DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [21 АВГУСТ 2007] 8 СЕПТЕМВРИ - Две години DM.org - Каварна  (Прочетена 44043 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #60: 10 Септември 2007

Скъпи, мили, великолепни, прекрасни и неповторими хора съфорумци и съфорумки!
Вече мога да кажа “Е и такова нещо не ми се беше случвало!”
Обаче ей на случи се – бях на парти на dm.org и оцелях, срещнах се лично с човека Флетч, получих автограф и целувки  от него и не припаднах на място! Всъщност аз бях последната вредила се – вече тъкмо си тръгваше човекът, когато направо си изнахалствах автографа. По тоя повод искам да благодаря на майка ми, че не е успяла да ме възпита до там, та да не ми остане грам наглост, защото иначе сега нямаше да имам един в пъти по-цененн диск на РТА, върху който се мъдри подпис на член на групата!
Съзнавам, че почти всяко изречение от тоя пост завършвам с удивителна, но предполагам разбирате в какво емоционално състояние се намирам.
Освен всичко друго бих искала да обърна към следните лица:
Уважаеми диджеи,
Julianep
Shunt
Fein
Him

Искам да ви кажа че, вие бяхте основен фактор за изгубването на моя глас, за тежките мускулни и ставни болки в долни, горни и всякакви крайници, за пълното главозамайване и на моменти неосъзнаване на кой свят съм! Ето защо трябва ви кажа, че всички вас аз непоносимо много ви обичам!!!
И изобщо съвсем първото ми парти на форума ще се окаже максимално незабравимо. За два дни аз изобщо не спах, но като се върнах още бях на пружини – това адреналинът не прощава.
Последно - Специално благодаря на организаторите, които положиха всякакви  усилия, за да се получи купонът, макар не всички хора да осъзнават нервите и времето, които влагате за да постигнете такъв ефект – СТРАХОТНИ СТЕ, БРАВО!!!

В момента качвам снимки, по-късно днес ще добавя линк, че доста излязоха, трябва технологично време Усмивка
Последна редакция: 10 Септември 2007 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #61: 10 Септември 2007

Съжалявам, че нямам много време за по-подробно мнение. Надявам се тези няколко дни да намеря.
Преди тази тема да се превърне в жесток спор бих искал да внеса малко разяснение по възникнал въпрос.

Не мога да си премълча, че останах тотално разочарована от събитието в Каварна. И откъм музика, и откъм изявата на Анди. Не разбрах какво му е "земното" /някой преди мен го беше окачествил така/ - да караш феновете си да те чакат три часа на студа с претенции, че ще си догледаш мача и че нещо не си в настроение... Що за капризи?! Ти да не си отишъл в Каварна да гледаш мач?Объркан А когато най-после благоволи да слезе дори не поздрави почитателите си.
Сериозните фенове на Depeche / тия, които аз от 15 години познавам като такива/ останахме разочаровани. И наистина нямаше смисъл да чакаме края.

Малко преди края на сета ми, на сцената се качи асистента на Анди, който поиска информация относно пулта, тъй като по предварителни изисквания, е трябвало да бъде предоставена малко по-стара версия. Човека беше достатъчно учтив и попита как сме свързали грамофоните и плейърите, понеже бяха 5 (3 плейъра и 2 грамофона), а пулта е с 4 канала, след това описа нагледно нещата на едно хартиено тиско и го залепи в/у пулта, за да няма объркване.

По-късно след сета на Анди успях да го засека и в непринуденият разговор излезна, че е бил в читалището по време на сетовете на DJте, но след края на мача. Което е било някъде към 21.30ч. или по-късно. Ще е жалко, ако накрая се окаже, че хората са мръзнали, защото Анди е чакал и последният подгряващ DJ да слезне от сцената.
Последна редакция: 10 Септември 2007 от Recoil
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #62: 10 Септември 2007

Нека сега се включа и аз Намигване

Първо, от името на екипа искам да изкажа огромни благодарности към потребителите, които помогнаха всичко това да се случи: Grain,      Aleksandrovster, Пях-сДепеш, kiira, yori, zuu и condemnation... специални благодарности на kirilart и  Recoil, които бяха просто едни от основните организатори и за пореден път ми доказаха, че няма понятие "бивш член на екипа". Благодаря на всички колеги от екипа, на всички диджеи и най-вече БЛАГОДАРЯ на всички потребители, които уважиха празника ни и празнуваха с нас - без вас, приятели и най-добре организираното събитие няма да има смисъл.

