DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 85
  Печат  
Автор Тема: В плейъра на www.depeche-mode.org...  (Прочетена 385410 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #1065: 23 Септември 2008

Песента е много добра, като наистина Дейвид щеше да е перфектен за нея. Не знам кога са започнали записите и кога е било отправено предложението към него, тъй като по-рано тази година той записа две песни със Скарлет Йохансон за нейния албум, така че се надявам здравословните проблеми да не са все още актуални. Но пък така получаваме шанса да видим Моби в една по-различна светлина. Колкото до албума на Милен, мисля, че няма да е лошо да го изслушам. Единственият цялостен, който й имам е "Anamorphosis". Към списъка за нови албуми, които трябва да чуя по някое време прибавям и наскоро излезлия ремикс албум на Soft Cell ("Heat - The Remixes").

Освен солидното количество Interpol, Silence, Питър Мърфи и Wolfsheim (+ соло албума на Петер), напоследък наблягам и на една обещаваща група, наречена Glasvegas, чиито дебютен албум стигна до номер 2 във Великобритания. За разлика от повечето инди рок групи четворката от Глазгоу притежава някои индивидуални черти и ретро залитания, които имам усещането, че ще се развият вбъдеще. Гласът на вокалиста ми напомня за Джо Стръмър, но в този случай - с осезаем шотландски акцент. "Daddy's Gone" е един от най-добрите сингли, които съм чувал тази година, а музиката към "Stabbed" (хм, заигравка с факта, че Глазгоу е град номер едно по убийства с нож?) е всъщност Лунната соната на Бетовен.

Calexico е друго приятно откритие, но новият им албум "Carried To Dust" има един сериозен недостатък: беше издаден по-рано този септември, а не в началото на лятото, сезон, за който щеше да бъде перфектен. Всъщност една приятелка го намира за подходящ и за студените зимни вечери. Преценете сами: http://www.myspace.com/casadecalexico
Последна редакция: 23 Септември 2008 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #1066: 23 Септември 2008

Днес мисля да слушам múm - исландска банда, която на мен ми звучи като не токлова мрачна версия на Sigur Ros =) В ласт.фм-а обаче цари ужасно объркване относно таговете на тази група, тъй като в същото време съществува банда с доста подобното име MUM, та преди време ми се наложи да направя истинско проучване кой-кой е и кое на кого е, за да установя какво все пак имам Усмивка

http://www.youtube.com/watch?v=gDb8hduT584&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=gDb8hduT584&feature=related

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
N:Mode
Гост
Отговори #1067: 23 Септември 2008

Informatik - The world belong to us
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #1068: 26 Септември 2008

Песента е много добра, като наистина Дейвид щеше да е перфектен за нея. Не знам кога са започнали записите и кога е било отправено предложението към него, тъй като по-рано тази година той записа две песни със Скарлет Йохансон за нейния албум, така че се надявам здравословните проблеми да не са все още актуални.

Хм, дори не знаех за тези песни на Bowie със Scarlet, много странен дует Шок! Бих ги чула, макар че надали ще ми допадне целият албум, но заради Bowie Очиврът...
Напоследък слушам и новия албум на Enigma-Seven Lives Many Faces. Има някои много интересни песни. Този албум определено ми хареса доста повече от предшественика му Одобрение.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
VANS
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил WWW
Отговори #1069: 01 Октомври 2008

Вече цяла седмица слушам  Anne Clark - "The Smallest Acts of Kindness" (2008) ..за първи и единствен път чух тази 'лелка' в "Hall Of Mirrors" на Silence (помага с гост-вокали).Не ме бива особено в ревютата затова директно ще копирам от ласт.фм:

"Anne Clark (14 May 1960) is an English poet and songwriter. Her experimental music occupies a region bounded roughly by electronic, electro-wave, electro-pop, ebm, dark dance, electro-goth as well as orchestral and avant-garde genres.
Clark is mainly a spoken word artist, but occasionally accompanies herself, with piano and voice mixing in a somewhat atypical New Wave style..."

това е първи албум след 12 годишна пауза ..и си е заслужавал чакането Усмивка
Pесни като Full Moon, Prayer Before Birth, As Soon As I Get Home и откриващата Nothing Going On още дълго ще циклят в медиа плейъра ми  Усмивка

Negative music for positive results
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #1070: 01 Октомври 2008

..за първи и единствен път чух тази 'лелка' в "Hall Of Mirrors" на Silence (помага с гост-вокали).

Хах, какво съвпадение - и аз там я чух за пръв път, но не ми беше единствен Плезене
Проявявам жив интерес към този албум и ако намериш сили и начин да го споделиш с мен, ще ти върна жеста, като ти обадя една тайна  Пощурял

... иначе по темата - слушкам си кротко IAMX и си пийвам бЕло винце... наздраве  Готин

See what I see!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #1071: 06 Октомври 2008

Веднага да се озувичим с КонцертЪТ... че след някой друг месец няма да можем да употребяваме пълния член и ще се наложи да се задоволим с множественото число  Пощурял

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1072: 07 Октомври 2008

Веднага се присъединявам към Кеви...само дето при мен е една какафония от различни стари и нови концерти. Допада ми идеята обаче, да се чудя кой концерт да си пусна от София - този от ТТА или този от ТОЮ. хихихи
ichipichi
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #1073: 07 Октомври 2008

pink floyd
comfortably numb
велико за мен парче Пощурял
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #1074: 09 Октомври 2008

Touring the angel - Sofia-live ... again and again ...

Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #1075: 09 Октомври 2008

Мдам като чуя Stripped live aus Sofia и едни спомени... Пощурял Иначе съм го обърнал на New Order - Blue Monday.

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #1076: 11 Октомври 2008

Something To Do точно в момента. Мисля да продължа днес с ранните албуми на групата.  Усмивка
N:Mode
Гост
Отговори #1077: 11 Октомври 2008

Something To Do точно в момента. Мисля да продължа днес с ранните албуми на групата.  Усмивка
Аз съм на същото, само че ремикса на Black Strobe.  Усмивка
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #1078: 11 Октомври 2008

Аз в момента съм на любимия ми албум Music For The Masses, но не на компа, а на на хоум тиътъра, така че горките ми съседи. Ухилен Май ще научат парчетата наизуст. Зъл

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #1079: 13 Октомври 2008

Seven lies, multiplied by seven, multiplied by seven again...
Отивам да търся онова хаус ремиксчето на My Secret Garden където го пуснаха днес пред НДК, хареса ми Одобрение

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
Страници: 1 ... 70 71 [72] 73 74 ... 85
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.