DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [14 АВГУСТ 2007] Dave Gahan - "Kingdom"  (Прочетена 19864 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #30: 30 Август 2007

Има слухове, че режисьор на "Kingdom" ще е Джарън Албърт, канадски режисьор, работещ понастоящем в Лондон и работил по клипове на Mew, Maximo Park и др., както и реклами на Дизел и Адидас. Някои от клиповете му могат да се видят тук.

Все едно Мартин я е писал  Одобрение

Със сигурност в следващия албум Мартин трябва добре да се постарае, защото въпреки, че е още неясно дали триото Дейв-Крисчън-Андрю могат да направят цялостно силен албум, на моменти наистина уцелват десятката.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #31: 30 Август 2007

Не бях чувал за Джарън Албърт, но се поразрових малко и открих няколко много добри негови клипа. Ето и два от тях:

http://youtube.com/watch?v=2DFSnUJXFVc
http://youtube.com/watch?v=cvRDMU_6G0s

Това, което ми прави впечатление в Kingdon, а и според ревютата на целия албум, е че звучи доста РТА. Виждам, че им е харесало това звучене, но се надявам при новия албум на ДМ, да не тръгнат отново в тази посока.
zuu
Смутител
Публикации: 282

Профил
Отговори #32: 01 Септември 2007

Ако трябва да съм откровена ще призная, че бях много изненадана, когато чух песента.

Може би, първо трябва да уточня, че за разлика от по-голямата част от почитателите на групата, аз не съм била разочарована от първия самостоятелен албум на Дейв и една голяма част от песните в Paper Monsters много ми харесват.
Относно "Kingdom" - не само че с нищо не напомня на Paper Monsters, но дори ми е трудно да я свържа с Дейв.

Началото е много силно, вокалите на Дейв звучат доста по-различно от това което съм чула в соловите му песни.
Припевът ми се струва много шумен  Ухилен, но след многократно слушане песента определено започва още повече да ми харесва.

Без съмнение най-много ми допада текстът на "Kingdom" , коеот ми дава повод да се надявам на още по-добри текстове от Дейв в "Hourglass"

jump out of time
China Girl
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #33: 06 Септември 2007

Мисля, че Paper Monsters е на приливи и отливи. Има както някои много добри песни (Dirty Sticky Floors, Stay, Hidden Houses), така и такива, които ми се струват много посредствени (Bottle Living, Hold On). Kingdom е страхотна, песните, които бяха написани от Дейв, Крисчън и Андрю в Playing The Angel също, така че имам високи очаквания!

China Girl.

PS - Мерси за интервютата. Изглежда е крайно време да видя Live Monsters.
Последна редакция: 06 Септември 2007 от China Girl

lost in the stars.
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #34: 11 Септември 2007

и аз се присъединявам към хората които са харесали Kingdom  Ухилен
мисля че песента е страхотна и като текст и като музика много ми допада електронното звучене.
имах възможност да чуя и част от песните Saw somethign i A little lie и мога да кажа че звучат много готино затова за мен няма съмнение че Hourglass ще е много силен
За мен Paper monsters е велик албум и много се радвам че Дейв се изявява солово и с нетърпение очаквам новия му албум Ухилен

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #35: 17 Септември 2007

Клипът на "Kingdom" направи първата си поява тук.

kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #36: 17 Септември 2007

Или не направи. Аз лично се мъча да го отворя от ололо 2 часа и не ми тръгва.

Good Evening, Sofiaaa!
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #37: 17 Септември 2007

Или не направи. Аз лично се мъча да го отворя от ололо 2 часа и не ми тръгва.

Трябва ти Quick Time. На мен ми накъсва зверски, та ще изчакам да се появи в Youtube.

Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #38: 17 Септември 2007

Винаги ми е трудно да кажа нещо негативно по отношение на Дейв, но клипът изглежда като сниман от някои ентусиасти от кръжок по филмово майсторство. Очаквах визията да е в съвсем друга посока, може би затова съм разочарована.

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #39: 17 Септември 2007

Ако има зъболекари тук, вероятно можем да разберем здравословното състояние на Дейв от стоматологична гледна точка, благодарение на клипа.

Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #40: 17 Септември 2007

Ако има зъболекари тук, вероятно можем да разберем здравословното състояние на Дейв от стоматологична гледна точка, благодарение на клипа.

Без да съм зъболекар смятам, че определено в детството си е трябвало да носи шини. Въпреки, че това което се вижда сега са очарователно криви долни зъбки  Ухилен

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #41: 17 Септември 2007

Жалко, аз също не мога да видя клипа Тъжен
Но пък (извинете за оф-топика)относно снимката искам да вметна, че винаги съм се радвала на факта, че Дейв си е останал със своите си зъби ..., да ме прощават фенките на Мартин ... Млъкнал
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #42: 17 Септември 2007

Жалко, аз също не мога да видя клипа Тъжен
Но пък (извинете за оф-топика)относно снимката искам да вметна, че винаги съм се радвала на факта, че Дейв си е останал със своите си зъби ..., да ме прощават фенките на Мартин ... Млъкнал

Ще ме извините и мен за оф-а, но искам само да кажа, че заставам зад предприетата от Мартин стоматологична намеса. Със старата "захапка" така фъфлеше, че едвам му разбирах интервютата Ухилен

Най-накрая го гледах на РС-то в къщи. Ами клипът напълно отговаря на песента. То на тази монотонна песен какво друго да направиш? Вярно е че на всички нас са ни доста завишени изискванията покрай Антон, но ако Дейв беше взел Анди със своя "FlechCam", мисля щеше да излезе по-удачен вариант на клип.

Good Evening, Sofiaaa!
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #43: 18 Септември 2007

След като успях да изгледам два пъти "Kingdom" бих казал, че ми допада, но идеята е май по-добра от реализацията. Във всички случаи го намирам за по-интересен от тийн поп визията в "Dirty Sticky Floors", въпреки че така и не мога да схвана, за какво са му натикали това нещо в устата.

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #44: 18 Септември 2007

Аз също видях видеото, макар в Youtube да го изтриха за броени минути...не съм никак очарован. Съгласен съм, че идеята е добра и с по-добро изпълнение би се получила чудесно. Това със светещата уста е абсурдно, да не говорим за полицейската кола, която святка толкова идиотски по едно време, че ако го нямаше Дейв бих се усъмнил, че е аматьорско видео. Върха е гората, която си сменя цветовете, там направо ми се доплака. Искрено се надявам да не е това официалната крайна версия на видеото и да го понапудрят малко на компютрите, защото изглежда меко казано несериозно.
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.