А сега, като потребител на този сайт и фен да кажа няколко думи за събитието. Деня започна с много нерви и напрежение и така, като се замисля май единствено се отпуснах, когато нашите момчета бяха на сцената - Миро и Юли бяха просто невероятни... явно лошото време все пак не е от голямо значение, когато музиката е наистина добра... а музиката беше толкова добра, че дори и студа не ми попречи да подскачам и крещя по потник и да загубя гласа си за един час... Юли, страхотен сет - чувах хората да коментират, че не усещат кога се сменят парчетата... аз чух много любими песни в твоя сет и вероятно за това се държах, като истеричен фен - благодаря ти! Миро, за пореден път доказа, че да усещаш публиката е талант, който не всеки притежава... изключителен професионалист, страхотен подбор на песни, невероятно въздействие на публиката - благодаря! Страхотни бяхте момчета - единствено съжалявам, че Анди не излезна след вас, защото тогава щеше да пуска пред двойно повече и наистина "загряла" публика, а човека заслужаваше... жалко, но това си е решение на организаторите и за съжаление не зависи от нас.

За сета на Анди нямам какво много да кажа - аз исках да видя него, не защото е велик диджей, а защото е част от Депеш Мод... по тази причина не бях разочарована от сета му - просто нямах конкретни очаквания, НО затова пък съм доста очарована от поведението му... видях го, като пристигаше - човека сам си носеше багажа Объркан... явно не се изживява, като  голяма звезда все пак... и последвалите автографи, снимки, прегръдки, целувки и разговори с феновете само доказаха, че  ни харесва и обича да общува с феновете ... с мен се държа просто невероятно - говорихме, снимахме се, целувахме се, прегръщахме се (само по задника не ме тупна, та се чудя дали да не му се обидя малко все пак Ухилен)... не съм вярвала, че това ще ми се случи някога... и съм щастлива, че бях там!

Афтър-партито или партито за рождения ден на сайта, мисля добре се получи, поне в моите очи... но нека оставя коментарите на останалите присъствали. Искам само да благодаря на The Fein и The Him, които заедно с  Shunt  и Julianep осигуриха доброто настроение на присъстващите. Благодаря на Краси (собственика на клуб Ретро), които наистина беше абсолютно лоялен и осигури наистина максимално добри условия (за Каварна) за протичане на партито. Вероятно ще се сетя още доста нещица, но това е за сега!

Вече сме на две години, очаквайте изненади! Намигване

See what I see!
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #63: 10 Септември 2007

от това ,което прочетах само още повече ме хваща яд , че не съм могла да присъствам .
 благодаря ,че споделяте . почти се принесох в Каварна .
и ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ! Да са честити двете годинки .

reach out and touch faith !
contradictor
Кукла
Публикации: 37

Профил
Отговори #64: 10 Септември 2007

И аз да си излея душата ... Тръгнахме от Благоевград в петък вечерта и след 12 мъчителни часа в гаден влак стигнахме във Варна в събота сутринта, в 12 на обяд вече бяхме в Каварна.След 7 часа размотаване вече бяхме на площада,измръзнали много сериозно. Но след излизането на подгряващите DJs,които бяха феноменални направо,забравих и за студа, и за умората.Три дни без сън,но it was all worth it. БРАВО! честит втори рожден ден на всички потребители! ...а пък третият,живи и здрави, в Благоеград  Очиврът

"If you wanna use guitars,use guitars..."
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #65: 10 Септември 2007

