DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [21 АВГУСТ 2007] 8 СЕПТЕМВРИ - Две години DM.org - Каварна  (Прочетена 40714 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #45: 09 Септември 2007

Впечатленията ми се застъпват с тези на Киро.

Бих искал да благодаря на Юли и Миро за невероятното подгряване, което събра стотици души, които до един бяха адски отдадени на музиката - независимо дали бяха дай-хард фенове, любители, случайно минаващи, селски гъзари, деца и т.н. Отдавна не бях ставал свидетел на случай, в който музиката да обединява по такъв пълноценен начин. И също така усетих, че имам много много да уча по отношение на диджействане. Доказа се, че и нещата, които слушаме могат да достигнат до голям брой хора, повече от колкото предполагаме, ако се даде достатъчно пространство за действие.

Бих искал да благодаря на mo., че с Найк шортите си и чорапогащника на баба ми, той най-накрая благоволи да отстъпи мястото си на Анди, при което някои от хората, които си бяха тръгнали и напили в отчаяние от ставащото, се върнаха. Анди беше ок, не надмина очакванията ми, което поне не даде повод за повече разочарования през вечерта.

Афтър/двугодишното парти се получи много приятно, както винаги чудесен повод за среща с приятели и запознаване с нови хора. Благодаря на всички, които помогнаха за реализацията на партито, дойдоха, танцуваха, пяха и по този начин до голяма степен осмислиха усилията ни. Одобрение
Последна редакция: 09 Септември 2007 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #46: 09 Септември 2007

Страхотен рожден ден! Не съм спала от около 2 дни, но определено не съжалявам. Както след всяко събитие, свързано с ДМ, ми останаха невероятни спомени. Благодаря на целия екип за това, на Юли и Миро и, разбира се, на Флеч. Въпреки ужасния студ и това, че бях облечена като за горещ летен ден Идиот, подгряващите сетове на и на двамата ни  dj-и, успяха да нажежат, както се казва, атмосферата с повечето ми любими песни, пак падна голямо подскачане от моя страна, доста настъпвах и посритвах една женица до мен, но тя така или иначе не беше много наясно защо се е изтипосала на първия ред, така че не съжалявам Зъл. Настроението на площада на Каварна беше като за концерт, а при излизането на Флеч, нещата се "влошиха" още повече, въпреки че нямаше много хора. Самия сет на Флеч беше приятен, той също беше в добро настроение и се държеше много дружелюбно, за което свидетелства снимката ми с него Очиврът.
Партито по случай 2рия рожден ден на ДМ.орг, както винаги беше на ниво,  освен двамата гореспоменати dj-и, Ники и Светльо също направиха всичко възможно нощта да остане незабравима. Тортата също беше много вкусна, благодаря и за нея Усмивка.
Сега не ми остава нищо друго, освен да чакам следващият повод да се съберем Плезене
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #47: 10 Септември 2007

..някои от хората, които си бяха тръгнали и напили в отчаяние от ставащото, се върнаха...

при мен имаше ефект - накара ме да изтрезнея...като цената обаче беше прекалено висока.
все пак се радвам, че успях да чуя някои доста готини неща от shunt и  julianep..получи се страхотно и дори само за това си заслужаваше човек да пристъства!  Одобрение

В 21,30 реши да гледа футболния мач. Организаторите увериха, че след края на първото полувреме, Анди ще излезе на сцената. Уви! Не бил в настроение и решил да гледа и второто. В 23,00 часа-три часа след обявения час все пак реши да се появи пред полупразен площад..
вярно ли е това ? знам, че по време на 'сет-а' и драченето на мо. (с тази шапка ми приличаше на хитлер някак си) докато се чудих какво да правя и се мотах насам натам...анди е бил в тоалетната някъде или поне така ми казаха на входа.

