DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Партито такова каквото го иска фена.Как?Кога?  (Прочетена 3425 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
iTzKaTa
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
28 Март 2008

Първо искам да започна с извинение към този уважаван форум  относно предна моя публикувана тема  http://www.depeche-mode.org/dmforum/index.php?topic=3305.msg34833
За това, че НЕ съм проследил развитието на въпросната тема. За реванш в качеството си на управител на заведението   ще изляза с ново предложение към този форум и към феновете на ДМ.

Организиране на парти на ДМ такова каквото искате да бъде :

1 Play list   на песните (нека някой от изявените активисти на форума да направи листата и да я публикува )
2 Мултимедия ДА/НЕ
3 Дата и час на партито ( кой Четвъртък /Сряда  да бъде )
4 Не е задължително да е посветено само на ДМ (което си само мое мнение но ми се струва по раздвижено от към музика) можем и да го комбинираме с още една две любими групи .  Да / Не    Кой ?

От моя страна:
1. Обещавам да се съобразя с последвалите дебати след този пост и да ги изпълня максимално. Доста съм “гъвкав” и съм отворен и на други странни изисквания от рода на  полугола/ и  девойка/ и да си я рисуваме (Боди Арт) и  подобни пошлости.
2. Също така ще организирам и специална промоция на алкохол в деня на събитието от рода на алкохол + нещо си = далавера Усмивка
3. Вход FREE

Нали знаете не важно къде и кога важното е с кой и как - направетего така както искате Вие.

Очаквам вашите коментари и изисквания 

Best regards,
Manager of Club Antre : Hr. Popzafiroff 
988-80-30
www.clubantre.com

pls No spam or OFF topic
Последна редакция: 28 Март 2008 от iTzKaTa
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #1: 29 Март 2008

Като за начало не ми допада клуба, нито концепцията му.

По принцип голяма част от клубовете успяват да избият разноските по съществуването си от дните петък и събота. Всичко друго, което изкарат през седмицата им идва в печалба. Нямам представа каква е ситуацията с клуб Антре, но едва ли в понеделник е по-пълен от събота.

Направих си труда да проверя сайта предоставен от г-н Попзафиров.
В "специални случаи", което би трябвало да бъде програма на клуба в българската версия попаднах на:
Цитат
DJ exs1 & DJ psyOps
Сряда Ретро парти + специални вечери посветени на:
Depeche mode
INXS
Red Hot Chili Peppers
Четвъртък - Бг евергрийни и ретро (с любимите песни на България).
ПЕТЪК- Dj - commersial MIX 22.30
И специални промоции и всичко добре гарнирано с Боди Арт .Вие нашите клиенти ще рисувате върху
голо женско тяло. Вход свободен
СЪБОТА Dj Exs - in the MIX 22.30

А в английският вариант на:
Цитат
MONDAY - DJ party- 22:00h.
TUESDAY- Balkanica party -Dj Veni 22.30
WEDNESDAY-DJ Exs- BG evergreen party 22:00
THURSDAY - Grand Retro MIX 22.30
FRIDAY- Dj Veni - commersial MIX 22.30
SATURDAY- Dj Exs - in the MIX party 22.30.
SUNDAY Dj Slavo Open for all

Нека не изпадам в подробности относно спелинга на определени думи.
От това което виждам, мога да направа заключението, че клуба е широко профилиран, тоест... няма конкретна аудитория към която да се стреми, нито концепция.

Също така клуба и управата му, не желаят да отстъпят най-силните си дни за подобен тип музика (тоест DM), вероятно защото се опасяват, че ще изгубят редовните си клиенти.
В същото време са чули или са посетили някакво DM парти и са видяли, че тези неща са що годе актуални към момента, та защо да не излъжат някой да дойде и в по-слабите дни?

Това че харесвам малко по-некомерсиална музика не означава, че съм теле и че ще тръгна на парти само защото някой е написал името Depeche Mode в/у него.

Така че, като за начало искам да е в друг клуб. Искам събитието да си заслужава и да се различава от предишните подобни.
Последна редакция: 05 Април 2008 от Recoil
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #2: 30 Март 2008

На мен клуба(според това което имаше на сайта) ми допада, но не мисля, че е  подходящо място да се организират ДМ партита. Или поне ако се организират такива,според мен, е редно да бъде поканен DJ, който се занимава с такава музика. Смятам, че по-добре би било да не е парти,посветено само на ДМ - по-скоро да бъде NEW WAVE и да има повече разнобразие. Клубът изглежда приятно,не съм ходил,но не мисля,че е съвсем подходящо за ДМ парти.

Съгласен съм до голяма степен с Recoil за клуба и за това,че концепцията му е малко...Но това си е право на всеки собственик/ци - да решава кое и как да се случва в неговото/тяхното заведение.