Обещаните снимки тук
Имате си опция Download Photo и снимките не са намалявани, та на когото каквото му душа сака - да си вземе.
Искам дебело да подчертая, че за част от снимките не нося отговорност, нито вина. Миро докопа фотоапарата.
Последна редакция: 10 Септември 2007 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #66: 10 Септември 2007

За последните 40 часа имам четири прекарани в сън. Макар, че не ми е много ясно кое беше и кое не беше сън... Няма значение, ще се оправя... И всъщност противно очакванията ми за идните след Събота дни, че вероятно ще съм толкова изтощен и няма да мога да помръдна и че клавиатурата ще е единственото ми средство за общуване, поради липсата на физическата възможност за говорене, в следствие на възпалените ми гласови струни... нещо повече, чувствам се свеж като репичка, а и мога да говоря... Та...

Искам МНОГО, МНОГО да благодаря на целия екип на Depeche-Mode.org, че ви има, че сте създали и се грижите за този сайт, който за много хора е като втори дом(и Home Page във Firefox Усмивка ) и че ако не бяхте, едва ли щях да имам повод да кажа Честит Рожден Ден Depeche-Mode.org! И надявам се още много пъти да имам този повод. Заслужавате аплодисменти  за труда, който сте вложили и всичко, което сте успели да свършите за това кратко време! Одобрение Организацията беше перфектна, прекарването също! Одобрение Благодаря и на всички, който дойдоха в Каварна и останаха на Афтър Партито! Запознах се с много хубави хора, а имаше и много хубави, с които не се запознах. Дано скоро има повод за да наваксаме...

Та...(отново)

Да започна от Съпорт-а: DJ Julianep и DJ Shunt. Поздравления момчета, бяхте изключителни! Като трябва да призная, че най- много ми хареса сет-а на Миро, който успя да докара до еуфория всеки един на площада още с Personal Jesus!

Колкото до МО... Мисля, че въобще не трябваше да го пускат на сцената. Не заради егоцентричното си и маймунско, както каза Кирил поведение(за което честно казано нямам нищо напротив, стига музиката да струваше), с което без съмнение успя да привлече вниманието на публиката, а след това и също толкова успешно да я прогони, а заради абсолютно неграмотния "сет", представляващ няколко нахвърлени песни на един диск, една- две, от които сполучливи и абсолютно неуместното пъркане по микрофона. А да не говорим за гаврата с текста на "I'ts No Good".

А сега и малко внимание на глвния участник на вечерта- Анди... Не знам каква е била причината да се забави почти 3 часа, но и без това мисля, че 20:00 часа беше прекалено рано, като се има предвид продължителността на сета му. Лошо говори обаче, ако е решил да си гледа мача, докато ние го чакаме. А това, че със сигурност сцената не му беше разчистена навреме на време и той трябваше да чака отстрани 10 минути и се дължи единствено на МО. който дори и след излизането на Анди, продължи да се размотава горе.
Важното за мен е, че това чакане не успя да ми развали настроението, а дори направи радостта ми от появата на Анди още по- голяма. Истината е, че Анди наистина ме изненада и надмина очакванията ми, като причина за това беше, че очаквах по- малко от него. Явно съм го подценил. Усмивка Той самият излезе доста скован и дори не ни поздрави, което не ми направи добро впечатление, но една от причините е спомената няколко реда по- нагоре. Но пък и това не го оправдава. След изключителното посрещане обаче, Анди се поотпусна и започна да флиртува с побликата, а ние му отвръщахме подобаващо. Не ми хареса обаче как реши да се измъкне, криейки се зад масата, без дори да каже едно "Чао", "Приятна вечер", "Бяхте Страхотни" или въобще нещо. Не мисля, че публиката го беше заслужила!