имам няколко снимки, които ще кача утре (: до скоро
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #48: 10 Септември 2007

Партито беше много хубаво,музика също беше на ниво и мисля,че хората се забавляваха добре,въпреки натрупаната умора от дългото пътуване до Каварна.Адмирации за организаторите-знам колко усилия вложиха и колко нерви изхабиха за всичко това,но мисля че си заслужаваше.
Впечатленията ми от сетовете на dj-ите на площада са малко противоречиви.За мен лично highlight-a на вечерта беше изключително доброто смесване на Tainted Love с Personal Jesus от страна на Миро,което до колкото усетих предизвика най-много овации,а и World In My Eyes в края на сета също беше доста добро попадение.Послушах началото и на сетът на Мо.,който не ми се понрави чак толкова,което ме накара да се прибера в клуба за да гледам мача.Все пак на полувремето излязох пак навън и звучеше “Putting Holes In Happiness” на Marilyn Manson,което ме изкефи максимално по разбираеми причини.
Сетът на Флеч също не ме впечатли особено,а и самото смесване или по-скоро липсата на такова беше малко странно.Все пак браво на Анди,че бе благоразположен към феновете и се снима със сериозна част от тях,а раздаде и автографи.Аз не успях да се сдобия нито със снимка,нито с автограф,но това така или иначе не ми беше самоцел,а и на човека накрая видимо му беше втръснало от цялото внимание,което мисля,че е нормално.
Благодаря на Kirilart и Кiril101,че се опитаха да разрешат проблемите,които възникнаха между част от пловдивската група и няколко местни пияни мизерабъла,които бяха решили да ни развалят настроението с отчаяните си опити да се правят на големи мъже,показвайки че селянията и простащината са нещо,за което няма граници.
Още веднъж честит рожден на сайта,надявам се партитата да продължат,за да може да се виждаме от време на време и да се забавляваме както в Каварна.

Респект!
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #49: 10 Септември 2007

аз останах изключително доволна от изкарването си в Каварна
еуфорията ме беше обзела от самото начало но достигна своя връх в момента когато Анди мина покрай мен и седна в същото заведение в което  с компанията ми бяхме и пиийвахме биричка в очакване на партито
успях да си взема афтограв от един от любимите ми хора и съм много щастлива Ухилен
сета на Анди беше разбиващ, не спрях да подскачам и да пея Плезене
той беше много дружелюбен с публиката и ми се струва че също много се кефеше и забавляваше Ухилен

чудя се само защо имаше толкова малко хора като се има впредвид колко е известен Анди и че все пак партито беше безплатно
но пък той се кефеше, което означава че е там заради истинските фенове Плезене
направо не мога да повярвам че всичко свърши
но много се радвам че Анди реши да дойде и да пуска в бг

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #50: 10 Септември 2007

За двата дни в Каварна ми се събират има-няма 5-6 часа сън, но се чуствам страхотно. Първо защото отново се събрахме на готино ДМ парти и защото успях да си разменя няколко приказки с Флеч. Друго си е от първа ръка да чуеш, че февруари 2008 влизат в студио и именно Мистър DJ да потвърди слуховето около новия албум Пощурял. Явно отношенията между хората в ДМ в момента са много добри и периода около Пейпър, в който се правеха, че не съществуват едни за друг и не слушат и не коментират соловите си проекти отдавна е забравен. Анди каза, че албума на Дейв е много добър  Намигване "Похвали" се, че е единствения член на групата, който все още пие, всъщност не знам защо реши да сподели това, явно е решил, че е крайно време да бъде "лошото момче" в ДМ. Флеч се оказа един много дружелюбен чичко, лишен от всякакви звездни капризи.
Афтър партито беше както винаги на ниво. Момчетата зад пулта се справиха страхотно. Организацията беше екстра, за което благодаря на целия екип. Още веднъж Честит Рожден Ден!!!
Смешника Мо ....... Надявам се че все пак той ще влезе във форума и ще прочете какво са написали всички, които бяха подложени на тормоза му. Искам само да му напомня, че когато се качваш на сцена, за да подгряваш, целта е да задържиш настроението на хората, да задържиш и повишиш градуса, който са постигнали диджейте преди теб, а не да накараш хората да се разотидат.