Ако бъде организирано ново ДМ парти - сигурно ще го посетя,най-малко от любопитство.Но трябва да бъде поканен DJ, според мен.
Похвално е ,че все пак се търси мнението на феновете.  Усмивка
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #3: 30 Март 2008

без да искам да обиждам заведението, също не смятам, че  е подходящо за подобен род мероприятие, напълно съм съгласен с мнението на миро, по-скоро си пълнете дупките с парти промотирано директно като: турбо-фолк парти или каквито са сегашните тенденции в тези кръшни течения, не че балканика парти предполагам е нещо различно, но парти промотирано като 'чалга' такова, със сигурност ще привлече повече хард-кор фенове.

парти, такова каквото го искам - ами да започнем от деня от седмицата - петък или събота със сигурност ми допадат най-много като дни за парти, не че това е водещо.

предложението ти ми звучи малко като" докарайте 20 човека и правете каквото искате, ама да е сряда и четвъртък... и за да не замеряте ди джея с домати, я дайте и плей-листа и понеже онова парти, за което вече се писа в този форум, не се случи, защото ние си го организирахме, я сега вие се заангажирайте да докарате хора, пък ние ще дадем терен и ще смъкнем малко алкохола.

локацията на клубчето е отлична, самото заведение на мен не ми допада, по случайност живея в тази махала и съкварталците го предпочитат, главно защото е по-евтино от клубовете в центъра и в общи линии там минаваш по-тънко в нещо, което се нарича клуб. там обикновено (ако имат) това, което искаш - го пускат, не че не са ми отказвали, но обикновено го пускат. с оглед на вкусовете на съфорумците обаче, едва ли в един сспециален повод ще имате успеваемост над 10%(даже много ми се вижда) при музикалните желания.

освен това в това заведение dj-a има навика да смесва дешеш мод с цеца величкович, а също така ако сте късметлии може и да чуете латино (made in факултета), като партитата, се преливат едно в друго, т.е. анонсите са малко безсмислени.

интериорът на заведението е съвсем обикновен.

за боди арта, не виждам нищо интересно в това да клепаш върху корема или ръката на някоя девойка, която ... уау е останала по сутиен и дори бикини, безсрамницата...колко пошло - няма срам днешната младеж.
Последна редакция: 30 Март 2008 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #4: 30 Март 2008

Аз ще си позволя да започна мнението си малко по-отдалеч.
Не знам какво е определението в речника за думата "фен" и най-вероятно няма такова поради простата причина, че това е чуждик, за това ще ми е трудно да отговоря дали съм фен или не съм. Сама по себе си тази дилема е предизвиквала доста интересни дискусии в този форум още от 1968г. насам (честите посетители тук ще ме разберат). Ухилен
Нека хипотетично приемем, че изпълнявам изискванията, за да бъда наречен фен.
Да премина по същество.
Първо, истинският фен, особено на този вид музика, която е трудно смилаема и не толкова комерсиална, на първо място иска да не го считат за лесно манипулируем откачен човек, който както каза Мао,  тича на всяко място, където види надпис ДМ.
Евтин алкохол и бодиарт не са факторите, които биха ни накарали да изпълним клуб до краен предел, особено второто.

Второ, ако човек се е заел да привлече таргет зона-ДМ фенове, трябва да си направи малко труда да разбере, че щом сме единствената подобна организация(имам предвид че друга група няма подобна организирана маса фенове в БГ) не сме хората за подценяване, с други думи "пълнежът" за сряда и четвъртък.

Трето, с малко време отделено за прочитането на раздел СЪБИТИЯ, мисля бързо ще стане ясно, че подобен род партита се организират от, и за всички тук, с подкрепата на управата на различни клубове в страната на доста професионално ниво след няколко месечна организация по самото събитие, за да отговяря на изискванията ни. С професионални DJ, които знаят повече от 2 песни на ДМ и не им трябва плейлист за да се подготвят специално за това, и разбира се в това число се вклюват и много други любими групи, няма да цитирам защото едва ли си ги чувал (не говоря за Duran Duran макар да е сред любимите ми и тя).

Бих изреждал още доста прични поради, поради които агитацията - "аре да правим парти, ще има евтино пиене и мадами за рисуване" е изключително погрешна тактика, и крайно плоска форма за агитиране на хората тук.
Това обаче с нищо не пречи да си се правят подобни такива, все ще се съберат няколко човека, за които първият албум на Depeche Mode  е от 1997г.

Good Evening, Sofiaaa!
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #5: 31 Март 2008

да забравим всичко останало...поне да беше редовен читател и писател тук, да си точен пич и да сме си пили бирата и уискито на други дм партита...ама ти както сега си се появил, така и утре ще изчезнеш и единствените ти два постинга са свърани с опит да си продадеш празните дни в седмицата... нито заведението е специално, нито офертата ти ми се струва атрактивна...отделно, че вие и без това си правите някакви мини-дм партите, които разнообразявате, както ти каза (и аз отбелязах) с други групи. а иначе евтиният алкохол е хубаво нещо, но поне за мен студентските години останаха далеч назад във времето.
Последна редакция: 31 Март 2008 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.