DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Пратиха ми го!  (Прочетена 2330 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
06 Декември 2007

Един човек ми изпрати това на мейла... отвратително е. най-лошото е че не знам как АЗ мога да помогна. не ми се вярва че такива "човешки" същества обитават нашата планета!
http://www.pleasehelp.hit.bg/
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #1: 07 Декември 2007

и как може човек да помогне за да се спре избиването на тюллените? Чувал съм, че ескимосите се хранят с тюлени и с часове ги чакат пред дупките, докато излязат да си поемат въздух, не съм чувал това да е спорт, по скоро се отнася до кожата им, която струва пари...колкото важи това за тюлениоте, толкова важи за китовете и за всички видове застрашени от изчезване. а между другото тази страница поне на мен ми се вижда безумна, защото никой от посетителите и не може да помогне, дори и да иска, не знам защо дори си я сложила на вниманието на форума.

има толкова несправедливи неща в нашия свят... а в частност в България още повече...

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #2: 07 Декември 2007

ами сложих я може би щото съм жена и се разчувствам много по-бързо. а енин човек ми я беше пратил на мейла и като видях това...много жал ми стана. ми разплаках се. а пък ако не ти харесва..аз какво мога да направя! просто се възмутих какво става с животните.а за това че има много по-големи злини и то много по-наблизо до нас СЪГЛАСНА СЪМ ....

ама ония снимки са ужасни!:(

е...нека някой го изтрие тогава!щом не се вписва във форума...
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #3: 13 Януари 2008

Да, виждал съм тоя клип. Най-лошото е, че със всички животни почти става така. Ужасно е. И аз не си падам по ловджийски първобитности. Макар че дори и да отгледаш заек или кокошка и донякъде ти да си му дал живот, то пак му го отнемаш...

I'm a man of flesh and bone.
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #4: 13 Януари 2008

Макар че дори и да отгледаш заек или кокошка и донякъде ти да си му дал живот, то пак му го отнемаш...
Ухилен Ухилен Ухилен Ухилен Това е за реплика на годината
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.