Благодаря на Мая за снимките  Намигване
Последна редакция: 10 Септември 2007 от Lu

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Ogi101
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #51: 10 Септември 2007

Здравейте,
Аз съм един от тези, дето не можаха да посетят събитието (поради технически причини), но бих искала най-искрено да благодаря на всички, споделили впечатленията си, защото вие станахте причина, макар и не физически присъствала, да усетя емоцията и настроението, което се е създало и което сте изживели!
Благодаря ви още веднъж!
Само, ако споделите и още малко снимков материал, картинката ще стане наистина пълна  Намигване
Благодаря и на организаторите! Заради хора като вас има такива като нас, дето живеем със спомените от последнито събитие и в очакване на следващото... Поклон!

Nothing's impossible...It's ONLY a question of time...
LiftedHigher
Джуниър
*
Публикации: 61

Профил
Отговори #52: 10 Септември 2007

Честит ви втори рожден ден и честит му макси сингъл на Мо., да сте живи и здрави всички, с още по-голям хъс. Въпросът е там, че нито рожденият ден на Д-М.орг, нито сингълът на Мо. бяха причината аз и останалите които пътуваха до Каварна да се разходим до там. Главният виновник беше Флеч. Чух и прочетох какви ли не мнения относно събитието и участниците; ето ви и моето, понеже видях и Анди докато даваше интервюта в Златни пясъци (в присъствието на Мо. и отсъствието на Д-М.орг), и афтърпартито (в присъствието на Д-М.орг и отсъствието на Мо.) Не мисля да се извинявам на тия, които то ще засегне; вместо да се фръцкате като ущипани девойки, си помислете дали няма нещо вярно в думите ми.
  1. Една шепа сме. И въпреки това се карате и плюете. Срамота!
  2. На 8ми доста хора намериха поле за изявите си. Кадърни, некадърни - публиката и съвестта на изпълнителите ще кажат. Колкото глави, толкова и мнения. Все пак уважавайте ентусиазма и смелостта на хората, качили се на сцената. Намерете в себе си човечност и толерантност, които да ви позволят да видите хубавото у другия и да го похвалите за усилията. Да критикуваш е най-лесно. Как така най-много грачат тия, дето нищо не са сътворили през живота си?!
  3. Анди не твърди че е про. Каза че диджействането му е хоби. Човекът се забавлява. Който иска да види жива легенда присъства, който не иска...
  4. Още в 15ч. знаехме че Анди ще гледа мача в Live Corner и няма да излезе по-рано от 23ч. Voy, помисли си какво е знаел света за крехката ти душевност когато Анди е бил известен с ДМ и си свий малко перките. Бас държа, че има още много неща които не можеш да си обясниш, просто защото "не си дочакал края". Естествено че отидохме да видим Анди защото е част от ДМ, а не най-грандиозния диджей на света. Това и на него му е пределно ясно. Чест му прави на Флеч, че въпреки че е член на група от световна величина е много земен човек и не си прави надувки за разлика от доста новоизлюпени "артисти". Преди да го наречеш "статист", вземи се поинтересувай какъв принос има за ДМ.
  Това е. За мен, обикновения фен на ДМ беше чест да се докосна до член от групата. И фокуси да беше правил, вместо да пуска музика, пак щях да отида да го гледам. Останалото е суета...

