DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: За пагубната комбинация селянин-варварин  (Прочетена 3232 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
15 Декември 2007

Искам да споделя нещо, което вчера видях в нета и съм не потресена, а направо погнусена. ПР агенцията на фирма Белла България явно е решила, че след като в България по Коледа традиционно се коли прасето Гошко, ще бъде много шик да информират хората, че шефа на Белла е убил Баба Меца. Ама не обикновена кафява Баба Меца, а бяла, канадска. И за това удоволствие е платил 60 000 канадски долара.
Чета статията и се чудя до къде може да стигне малоумието на един новозабогатял комплексар...
Ако имате желание - вижте статията
http://www.standartnews.com/bg/leading_pic.php?d=2007-12-13

И ако искате да "накажете" мизерника - моля не купувайте продуктите на неговата фирма.
Ето и малко реакции:
http://www.dnevnik.bg/show/?storyid=407497

И за да съм максимално ясна, защо в заглавието фигурира думата "селянин" искам да поясня, че това за мен е състояние на душата, а не отбелязва родно място.
Последна редакция: 15 Декември 2007 от Lu

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #1: 15 Декември 2007

За успокоение на Lu се споменава и за пролетните му желания, а именно лов на анаконди.
http://lifestyle.ibox.bg/news/id_1095061025  Тук става ясно, че цената на "удоволствието" е 25 000 долара. А най-вълнуващото е,че при лов на анаконди никога не се знае със сигурност кой кого лови  Усмивка

freelove for everyone
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #2: 15 Декември 2007

Винаги съм се чудил на хората, които изпитват удоволствие от лова. Често ми е идвало да убия хомосапиенс и доста често е било напълно заслужено, но да посегнеш на невинно животинче, което просто се опитва да оцелява във все по-малко останалите кътчета на планетата, където не мародерстваме, си е извратено удоволствие за болен ум.
Отвратен съм от повода за гордост на нещастното мъжле! Чудя се само, дали ще изпита същото удоволствие, ако го пусна да бяга в някое мочурище и пратя Кристофър да се позабавлява с някоя карабина и патрони за едър рогат добитък. Тогава ще е съвсем без значение, дали предлага 60 000 или 600 000 за да откупи мизерното си битие. Зъл

Дядо Коледа, дано някоя анаконда глътне селянина-варварин! Аз бях много послушен кириларт тази година  Ухилен
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #3: 15 Декември 2007

И аз като всички вас съм потресена Млъкнал Наистина не мога да разбера тези хора. Вярно като имаш много пари и почваш да се чудиш какво още и по-различно може да направиш!? Ама да си купуваш правото да убиваш....дори и животинки, ами какво би купил след месец...два...Значи ли, че ако някой конкурент му се изправи насреща, ще го елиминира!? Независимо как Идиот Простащина!!!
Дядо Коледа и аз бях много послушна тази година Ухилен

Angels of the Universe
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #4: 15 Декември 2007

И за да съм максимално ясна, защо в заглавието фигурира думата "селянин" искам да поясня, че това за мен е състояние на душата, а не отбелязва родно място.

Разбирам.И все пак това така клиширано, но напълно неуместно използване на тази дума, на мен лично винаги ми е било ужасно неприятно.Все пак всички имаме баби и дядовци, все трябва да има някое друго слово, което удачно да предаде желаният смисъл.
А по темата едва ли има какво да добавя.Жалко е.Ала в човека явно е заложена някаква изконна склонност към жестокост, унищожение, убиване...въпросът е дали това в крайна сметка няма да доведе до само-разруха.

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #5: 16 Декември 2007

Няма какво да коментирам! Мисля, че няма човек в този форум, който да не споделя мнението, че такава постъпка в наши дни е варварство, извратена форма на забавление и самозадоволяване на свръхголямо его. Това е Венцислав Георгиев, “Белла България” АД.

Аз повече няма да купя нищо от това:

Изображението е взето от блога на Богомил Шопов.
Още мнения по случая може да видите и там.

Последна редакция: 16 Декември 2007 от snqg
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #6: 31 Януари 2008

като говорим за "варварство" - не е ли варварско, че самото канадско правителство разрешава този вид лов?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.