DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Dave Gahan: За първи път никой не ми казва какво да правя - интервю.  (Прочетена 4351 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
22 Ноември 2007

http://www.mp3.bg/news/1521.html Самото интервю има доста интересна история, но се надявам самия автор да ни я разкаже. Намигване
Последна редакция: 22 Ноември 2007 от kirilart
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #1: 22 Ноември 2007

Моля автора да не бави разказа  Намигване
Btw интервюто е много хубаво  Одобрение

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #2: 03 Декември 2007

аа...здравейте. пак аз. да. съжалявам! ама преди време видях тук  (във форума де) че имаше линк за интервю с Депеш...казваше се The Big Ones . не мога да го намеря като текст в нета... някой да го е срещал (ама не като видео )?

а иначе за интервюто с Дейв- жестокоубийствено е (благодаря на Олето за тая думичка!!!)
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #3: 03 Декември 2007

преди време видях тук че имаше линк за интервю с Депеш...казваше се The Big Ones . някой да го е срещал (ама не като видео )?

В какъв смисъл не като видео? Имаш предвид записано като текст? Силно се съмнявам, че някой го е публикувал. То си е продукция на Саймън Амстел (интрвюиращия) и е част от негово дългогодишно предаване, което вече не съществува - Popworld. В рамките на същото предаване, и по-точно рубриката The Big Ones, с извинението, че ще ги интервюира, Саймън е успял да леко и елегантно да се изгаври с доста изпълнители. Включително Duran Duran и Bjork. Но категорично не вярвам някой да се е занимавал да издава в писмен вид видео интервю, сори.
Последна редакция: 03 Декември 2007 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Ivelina_10
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #4: 06 Декември 2007

уф...да. точно това исках..ама щом го няма...Тъжен  Плачещ
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #5: 07 Декември 2007

а кога някой, някога се е занимавал да издава в писмен вид интервю и защо точно ти тряжва в писмен вид, предполагам, че ако не си разбрала някоя част от интервюто, все ще се намерят добри хора в този форум да преразкажат какво е казал човекът.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Ivelina_10
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #6: 09 Декември 2007

виж какво MAO BOY, теб не съм те питала нито молила за нищо! а! да! мног ИНТЕРВЮТА СА ИЗДАВАНИ СЪЩО И В ПЕЧАТНА ФОРМА
въпроса е на кой свят живееш. а ако аз не съм разбрала НЯКОЯ ЧАСТ от интервюто.........ПРОСТО НЯМА НАЧИН! не се нуждая никой (специално)като теб да ми преразказва каквото и да било! Благодаря!
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #7: 10 Декември 2007

Апелирам да се придържате към темата, ако има какво да кажете по нея. Ако искате да си разменяте реплики от каквото и да е естество, моля използвайте опцията "Лични Съобщения". Както на мен, предполагам и на други потребители им е безинтересно да четат личен спор в няколко теми на форума. 

Good Evening, Sofiaaa!
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #8: 10 Декември 2007

... но се надявам самия автор да ни я разкаже. Намигване

Какво става с историята, която автора трябва да разкаже? Усмивка Интересно ми е къде и как е успял да интервюира Дейв  Усмивка

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #9: 11 Декември 2007

ивелина, извинявай, като си чета поста звучи ужасяващо тъпо. явно нещо не съм бил в настроение и съм се хванал за глупост.

между другото още при излизането на Paper Monsters, имаше подобни интервюта, може би разликата е че тогава дейв е бил много по несигурен в това, което прави и е имал повече нужда от помощ.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.