П.П. В следващите часове и дни ще се опитам да кача снимките и видеото от вечерта, които успях да заснема. Одобрение
Последна редакция: 10 Септември 2007 от Aleksandrovster
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #67: 10 Септември 2007

Здравейте и от мен! Усмивка

Само хубави неща мога да кажа за поредната ни среща, този път- по повод 2-годишнината на dm.org!
Всички се справиха перфектно със задачите си и едва ли някой може да отправи забележки по организацията на събитието. Доста от нас успяха да си вземат автограф и да се снимат с Анди, а някои късметлии дори си поприказваха с него Пощурял. Малко преди диджейската му изява, докато гледахме “заедно” мач в заведението все още не можехме да повярваме на очите си, че член на любимата ни група се намира толкова близо до нас и то в град Каварна Шок! Още една сбъдната мечта Ангелче! Анди ми се стори много приятен тип и поне според мен не демонстрира характерната за известните личности надутост и дистанцираност към феновете. Много ми допадна и DJ изявата му- музиката, която пускаше беше доста свежа, а и чухме няколко любими песни на DM Одобрение. За мен лично най-забавен беше моментът, когато ни накара да избираме между плоча на Madonna и Personal Jesus Ухилен. На Song 2 на Blur също беше много весело! Чухме и доста 80s- хитове, които придадоха приятно ретро звучене. Радвам се, че имам за спомен филмчета с почти целия сет на Флеч.
Общо взето останах само с добри впечатления, които нито настинката ми нито като цяло необичайно лошото септемврийско време успяха да помрачат.
Благодарности най-вече на всички, които допринесоха по един или друг начин за чудната атмосфера в тази вечер и без които поредното успешно парти не би било факт. Благодаря специално и на всички приятели, които се сетиха да ми честитят рождения ден (някои от тях- точно, когато часовникът показа 24 ч. Плезене), за подаръците и приятната компания Готин!

Поздрави и до нови срещи, концерти и партита!

И за финал- ето тук снимки от мен! Намигване

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #68: 11 Септември 2007

Аз веднага се възползвах от опцията за онлайн споделяне, любезно предоставена от Дени и Гугъл, като изтеглих нейните и на свой ред качих моите снимки. Ако някой иска да ги разгледа или изтегли, ето директно линкче: Кликни ме!
Този път нямах възможност да снимам по време на партито, но пък сега ще събирам запечатаните от всички спомени. И аз като Кеви искам специално да благодаря на собственика на Арт клуб Ретро - Краси, за удоволствието да работим заедно. Винаги ще се отбивам с радост да пием по кафе и да полафим на различни теми. Коректността в днешно време не е много тачена и винаги е приятно да срещнеш хора, за които все още е от значение.
Самото парти беше чудесно както винаги, премръзналите фенове бързо влязоха в атмосферата на купона. Видях приятели, които не бях засичал по партита близо година, което пък ми напомни колко приятно е да се събираме поне един-два пъти в годината всички. Запознах се и с много от по-потайните потребители във форума, както и с няколко млади надежди дошли с родителите си.
Поздрави и за диджеите, чух доста песни, които не съм очаквал да влязат в сетлиста, а това може само да ме радва. Полудях от кеф на The Faint, пуснати от Ники, за мен това беше най-приятната музикална изненада на вечерта.
Тортата също оцеля въпреки многото преживелици и послужи по предназначение да вкара малка доза енергия във всеки празнуващ и лудуващ в клуба. Ако някой е останал без парченце шоколадово изкушение му се извинявам..изключение правят двамата местни плоскоглави обекта, които цяла вечер отказваха да си платят входа, защото си били вътре от преди да почне партито, а ние от София сме били все много хитри. Те си останаха без торта и дори им обясних, че ако искат могат да си купят парче торта за 3 лева. Ухилен
Приятели, радвам се че ви има и чакам следващата инициатива на сайта, за да стана отново частица от общата еуфория.
 Усмивка
Последна редакция: 11 Септември 2007 от Admirer
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #69: 11 Септември 2007

бях се засилил да ъплоудна няколко снимки от събота в дневника си..но по необясними причини не се получи..затова и ударих едно сито на снимките и качих по-добрите кадри в ласт.фм:

http://www.last.fm/user/musesinstalline/journal/2007/09/11/522311/

* 2.jpg (101.77 KB, 200x300 - видяно 538 пъти.)

