мнението на другите и да търсиш какво намират в дадена песен? "Идеята за връзката" всеки си я намира за себе си.

Angels of the Universe
MO.
Гост
Отговори #11: 17 Август 2007

Май всички сме за царството на лудите фенове, ама на мен парчето ми се ослажда все повече от този семпъл, който се върти нон стоп днес и си е прекрасно и ако е така звучащ албума много ще съм хепи......нямам търпение да го чуя на качествен звук от истински диск.......? ъф тайм!  Одобрение Намигване

www.myspace.com/moloveblaster
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #12: 18 Август 2007

Към първия пост е прикрепен и финалния вид на обложката към "Kingdom'.

Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #13: 21 Август 2007

След неколкократно слушане на почти пълната песен, която изтече в нета ми е супер трудно да призная, дори пред себе си, че не ми харесва. Силно се надявах лекото разочарование от 50 секундната извадка да бъде заменено от абсолютен кеф от пълната песен, но   Тъжен. Ясно е, че качеството не е каквото ще е в албума, но все пак може да се усети атмосферата на песента. Имам чуството, че е нещо, което е изпаднало от РМ и сега Дейв малко го е пипнал тук-там и е решил, че става.
Не знам.... Надявам се разочарованието ми е да е само от тази песен и да се дължи на предварителната положителна представа изградена на база ревюта на други хора чули целия албум.

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #14: 21 Август 2007

Останах с малко смесени впечатления от "Kingdom", но се въздържам да правя твърди заключения поради това, че е засега разпространена в доста гадно качество и не в пълния й вариант. На моменти песента ми звучи повече като демо, от колкото финална версия, липсва й разнообразност, което донякъде се компенсира от изключително добрия рефрен и силните вокали. Има потенциал да се окаже качествена песен, но би било жалко, ако това е най-доброто в албума.

Страници: [1] 2 3 ... 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.