DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [28 НОЕМВРИ 2007] Dave Gahan - Saw Something/Deeper and Deeper  (Прочетена 5688 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
28 Ноември 2007

Вторият сингъл от 'Hourglass' ще бъде двоен и ще включва общия фаворит 'Saw Something' и породилата противоречиви отзиви 'Deeper and Deeper'. Очаква се дискът, включващ и песента 'Love Will Leave' като би-сайд, да излезе на 14-ти януари.

MUTE398 : 7" Picture Disc
A1 Saw Something (Single Version)
B1 Deeper And Deeper (Shrubbn!! Single Version)

12MUTE398 : 12"
A1 Saw Something (Single Version)
A2 Deeper And Deeper (Juan MacLean Dub)
B1 Deeper And Deeper (Shrubbn!! Single Version)
B2 Love Will Leave (Kap10kurt Remix)

CDMUTE398 : maxi CD (slimcase, when the LCD will be sold out)
01 Saw Something (Single Version)
02 Deeper And Deeper (Shrubbn!! Single Version)
03 Love Will Leave (Das Shadow's Rewerk)
04 Deeper And Deeper (Juan MacLean Club Mix)

LCDMUTE398 : maxi CD (digipack)
03 Love Will Leave (Das Shadow's Rewerk)
04 Deeper And Deeper (Juan MacLean Club Mix)

iTunes

* dgssdd.jpg (24.1 KB, 150x150 - видяно 897 пъти.)
Последна редакция: 14 Декември 2007 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

suffer_well
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #1: 01 Декември 2007

Много се радвам за песента.Великолепна е Пощурял Намигване
На клипа кога ще може да се насладим
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #2: 12 Декември 2007

На клипа кога ще може да се насладим

От днес.

<a href="http://www.youtube.com/v/NxTNsc3U53c&amp;rel=1" target="_blank">http://www.youtube.com/v/NxTNsc3U53c&amp;rel=1</a>
Последна редакция: 12 Декември 2007 от The Fein

RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #3: 13 Декември 2007

Tози ми допада много повече от 'Kingdom' Усмивка Има няколко много естетично заснети кадри(цигарата с пепелника, разлятата чаша с шампанско...), които ми заковаха вниманието.А и самата скорост на заснемане чудесно се допълва от бавният ритъм на песента.Близкият план с Дейв обаче не се е получил  особено сполучливо - прекалено 'режисирано' ми се стори това събуждане Усмивка

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #4: 21 Януари 2008

Saw Something не успя да влезе в топ 100 на Великобритания. Имайки предвид всич ките формати на сингъла, а и самата песен, това за мен е пълен шок.
Това обаче не прави песента по-малкo добра, поне за мен. И пак ще кажа - това е най-доброто излязло от соловите проекти на Dave,.
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #5: 21 Януари 2008

Saw Something не успя да влезе в топ 100 на Великобритания. Имайки предвид всич ките формати на сингъла, а и самата песен, това за мен е пълен шок.
Това обаче не прави песента по-малкo добра, поне за мен. И пак ще кажа - това е най-доброто излязло от соловите проекти на Dave,.

За жалост Hourglass ерата се отчете с доста слаби резултати, които са незаслужени. Песента е невероятна, клипът също, Love Will Leave е приятна изненада, а и двата сингъла за мен са достатъчно силни и за албум на DM. Жалко, че албумът остана така недооценен, тъй като без да е нещо особено е някаква стъпка в правилната посока и е създаден фор ол дъ райт рийзънс.

MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #6: 25 Януари 2008

клипът много ми харесва... честно казано на кого му пука, че не е влязъл в топ 100??? Явно промоцията на един албум е голяма работа, а да не забравяме, че дейв продаде толккова много албуми от от PM  и благодарение на дългото световно турне, което неимуверно е умножилло продажбите.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
The Fein
Екип

Профил WWW
Отговори #7: 25 Януари 2008

да не забравяме, че дейв продаде толккова много албуми от от PM  и благодарение на дългото световно турне, което неимуверно е умножилло продажбите.

Доколкото знам PM е продал между 300 000 и 350 000 (имам някаква странна памет за цифри и статистики, може би защото по математика така и не стигнах по-далеч от таблицата за умножение, та използвам поне тези знания), а Hourglass вече достигна 300 000. Така че не бих казал, че първият албум е продал "толкова много", въпреки, че му остават само 7 милиона, за да задмине Violator. Плезене

Emchoty
Гост
Отговори #8: 28 Януари 2008

Поне в Германия положението не е отчайващо. Там Saw Something е на 23 място.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #9: 29 Януари 2008

Светльо, абсолютно невъзможно е новия албум на дейв дори бегло да се доближава по продажби до стария. според мен дори не е стигнал 1/4 от продажбите му. не забравяй, че първия сингъл DSF влезе в UK top 20, а и последвалите сингли, също влязоха ударно.
промоцията на ПМ беше на светлинни години...дори по мтв, което за мен е някакво мерило за комерсиалност доста често се въртяха видео-та, а успешното турне, последвано от излязлото лайв двд няма как да не е сложило своя солиден отпечатък върху генералните продажби на албума...все пак нали това е целта на турнетата Усмивка - да промотират албума. Дори само факта, че това е дебютен албум на Дейв създаде доста шумотевица, имаше доста пуублиикации, интервюта, тв предавания. относно сегашния, факта, че още не съм си намерил лимитираното издание говори достатъчно, на въпроса зщо го няма, повечето продавачи отговарят, че просто няма интерес, скъпо е и такива тъпотии. Да не говорим, че съм го поръчал от Орийндж и вече 3 месеца не успяват да изпълнявт поръчкарта ми. а в същото време на рафта на същия магазин грее лимитираното издание на ПМ, което се продава на цена, на която ще се продава и новото лимитирано cd.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.