I'm always willing to learn when you've got something to teach.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #53: 10 Септември 2007

Ще се постарая да отговоря максимално кратко на зададените въпроси, та ако ще и риторични да са:
Цитат
1. Една шепа сме. И въпреки това се карате и плюете. Срамота!
1. Над 1000 потребители и няколко пъти повече редовно четящи гости не са шепа хора. Както не са шепа хора и 35 000 зрители на концерта на ДМ в София.
Цитат
2. На 8ми доста хора намериха поле за изявите си. Кадърни, некадърни - публиката и съвестта на изпълнителите ще кажат. Колкото глави, толкова и мнения. Все пак уважавайте ентусиазма и смелостта на хората, качили се на сцената. Намерете в себе си човечност и толерантност, които да ви позволят да видите хубавото у другия и да го похвалите за усилията. Да критикуваш е най-лесно. Как така най-много грачат тия, дето нищо не са сътворили през живота си?!
2.1. Както сам(а) казваш всеки като част от публиката има право да каже мнението си, независимо дали то се харесва или не на някого.
2.2. Ентусиазъм и смелост са качества далеч от същността на МО. Егоцентризъм и интриги му пасват по-добре. Явно не го познаваш Намигване
2.3. Това с граченете не е насочено към екипа надявам се, защото голяма част от изказалите се досега, са бивши или настоящи членове на дм.орг екипа.
Цитат
3. Анди не твърди че е про. Каза че диджействането му е хоби. Човекът се забавлява. Който иска да види жива легенда присъства, който не иска...
3. Тук нямам възражения.
Цитат
4. Още в 15ч. знаехме че Анди ще гледа мача в Live Corner и няма да излезе по-рано от 23ч. Voy, помисли си какво е знаел света за крехката ти душевност когато Анди е бил известен с ДМ и си свий малко перките. Бас държа, че има още много неща които не можеш да си обясниш, просто защото "не си дочакал края". Естествено че отидохме да видим Анди защото е част от ДМ, а не най-грандиозния диджей на света. Това и на него му е пределно ясно. Чест му прави на Флеч, че въпреки че е член на група от световна величина е много земен човек и не си прави надувки за разлика от доста новоизлюпени "артисти". Преди да го наречеш "статист", вземи се поинтересувай какъв принос има за ДМ.
4. Когато месец по-рано е уговорено събитие с разчет по часове за присъствието на гост диджей в дадена страна и то се променя ежедневно, а впоследствие и ежечасно...това не говори добре за организаторите. Публиката въобще не е виновна в случая.

И накрая, добре дошъл(а) в dm.org, доста смелост се иска да напишеш това какво мислиш, та дори да е срещу мнозинството.  Одобрение
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #54: 10 Септември 2007

Анди за мен винаги е бил един обикновен статист в Depeche Mode.

Защо имаш нужда от и благодариш на община Каварна за автограф от един т.нар. от теб "статист"Объркан??

Явно ти си роден негативист. От всичко в твоя пост си личи, че си перманентно недоволен. Пропуснал си само да кажеш, че времето беше скапано, за да е пълна черната картинка, която нарисува.....
Последна редакция: 10 Септември 2007 от Lu

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #55: 10 Септември 2007

Честит рожден ден и от мен! Поздравления за организацията, както винаги всичко беше страхотно и на ниво! Усмивка
Аз лично дойдох главно за рожденият ден на сайта, за да уважа и видя интересни и приятни за мен хора, все пак всичко това се прави за феновете и хората от тук и никак не е лесно да се организира и то на такова ниво! Анди беше нещо като допълнителен бонус,на който не можах да се насладя, защото накрая не си усещах крайниците от студа и се скрих в така уютното заведение, където беше и партито.
За МО. няма да коментирам, защото изобщо не останах пред сцената, когато той се качи, но DJ Shunt i DJ Julianep бяха повече от добри и наистина поскачах и се забавлявах, въпреки студа.
Общо взето впечатленията ми се покриват с тези на @Ginger, освен това се запознах за пореден път с доста приятни и интересни хора и въпреки студа, умората от пътуването и липсата на сън изкарах една незабравима вечер, от която ще запазя само хубави спомени. Усмивка Благодаря Ви!

