DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  
Автор Тема: IAMX  (Прочетена 19129 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #30: 10 Април 2009

Цитат
and just for the record .. _|_ za kirо и мнението му, че изявлението на Крис е маркетинг туул

За да не обръщаме темата в офтопик само веднъж ще напиша, че това изказване е съвсем в разрез с Правилата на сайта, които те съветвам най-приятелски да прочетеш преди другите ти постове.

И нека не обръщаме темата за IAMX в тема за "човека от музикалните среди", който е тема табу в този сайт и проект!

Всеки следващ пост, несвързан с темата ще бъде изтрит.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
oko
Гост
Отговори #31: 10 Април 2009

Мо е тема табу??  Объркан Не съм тука да го обсъждам тъй или иначе споко, просто го споменах, а то какво стана. Усмивка

бтв поздрав за всики фенове на IAMX, много я обичам тая песен - http://www.youtube.com/watch?v=k3z6TJwewJs
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #32: 10 Април 2009

and just for the record .. _|_ za kirо и мнението му, че изявлението на Крис е маркетинг туул Усмивка

Това значе можеш ли да ми го обясниш на Л.С. "_|_"
Усмивка

Тука ми намирисва на 3.15.2. и на 2.3.1. Усмивка

Иначе Киро, позволи ми да отговоря вместо засегнотото лице. Смятам че това означава, че мнението ти се издига над всички други... визирам твоето мнение, че е изправеното, а всички други (в случая две) са лежащите Усмивка
oko
Гост
Отговори #33: 10 Април 2009

^ Готин Именно. Ухилен

Ето един от прекрасните кавъри, които Крис прави, вчера го изнамерих чак, но пък в това си има голяма сладост постепенно и почти случайно да се разкриват разни съкровища.. http://www.youtube.com/watch?v=xRu4IYFOH8I
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #34: 11 Април 2009

След редица слушания, мисля, че действително "Kingdom of Welcome Addiction" е много силен албум и най-качественото откъм музика, текстове и продукция на IAMX до този момент. Но все пак, има някои елементи из музиката, които бих определил като повторения в идеите. Изглежда Корнър си има някакви бариери по отношение на композиране, които не обича да преминава.

Но предпочитам да се съсредоточа върху позитивните страни на албума, който показва много вдъхновение и със сигурност вдига летвата по отношение на бъдещи очаквания. В моя топ 3 от новите песни попадат "I Am Terrified", "Think of England" и любимата ми за момента – "Running". Малко или много IAMX предлага музика, която взета на части може да породи асоциации с други изпълнители, но заедно се превръща в нещо силно индивидуално и вдъхновяващо. Не на последно място трябва да се отбележи, че Крис знае как да вкарва онази почти театрална романтика в песните си, което е безспорен плюс в днешно време.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

oko
Гост
Отговори #35: 12 Април 2009

онази почти театрална романтика

Indeed. (:
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #36: 20 Юни 2009

Не знам къде съм спал, но се оказа, че наскоро е пуснат клип към "Tear Garden", както и към "Think of England" през пролетта. Скромен бюджет, достойни резултати  Усмивка

-> Tear Garden
-> Think of England
Последна редакция: 20 Юни 2009 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #37: 25 Август 2009

И така...Уважаеми Дами и Господа, Майче, Крис идва в Букурещ на
1 октомври 2009 !   
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #38: 25 Август 2009

Малко е наприятно, че се пада в четвъртък, но ако цената на билета не е космическа може да се пробвам. Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Danna
Опасен

Профил
Отговори #39: 25 Август 2009

50 lei  Намигване Съгласна съм за деня от седмицата, но като се има предвид, че едва ли ще дойде в България...ако нещо супер непредвидено не се появи, аз ще го посетя и ще е супер да сме повечко хора  Усмивка
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #40: 25 Август 2009

И така...Уважаеми Дами и Господа, Майче, Крис идва в Букурещ на
1 октомври 2009 !   

Уфффф много неприятна дата!  Тъжен За съжаление няма да мога да взема 2 дни отпуск, за да отида. Ако се падаше ден петък щях да измисля нещо.  Плачещ
Но на тези, които имат възможност да посетят концерта горещо препоръчвам да го направят, заслужава си!  Одобрение

И отново се сетих колко сме назад в България...дори ръмунците са облагодетелствани за разлика от нас, тъжно, но истина!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #41: 28 Август 2009

Уфффф много неприятна дата!  Тъжен За съжаление няма да мога да взема 2 дни отпуск, за да отида. Ако се падаше ден петък щях да измисля нещо.  Плачещ
Но на тези, които имат възможност да посетят концерта горещо препоръчвам да го направят, заслужава си!  Одобрение

И отново се сетих колко сме назад в България...дори ръмунците са облагодетелствани за разлика от нас, тъжно, но истина!

За съжаление и аз ще пропусна по същата причина Плачещ. Жалко, с удоволстви бих гледала IAMX за втори път.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #42: 29 Август 2009

Ние с Мире мислим да посетим концерта, но само ако се съберем 4-6 души за да си разделим разходите по пътя от Русе до Букурещ...иначе таксито ще ни дойде много солено само за двамата. Ако има желаещи да се комбинираме, да драснат, за да се уговорим.
Цената за 4 души в едната посока беше 120 лв. или по 30 на човек, а за 6 души 150 лв., което прави по 25 лв. на човек. Също така ако някой има по-изгоден вариант да сподели.
П.П. На отиване може да отидем с редовната линия на Ованесови (20 лв. за една посока) - ще пристигнем около 14.30 в Букурещ, а за връщане ще си поръчаме такси.
canttkeep
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #43: 31 Август 2009

Coming!  Пощурял

Само че не смятам да се връщам... така че няма да участвам в таксито, предполагам. Дани, ти предполагам можеш да ми дадеш инфо за хостел... След това смятам да се отправя към още един концерт  Плезене
Danna
Опасен

Профил
Отговори #44: 03 Септември 2009

Има вечерен автобус от София до Букурещ и смятам да ползвам него за отиване . Ще остана там до събота и няма да мога да пътувам с вас наобратно : (
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.