DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: В коя песен на Депеш бихте искали да "живеете"?  (Прочетена 9403 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
24 Ноември 2007

Здравейте. слушах си днес In Your Room...и ми се дощя поне за малко аз да съм лирическия герой на парчето. чудех се ако имате възможност в коя песен на Депеш бихте искали да "живеете"? със сигурност има някоя песен която ви е по-насърце....заради ваши си причини.
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #1: 25 Ноември 2007

Behind the wheel. Когато слушам тази песен винаги "влизам" в нея или по-скоро в това, което си представям докато я слушам. С нея се откъсвам от действителността и отивам в свят, в който винаги съм искал да живея: вечно пътуване, изпълнено със спокойствие, свобода и живот.  Усмивка
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #2: 25 Ноември 2007

Интересна тема,Ivelina_10. Усмивка
От около 2 години живея(както в преносен,така и в буквален смисъл)в In your room.Това,всъщност, е и любимата ми песен.Сякаша е писана от мен и за мен едновременно... Откъсва ме от действителността, пренасяйки ме в стаята,обитавана от най-близките за мен същества.

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
Ivelina_10
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #3: 27 Ноември 2007

интересното е, че на мен любимата ми песен е WALKING IN MY SHOES!!!!!! а оня ден докато си преслушвах албумите ми се дощя да заживея в In Your Room.... мда...вярно е, че има песни на Депеш които те карат да изживяваш "мъките и страданията" на лирическия герой! Намигване
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #4: 27 Ноември 2007

Waiting For The Night
Ако утре ме екзекутират и наред с последно ястие имам право и на последна песен, ще избера нея. В нея бих живяла, с нея бих умряла. Това е песента!
Даже веднага си я пускам. Всъщност като се замисля, я направо целия Violator да метна...., с което темата маааалко се измества накъм "В плейъра на дм.орг" ама карай, едва ли офф-а е чак толкоз страшен Усмивка

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
SVD
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #5: 04 Декември 2007

ъъмм.. нова съм тука, ама айде... Таа в коя бих искала да заживея... Enjoy the silence...знам че е като за човек чул две - три песни...мне.. харесва ми текста и смисъла му... тишината ми е ценна в тоя объркан живот... е... и  Personal Jеsus... ммм... понякога е добре да си имаш свой собствен Бог... Млъкнал
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #6: 04 Декември 2007

Песента в която винаги съм живяла и най-вероятно ще продължа да живея е Walking in my shoes!Обожавам тази песен,но определено ми е писнало от неразбирането на хората. Тъжен
А песента в която искам да живея или да изживея поне за миг е Here is the house.Ужасно искам да изживея онзи деликатен момент в който тялото и душата са слети и да остана завинаги в тази къща! Доволен Усмивка

Let me show you the world in my eyes...
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #7: 05 Декември 2007

хъммм... добър въпрос... бих искал да живея в клипа на Barell of a gun. но иначе - In your room!  Усмивка

I'm a man of flesh and bone.
Kenzinio
Гост
Отговори #8: 13 Декември 2008

Благодаря за хубавия въпрос!Без колебание това е "World in my eyes"
JohnTheRevelator
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #9: 14 Декември 2008

Определено в ''Enjoy The Silence'' тишината вече е доста ценно нещо сред звука от аларми,чалга,клаксони,сирени и други дразнители  Усмивка
Kenzinio
Гост
Отговори #10: 18 Декември 2008

Freelove-една от най-нежните песни на Depeche според мен.Тази песен,кара сърцето ми да бие така,че да изхвръкне...
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #11: 18 Декември 2008

Ми аз мислех много и се оказа трудно да намеря песен на Депеш, в която бих искала да живея.
Просто песните на Мартин са много реалистични и моя живот доста се доближава до тях така или инъче. Плезене
Например Black Celebration е добър пример за ежедневието, в което може би всички попадаме, а пък Fly on the windscreen отразява новините напоследък.
За това си мисля, че може би бих искала да живея в And then - за да имам шанса да променя света  Намигване

Инъче ако не съм толкова сериозна нямам нищо против да съм behind the wheel на превозното средство с което Депеш се возят. Ухилен
Последна редакция: 18 Декември 2008 от dm

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
Ivelina_10
Странен Любовник
*

Профил
Отговори #12: 18 Декември 2008

като се замисля дай Боже всеки му World In My Eyes  Ухилен
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #13: 18 Декември 2008

Определено Stripped...
В този ред на мисли, мисля че има една песен в която всички ще заживеем един ден (евентуално) - Damaged people.

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #14: 19 Декември 2008

It's No Good... Усмивка

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.