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #56: 10 Септември 2007

Усмивка Чудесно парти се получи въпреки студа и голямото разстояние, което се наложи да пропътуваме. Огромни благодарности на организаторите, на диджеите , дори на МО че със сета си ме накара да се прибера на топло и изгони циганите от площада.
Само, ако споделите и още малко снимков материал, картинката ще стане наистина пълна  Намигване
Прилагам звук и картина от събитието  Доволен
DJ Shunt
DJ Shunt-2
DJ Shunt-3
Andy set-1
Andy set-2
Andy set -3
За сега само толкова, тъй като безсънието тези дни ми дойде в повече, обещавам довечера още малко материал  Готин

"I'm my own worst enemy"
LiftedHigher
Джуниър
*
Публикации: 61

Профил
Отговори #57: 10 Септември 2007

Благодаря за топлото посрещане. Намигване Мисля да упражня правото си на реплика.
  Мнението на мнозинството обикновено е мнението на лидера, стига въпросният лидер да притежава нужните качества и средства, за да го изложи и наложи. Това не винаги е равно на диктатура, не ме разбирайте погрешно, но на всички ни е ясно какво е team spirit и колко хора се чувстват по-комфортно когато принадлежат към определена група по интереси. В такива групи човек постепенно свиква да не подлага на съмнение мнението на ядрото и също така постепенно го приема за свое. Не е лесно да си различен и да не го скриваш. Не съм ничий адвокат, на всеки е ясно че едно нещо може да се погледне най-малко от две страни. Аз лично, също като повечето Мис НеЗнамСиКояСи, искам да има мир и любов по света. И повече ДМ събития естествено  Усмивка
  На всяко парченце хартия, свързано с предстоящо събитие, пише с малки буквички "Организаторите си запазват правото да..." Факт! Ако е имало неясноти по промените, значи връзката ви с организаторите не е била на нужното ниво. Не обвинявайте тях и Анди, а собствения си пи ар (простете чуждицата). Струва ми се, че ако "двата синода" бяхте работили заедно по организацията за 8ми, не само щяхте да си бъдете взаимно полезни, а и ползата за нас - крайния потребител - по-голяма. Нима личните дрязги тежат повече, отколкото добрата организация на нещо, което може да ти се случи веднъж в живота (снимка/автограф/няколко разменени думи с член на ДМ)? И като споменах тия мили хора потребителите, дето всичко уж за тях се прави: къде бяха тия хиляди почитатели на 8ми, които да напълнят площада и в не много благоприятните климатични условия? Не ми подсказвайте, отговора си го знам - на топло..

I'm always willing to learn when you've got something to teach.
Little_fifteen
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #58: 10 Септември 2007

Не мога да си премълча, че останах тотално разочарована от събитието в Каварна. И откъм музика, и откъм изявата на Анди. Не разбрах какво му е "земното" /някой преди мен го беше окачествил така/ - да караш феновете си да те чакат три часа на студа с претенции, че ще си догледаш мача и че нещо не си в настроение... Що за капризи?! Ти да не си отишъл в Каварна да гледаш мач?Объркан А когато най-после благоволи да слезе дори не поздрави почитателите си.
Сериозните фенове на Depeche / тия, които аз от 15 години познавам като такива/ останахме разочаровани. И наистина нямаше смисъл да чакаме края.
Пък за МО. просто нямам думи - честно. По-голяма утрепка на живо не съм виждала.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #59: 10 Септември 2007

Това е тема за рождения ден на ТОЗИ сайт. За изявата на Анди си има специален топик в съседния борд, така че най-учтиво моля този спор да се прехвърли там.
LiftedHigher, ако имаш какво да кажеш за партито по случай празника на сайта, заповядай и пиши в тази тема... ако искаш да коментираш Анди, моля намери съответната за целта тема.... за препоръки към екипа, също има тема... така че, разгледай малко и тогава с радост ще чета и коментирам забележките и препоръките ти!

See what I see!
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.