DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [21 АВГУСТ 2007] 8 СЕПТЕМВРИ - Две години DM.org - Каварна  (Прочетена 42393 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
21 Август 2007

Екипът на DM.org има удоволствието да обяви, че парти за двугодишнината на сайта ще има и то ще съвпадне с посещението на Анди Флечър в Каварна. Преди кийбордистът на Депеш Мод да излезе на сцената на Централният площад на черноморския град, диджеите Shunt и julianep ще подгреят събитието с едночасов сет, а след него - те, заедно с The Fein и The Him ще пускат на афтър партито, което ще се състои в арт клуб Ретро.

Очаквайте още подробности!

PS - Надявам се, че сте също така радостни както ние в този момент - част от екипът е потънал в алкохолен делириум.

--

Събитията на DM.org до сега:

16 Юни 2007 - Една година от концерта на DM, клуб Rat's, Варна
2-3 Март 2007 - DM.org Convention 2007, клуб Петното, Пловдив
1 Септември 2006 - DM.org Рожден Ден (1 година), клуб Стилисимо, Русе
21 Юни 2006 - Goodnight Angel, клуб Backstage, София
20 Юни 2006 - Warming The Angel 2, клуб Scream, София
15 Април 2006 - DM.org Convention 2006, клуб Петното, Пловдив

* andy.small.jpg (15.31 KB, 150x150 - видяно 1711 пъти.)
Последна редакция: 24 Август 2007 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 21 Август 2007

Очаквам чудесно парти! Това, че наши диджеи ще излязат на сцената преди един от членовете на любимата група е голям успех за проекта. Клубът, в който ще се проведе афтър партито е в непосредствена близост и се надяваме Анди да ни навести поне за парче торта! Общинската управа на Каварна също изяви желание да се весели с нас на афтъра. Нека направим събитието незабравимо, който има желание да помогне може да разпечата във формат А3 или А4 познатите табели от концерта на ДМ, за да посрещнем Анди подобаващо.
Ще се видим там...повече информация, като изтрезнее екипа Ухилен

* We Rush For You edit.jpg (151.09 KB, 1599x1032 - видяно 764 пъти.)
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #2: 22 Август 2007

Благодаря,за тази изненада на екипа на depeche-mode.org и на всички останали които са част от тази идея.Очаквам да стане нещо неповторимо за всички нас.БЛАГОДАРЯ ВИ! Одобрение
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #3: 22 Август 2007

Каварна ,значи . Последно и окончателно , нали ?
много ми се иска да дойда ! ще направя всичко възможно ,колкото и да не ми се нрави датата  . може да понапечатам и малко табелки .
имам едно въпросче - след като ще има афтър парти и подобни екстри мисля ще го откараме до сутринта , нали ?  просто ми се иска да пропусна часта с хотелите , палатките и паланките и направо да си хвана влакчето на сутринта .
пс хей , DJ - те и екипа , да гледат до 8 ми да изтрезнеят напълно  и да са във форма  Усмивка

reach out and touch faith !
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #4: 22 Август 2007

много ми се иска да дойда ! ще направя всичко възможно ,колкото и да не ми се нрави датата  . може да понапечатам и малко табелки .
имам едно въпросче - след като ще има афтър парти и подобни екстри мисля ще го откараме до сутринта , нали ?  просто ми се иска да пропусна часта с хотелите , палатките и паланките и направо да си хвана влакчето на сутринта .
пс хей , DJ - те и екипа , да гледат до 8 ми да изтрезнеят напълно  и да са във форма  Усмивка

- Последно и окончателно Каварна.
- Абсолютно до ранни зори.
- Принципно бъдещето на партито зависеше от това дали ще си спомняме за него тази сутрин, но за щастие всичко си е наред.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #5: 22 Август 2007

Цитат

Вчера окончателно бе договорено depeche-mode.org да организират както представянето на Анди един час преди неговата изява, така и афтър партито, което ще съвпадне и с втория рожден ден на сайта.
Скоро ще предложим и места за нощуване, както и варианти за транспорт.
Идеята е да го "откараме до сутринта ". Зъл
Ние сме започнали още от снощи. Ухилен

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #6: 22 Август 2007

Пощурял Пощурял Пощурял Спокойна съм вече, че Анди ще бъде адекватно "обгрижен" в Каварна. И едно директно обръщение към наште ДиДжеи - да не засенчите момчето, че искам пак да се върне с едни двама негови приятели  Намигване  УСПЕХ !

p.s. забравих да кажа , че ще разпечатам малко табели We rush...
Последна редакция: 22 Август 2007 от Danna
Admirer
Екип

Профил
Отговори #7: 22 Август 2007

Местата, които може да ползвате за нощуване са подбрани в сайта на Община Каварна и може да ги видите ето тук .
Само да предупредя, че има и такива, които са в близост до града, а не в самия град.
Последна редакция: 22 Август 2007 от Admirer