* 1.jpg (87.96 KB, 200x300 - видяно 534 пъти.)

* 5.JPG (80.5 KB, 200x300 - видяно 539 пъти.)
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #70: 11 Септември 2007

Осми септември беше един от онези дни, в които се случват толкова много неща, колкото може да не се случат и за цял месец. Заради такива дни си струва да се живее Полицай
Пътуването с влак от София до Варна мина неусетно, в "игри и закачки" с приятелите, с които пътувах. По-сложната част се оказа стигането до Каварна, но това не е толкова интересно. Важното е, че пристигнах цял....
Срещата с дм.орг обществото не закъсня и не след дълго вече се чувствах в свои води, въпреки че се намирах на другия край на България и то в град, в който не бях стъпвал. Докато оглеждах сцената и се надъхвах за това, което предстои, покрай мен мина мистър Флетчър, придружен от още двама души. Изглеждаше толкова скромен, дърпайки куфарчето си по земята, че реално никой наоколо не го забеляза. Единственото, което ми хрумна, е да извикам "Hey, Fletch....Hello!", на което той отвърна с "Hi" и продължи по пътя си, минавайки покрай клуба, в който по-късно щеше да се състои партито на сайта....
Когато дойде времето да се кача на сцената, на площада имаше около 50 души. Помислих си, че това е добре, защото ако не им хареса музиката която пускам, ще ме замерят с по-малко яйца и домати. Малко след това хората бяха тройно повече....наистина не разбрах откъде се изсипаха, но усетих, че нещата си идват на мястото. Тук е момента да публикувам сетлиста си, който в интерес на истината си го бях намислил предварително, понеже не бях сигурен, че ще мога да импровизирам пред хилядите екзалтирани фенки Целувка
Както и да е, ето го и него:

Kraftwerk - Trans Europe Express/Abzug/Metal On Metal - нещо като интродукция и поздрав за всички, които са дошли с влак Зъл
Numbers/Dead Stars - големия ми хит Ухилен
Assemblage 23 - Madman's Dream
Essexx - Fatal Love
Apoptygma Berzerk - Mourn (Mesh Remix)
Mesh - Crash (Alien Six Kerosene Remix)
De/Vision - Flavour Of The Week (Extended Version)

Като цяло неща от последната година-две. Много се радвам, ако наистина са ви харесали.
Малко по-късно ще публикувам и останалите си впечатления от този паметен ден Полицай
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #71: 11 Септември 2007

Днес се рових из архивите си и ми хрумна идея да направя едно мъничко подаръче на рожденика dm.org. Събрах най-забавните снимки от всички събития, организирани досега от сайта и ги качих в хоста на Гугъл. Подредени са по хронологичен ред в 12 албума, точно толкова, колкото са и инициативите на сайта в рамките на тези 2 години. За мен беше приятно това пътуване назад във времето, надявам се и за останалите да е така. Очаквам и следващите поводи да се съберем всички заедно.
Усмивка
Happy Birthday dm.org
Herbstwerk
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #72: 11 Септември 2007

виждам, че мнениета са леко противоречиви, аз специално останах много доволен, най-вече от 1вата част до МО, за което бих искал да поздравя диджеите Усмивка - все любими неща, поднесени по много добър начин  Одобрение

не помня конкретно кой какво пуска, виждам сега някакъв плейлист, но имаше и още Covenant и VNV  Намигване както и да е - поздравления още веднъж, представихте се супер

Анди Флетчър ми хареса също, но и нямах специални очаквния, нито съм му кой знае какъв фен, за да ме разочарова с нещо.

а като ценител на гротескното и абсурда благодаря и на МО за спектакъла, който поднесе - бях наистина впечатлен  Намигване Ухилен
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #73: 11 Септември 2007

виждам, че мнениета са леко противоречиви, аз специално останах много доволен, най-вече от 1вата част до МО, за което бих искал да поздравя диджеите Усмивка - все любими неща, поднесени по много добър начин  Одобрение

не помня конкретно кой какво пуска, виждам сега някакъв плейлист, но имаше и още Covenant и VNV  Намигване както и да е - поздравления още веднъж, представихте се супер

Имаше Covenant и VNV, да. Това беше и част от причината към края на сета си буквално да забравя, че съм от обратната страна на бариерата и да се насладя на музиката. Нещо, което от доста време не ми се беше случвало.

