DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Ноща на феновете DEPECHE MODE  (Прочетена 6272 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
plovdivlive
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
07 Декември 2007

Една вечер посветена на DEPECHE MODE.Пловдив- клуб Мармалад
начало 21,00 часа
Музика, клипове, игри и изненади! Заповядайте
/за тези от вас коите няма да могат да дойдат, може да гледат цялото шоу on-line на www.plovdivlive.com/
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #1: 07 Декември 2007

Една вечер посветена на DEPECHE MODE.Пловдив- клуб Мармалад
начало 21,00 часа
Музика, клипове, игри и изненади! Заповядайте
/за тези от вас коите няма да могат да дойдат, може да гледат цялото шоу on-line на www.plovdivlive.com/

... и това кога точно ще се случи?!

See what I see!
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #2: 07 Декември 2007

http://www.plovdivlive.com/news.php?item.138.7

на 11.12, както изглежда.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #3: 08 Декември 2007

Важно офтопик съобщение!
От Комисията по граматика към Министерството на образованието съобщиха, че от 10.12.2007 г. започват  масови проверки из сайтовете по правилното членуване  най-вече в заглавията на темите. Моля всеки да се провери и да си сложи члена на място.

freelove for everyone
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #4: 08 Декември 2007

Ъъъ  Шок Определено съм заинтригувана! Щеше да е хубаво да има такива партита, когато бях по-малка и се притеснявах как ще вляза в някой клуб, защото това определено е за малолетна аудитория. Интересно ми е, какви ще са многобройните игри и изненади, ако може организатора да сподели... Дали ще са под формата на куизове или ще изискват физически усилия, вдъхновени от творчеството на дм? Също така, кога точно ще се слуша Депеш, ако има досаден водещ?
Последна редакция: 08 Декември 2007 от halojo

I need to drink, more than you seem to think
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #5: 08 Декември 2007

изглежда ,че клуб Мармалад си разширява дейността . И са почнали с класиката - U2 , Depeche Mode ... Наистина статусът на групата в България бая се е вдигнал . Ако не беше концертът в София едва ли щяхме да се радваме на такива род събития .
"Феновете ще се забавляват с дискографията на любимата си група, ще си припомнят интересни факти от живота на групите, ще надникнат зад кулисите на сцената, ще си припомнят клиповете и концертите, както и ще се забавляват с многобройни игри и изненади. " - звучи обещаващо  Ухилен
честно ,много ми е любопитно какво ще представлява .  Объркан
особено игрите  - няколко случайно попаднали хорица разпитвани безжалосно под светлините на прожекторите - ще преобладават супер сложни въпроси от типа - кои са членовете на групата  и кой е последния им албум . Най-голямата изненада за присъстващите ще е ,като разберат че Депеш имат и други песни освен Personal Jesus ...
не , стига сега , не искам да съм лоша . Ангелче
 Може и добре да са го организирали .Само дето наистина така го представят ,че звучи като училищна забава

reach out and touch faith !
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #6: 08 Декември 2007

Жалко, че няма да мога да присъствам, изглежда обещаващо, а и е възможно тези 50 000 скрити пловдивчани да излезнат и в ден като вторник. Личното ми мнение е, че освен, ако няма масирана радио реклама, то събитието ще е слабо посетено, но може и да греша, а пък и никой не ми търси мнението така или иначе.

Клуба е доста приятен със сравнително високи цени, но предлага и качество в замяна. Също така е на две нива и обслужващият персонал е сърдит на целият свят, но е характерно не само за това място.

Жалкото в случая е мисленето на собствениците на заведения, не само на Мармалад, но и на всички останали били те в Пловдив или не.

Хората в случая си мислят, че имат редовна клиентела в петък и събота и реално от приходите от тези 2 дни си избиват разходите за наем, заплати, ток, вода и т.н. за целият месец. Всички други приходи от други дни като понеделник, вторник, сряда и т.н. са им добре дошли и са си чиста печалба за тях.

Отделно имат проблеми с музиката като цяло. Не ги вълнува какво се слуша в клуба им и залагат на комерсиална музика през двата най-активни дни (петък - събота). През останалото време се опитват да направят нещо, за да привлекат хората, които иначе не биха им стъпили в заведението, понеже музиката и атмосферата им е неприятна.

Да "обиколиш" всички групи и да направиш DM парти, на следващият месец U2 парти и т.н или както е в случая с Мармалад - Bon Jovi парти... Не знам каква логика има. Още повече, че напоследък взе да става доста "модерно". Само че на самите фенове започна леко да им писва на моменти. Защо просто не започнат да пускат всяка вечер подобна музика, да си спрат house/retro програмата и да заложат на нещо, което ще им изгони част от клиентите, но ще привлече други, които ще са лоялни и няма да тръгнат в съседните заведения, понеже знаят, че обстановката там е друга.