You'll taste the pain
I know
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #8: 22 Август 2007

аз нещо се въодушевих и проверих влаковете за Варна . То още не е 100 процента сигурно ,че ще идвам , но да подхъврля идеята на всеки изтърсак като мен дето няма кола и мрази да пътува с автобус на дълги растояния и тръгва от Пловдив - ако се събере групичка между 3 и 6 души мисля ,че има намаление . не че ще е големия финансов удар ,но все пак - едно питие в повече.
пс към екипа -за идеята , организацията и всичко - Одобрение

reach out and touch faith !
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #9: 22 Август 2007

Голяма радост и голям успех за всеотдайниците от "управата" на сайта! Браво, хора, голяма сте работа!
Бройте ме в отпечатването на табели.
Дани е казала на DJ-ите, ама и аз да настоя настоятелно - не депресирайте Анди - ние си знаем, че вие сте по-добрите DJ  Одобрение
До скоро виждане на морето.

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
MO.
Гост
Отговори #10: 22 Август 2007

Хех, ще бъде голямо надсвирване на мегдана в Каварна! Мен ме покани кмета Цонко Цонев да подгрявам Анди преди месец близо, сега и форумните диджеи ще се изявяват, на бате Анди ще му дигнем адреналина! Ако дойде и на афтърпартито за торта ще е съвсем забавно! Обичам мидииииииииииииииии и риби! И хипоптами обичам, дано Миро Shunt го доведе на каишка, може и хипопотама да завърти един сет, мухахаха Ухилен Пощурял Одобрение

www.myspace.com/moloveblaster
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #11: 23 Август 2007

С тези, може би за някой от вас скучни и ненужни подробности, държа да изясня факта, че преднамерено се цели да бъдат омаловажени усилията и работата на екипа.
Когато преди двадесет и два дни още непотвърдена, от който и да било, изтече информацията за пристигането на Анди на черноморският бряг, в главата ми се роди тази щура идея да организираме парти в Каварна точно в деня на неговото участие. Свързах се с община Каварна и след разговор, в който обясних кои сме и каква е нашата дейност, получих принципно съгласие за участие и съдействие на община Каварна в организацията на събитието. Хората, ангажирани с организацията пожелаха среща, на която да изясним подробностите. Още в началото на тази среща, която се състоя преди няколко дни, организаторите пожелаха да разговарят от тук нататък само с нашия екип. Постигнахме договорка двама от DJ-ите на depeche-mode.org да подгряват с едночасов сет участието на Анди Флечър в Каварна, като изискването беше да подберем най-опитните. Последва уточняване на партито, което ще стартира след като приключи участието на Анди.
При последните разговори за уточняване на подробностите, които се състояха днес изрично ми бе дадено да разбера, че преговори се водят само с нас и покани от рода на по-горе описаната, при това лично от Кмета на града, не съществуват.
Постът на МО, цели единствено да ни дискредитира, урони имиджът ни, както и да омаловажи вложените от нас усилия, за да се осъществи този проект.
Целите и задачите, които екипът ни си е поставял, и си поставя винаги са били с изключително идеална цел. Поведението на човек, който гони личните си интереси и е готов в стремежа си да ги постигне да тиражира на страниците на сайта невярна информация, в разрез с правилника на дм.орг - (3.5.8.Съдържащи невярна информация или клевета), няма да бъде толерирано от екипа.

Всяка претенция към екипа, свързана със събитието следва да бъде отправена към нас с лично съобщение или мейл.
Последна редакция: 23 Август 2007 от kiril101

Good Evening, Sofiaaa!
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #12: 23 Август 2007

Мен пък ме покани хипопотама на Анди още преди 3 месеца и досега се разбирахме за хонората, който ще е в чували фурми.

Никога не съм се радвал на Анди, това че ми се предоставя такава възможност, не променя мнението ми за неговите професионални качества. В този ред на мисли, не съм се продал, понеже фурмите ми трябват за животинката, имахме тежък период след наводненията.

Що се отнася до възникналата ситуация... Не желая да я коментирам тъй като съм твърде пристрастен. МО. ми разби сърцето и сега съм му насъбрал отрицателна енергия. Та гледам да настроя целият свят с/у него, както е редно да направи един истински мъж.

Admirer
Екип

Профил
Отговори #13: 23 Август 2007

Имаме информация, че Анди ще остане в Каварна след проявата и ще пътува за Бургас на другия ден, така че е твърде възможно да посети партито... Намигване

You'll taste the pain
I know
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #14: 23 Август 2007

а може ли малко информация къде точно е локализиран арт клуб Ретро ?

спорна организация и до 8ми (;
Страници: [1] 2 3 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.