Искам да благодаря на Юли, който буквално свърши цялата черна работа около самото подгряване и около изграждането на сетовете. Винаги ми е било изключително приятно да работя с него и в последната една година определено смесва по-грамотно и по-качествено от мен, нещо, което доказа и на 8ми вечерта. Хитове всеки може да пуска, по-трудното е да вмъкваш или да градиш сет на непознати песни. Нещо, в което Юли се е специализирал и което е част от звученето му като DJ. Не напразно предпочетох да съм в центъра на публиката докато пускаше музика и да се забавлявам истински, а не да пия в страни от сцената или още по-тъпото, да ходя и да му преча на самата сцена. Много се радвам, че пусна част от любимите ми песни, особено Madman's Dream. Има невероятен припев, който гласи "Това не е моята страна, това не е в каквото вярвам." Дали е писана за Буш или за България, все тая... навсякъде текстът и може да бъде сметнат за подходящ. С подобни сетове смятам, че доказахме, че музиката, която слушаме и пускаме не е за антисоциални хора и може да бъде приета добре от широка публика, стига да бъде представена по подходящ начин. Така че причината да не се случват концерти или DJ сетове на тези изпълнители в България си зависи само от хората, които движат тези неща у нас и от безхаберието и нежеланието им да отворят уши за нещо ново, леко различно и приятно. Всички видяха, че от DM може да се изкарат пари, затова и Анди беше поканен сега, а не преди 4 години, когато гигът му струвал далеч по-малко.

Благодаря на DM.org, които ни гласуваха доверие точно ние да участваме. Благодаря им, че не се разколебаха нито за момент и затова че ни дадоха пълна свобода, нещо което винаги са правили. Благодаря на общината и промоутърите от българска страна, които бяха достатъчно наивни и неграмотни, за да поканят и МО, въпреки конкретното и ясно становище на DM.org. Благодаря и на МО, който не чу нашите сетове и си въобрази, че хората са гледали мача докато пускахме музика. Благодаря и на огромното му самочувствие, с което ни заплаши, че ще съжаляваме, че не работим с него.

Е, нямам снимка с Анди на една сцена (хехе), но си тръгнах с вдигната глава и усмивка на лицето. Никога не съм бил фен на Анди, но сетът му беше репетиран и направен като за пред хора. Доста по-добре от сетовете, които бях слушал преди години, когато подгряваше Client.

За мен истинското удоволствие беше да вмъкна няколко непознати песни пред хората (в комбинация с 2-3 хита). Първоначално бях репетирал съвсем други неща в темпо около 105 удара в минута, но Юли успя да раздвижи хората и с напълно непознати песни, което означаваше, че в момента, в който пусна нещо познато - ще избухнат. Моята работа беше лесна и се искаше само да продължа вече започнатото от него. Ето го и сета:

Soft Cell - Tainted Love (Club 69 Mix)
Depeche Mode - Personal Jesus (Holier Than Thou Approach / Live Sofia)
And One - Wasted
Covenant - Der Leiermann (Club Mix)
Seabound - Poisonous Friend (Remix)
Depeche Mode - Something To Do (Black Strobe Alternative Mix)
VNV Nation - Solitary
Motor - Black Powder (Edit)
World In My Eyes (Shunt's Edit / Live Sofia)

С напредването на организацията покрай афтър партито и рождения ден, нямах време да репетирам, което донякъде се усети в част от преходите, но имах късмет и заложих на неща, които вече съм пускал. Poisonous Friend/Something To Dо/Solitary ги пусках тази година в Щатите, а Tainted Love/Personal Jesus имах възможността да ги смеся по подобен начин още на първият ден от събора в Пловдив. Новото за мен беше Black Powder, която я открих из между дисковете си в колата на път за Варна и една версия на World In My Eyes, която сглобих от албумната и Dub In My Eyes.