Другият жалък момент е, че нещата свързани с музика, не се ръководят от хора, които се вълнуват от музика. Изключенията са твърде малко и като цяло това води до сериозно затъпяване. Много хора просто не излизат, защото няма къде да отидат. Заведения има много, но всичките са еднакви като идея. Така че дали ще си в едно или в друго, все тая...
Последна редакция: 08 Декември 2007 от Recoil
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #7: 10 Декември 2007

Тази тема ме наведе на една идея за риалити щоу. Сървайвър - експедиция Депеш Мод. Класика! Докато се лутат из Шеруудската гора, опитвайки се да се изхранят с корени, червей и умрели от смях катерици, на участниците внезапно им се задават задачи - игри, например да открият скрития шезлонг. Победителят в играта получава правото да се наслади на тишината.
Друга игра, вкарват участниците в магазин тип хипермаркет, сред които те трябва да открият сингъла на ДМ "See You" и то на грамофонна плоча. Победителят получава награда автентичен калкулатур, с който ще може да се забавлява в студените нощи прекарани в гората Шерууд.

Моля, ако този пост бъде прочетен от продуценти, нека не останат безмълвни а се свържат с мен. Имам разработени още много подобни коя от коя по-интересни игри. Знам че ще можем да реализираме подобни шоу и да се позамогнем и аз и вие. Наивните и верни фенове и без това само това и чакат.

Good Evening, Sofiaaa!
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #8: 10 Декември 2007

сега, това нещо ще бъде ли предавано от мястото на събитието, или само за първата вечер става въпрос? ако не се предава, тогава имам официално молба към екипа, ако има възможност, да прати таен агент там, защото скоро ще участвам в организацията на карнавал, и бих искала да заимствам малко игри, ако не ми искат авторски права за тях. kiril101 благодарности за първата ти идея, в нашите условия е напълно осъществима, най вече заради гората до мястото на карнавала, и мнозинството катерици в нея. нищо чудно обаче преди някой да успее да се докопа до съкровището, някой нудист от терена в съседство да си го е присвоил и да се припича на лунна светлина... и понеже все пак е карнавал, мисля да облека някого като Флеч (за да затрудня малко хората), да раздам флайъри с негова оригинална снимка, като на гърба й сложа 8 празни реда за "открийте разликите", и да обявя наградата (още се колебая между очилата на карнавалния двойник, и изрязани очила от снимка реален размер на оригинала)... бих се жертвала и отишла лично, но за съжаление съм физически възпрепятствана... някакви доброволци?

ages of delirium
curse of my oblivion
genata
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #9: 11 Декември 2007

Е Браво на вас Одобрение!Само дето е в Пловдив!Нищо лично,но ми е малко трудно да дойда!Няма ли будни Софиянци депешари та  да направят някакъв страхотен купон тук в столицата!Аз не съм софиянец,но тук бачкам!Какво да се прави съдба!Пак казвам не искам да обидя пловдивчани-страхотни хора са,но ми се искаше поне един път нещо подобно да стане и в София!Завиждам на всички ,който ще бъдат на веселбата!
Toni
Гост
Отговори #10: 01 Март 2008

Е Браво на вас Одобрение!Само дето е в Пловдив!Нищо лично,но ми е малко трудно да дойда!Няма ли будни Софиянци депешари та  да направят някакъв страхотен купон тук в столицата!Аз не съм софиянец,но тук бачкам!Какво да се прави съдба!Пак казвам не искам да обидя пловдивчани-страхотни хора са,но ми се искаше поне един път нещо подобно да стане и в София!Завиждам на всички ,който ще бъдат на веселбата!
и аз това бих искала да питам  Очиврът
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 01 Март 2008

и аз това бих искала да питам  Очиврът

Тони, искам да те поздравя с регистрацията в DM.org!
Също така искам да те поздравя затова, че успя да подминеш тема, която ще ти извади очите и отвори неактуална.
НОВИНИ: [7 ЯНУАРИ 2008] - DM.org Convention 30-31 МАЙ 2008, София
Тоест успя да направиш по-трудното, което се чудя как е възможно... Но явно и на това станахме свитедели.
Toni
Гост
Отговори #12: 02 Март 2008

не видях го
спокойно  Готин
това за пловдив беше едно от първите неща, които отворих и писах еуфоризирана от страхотния сайт, който открих неочаквано и щраках наслуки

само дето такова кофти посрещане не съм очаквала
 Плачещ Плачещ
а толкова се зарадвах на сайта и на форума  Плачещ  Плачещ
Последна редакция: 02 Март 2008 от Recoil
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 02 Март 2008

Посрещането си е подобаващо, как Усмивка Все пак сме "vbox7" и не толерираме реплики от рода на "уаааа, много яко, разбих се".
Ще те помоля да се запознаеш и с нашият бутон "Редакция", както и с правилника на сайта като имаш сводобно време. Ще ти спести доста главоболия Усмивка
Ако всички си сложим по 4 реда снимки, 20 интервала в подписите и започнем да пишем по 2-3 мнения от 1 изречение, едно след друго, то на никой няма да му се занимава да чете, понеже подписите ще дразнят очите най-малкото.
Последна редакция: 02 Март 2008 от Recoil
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.