Най-важното беше, че публиката реагираше на песните, което вероятно се дължи на това, че им спечелих доверието с пускането на 2 хита в началото.

В алтернативният сет, който не изпълних фигурираха 11 минутни версии на Rush и Never Let Me Down, както и песни на De/Vision, Edge Of Dawn, And One и In Strict Confidence. Бе, с други думи бях сравнително ядосан и мотивиран. Най-малкото защото МО се погрижи да попречи на участието ни, както и да се опита да обезсмисли труда, който DM.org бяха вложили за промотиране на самото събитие.

Впечатленията ми от организацията от българска страна са смесени. Като ще спомена позитивните, за да не обидя община Каварна или промоутърите. Жокер Медия бяха хората, които проявиха разбиране и професионализъм. Благодаря им за добрият и чист звук, както и за възможността да проведем сериозен саундчек и да оставим специално подготвено интро за събитието. Което пък от своя страна събра хората и не се наложи с Юли да пускаме музика на продавачите по барчетата преди 9 часа.

Интрото беше предварително смесено и съдържаше:

De/Vision - Sadness (I Know Sadness Mix)
Imogen - Gründer Wird's Nicht
Nitzer Ebb - I Thought (Robags Schiikkuli Vocal Rework)
Kraftwerk - Aero Dynamik / Chrono
Metope - Testcrash
Depeche Mode - Martyr (Booka Shade Dub)
Client - Lights Go Out (Basteroid Mix)
Depeche Mode - Everything Counts (Oliver Huntemann & Stephan Bodzin Dub)
Covenant - Call The Ships To Port (Christian Morgenstern Remix)

Надявам се да си събера мислите и да успея да коментирам събитията покрай участието. Много случки, много приятели и познати, много нови и приятни хора и толкова малко време, че на човек му е малко трудно да помни...

Благодаря на всички за добрите думи и отзиви. Беше наистина изключително удоволствие за мен да излезна пред толкова положително настроени хора, които оцениха изпълнителите, които пуснах. Безпорно това събитие се нарежда до едни от най-успешните и най-приятните, в които съм участвал до момента.
Последна редакция: 11 Септември 2007 от Recoil
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #74: 12 Септември 2007

Споделям мнението и емоциите на почти всички, които писаха по темата, и за да не се повтарям и да ви отегчавам, бих искала само да изкажа огромни благодарности към организаторите, които направиха всичко възможно да се осъществи това парти по случай втория рожден ден на сайта!  Одобрение
Адмирации и към нашите ди джеи - DJ Shunt, julian ep, The Fein и The Him, които за пореден път показаха класа и отлични умения за подбор на музика и смесване. Тук специално искам да поздравя Юли и Миро за страхотните сетове, с които ме накараха да забравя за студа и истински да се забавлявам. Много ми се искаше след World In My Eyes (Shunt's Edit / Live Sofia), с която Миро завърши сета си на сцената да излезе Флеч, но за съжаление излезе друг човек, който с подбора на песни успя да ни прогони от площада и по този начин ме накара да отида да се стопля в хотела и да събера сили за после.

Радвам се, че успях да се докосна и до един от членовете на любимата ми група, да се снимам с него и да си поговорим. Голям симпатяга е Анди, а и сетът му ми допадна.  Усмивка

И не на последно място искам да споделя, че ми беше много приятно да видя приятели и познати, както и да се запозная и с нови интересни съфорумци. С тези, с които не се запознах лично, се надявам това да се случи на някое следващо събитие.

Ето малко снимков материал и от мен. Линковете са два, защото в единия албум не се събраха всички снимки, а в другия са останалите (накои се повтарят). ЕдноДве

Едно пожелание за третия рожден ден на сайта догодина: Тази година с Флеч, догодина с цялата група!  Намигване

Последна редакция: 12 Септември 2007 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.