DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [7 ЯНУАРИ 2008] - 31 МАЙ 2008 - DE/VISION на живо в София, 4КМ!  (Прочетена 49388 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #45: 11 Февруари 2008

Май добре върви - 188 са вече!

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #46: 12 Февруари 2008

Ще пийна една-две ракийки тази вечер да го полея.
...след което остава единствено да набиеш жена си Ухилен
Не знам,така съм чувал.

freelove for everyone
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #47: 12 Февруари 2008

Ще пийна една-две ракийки тази вечер да го полея.
...след което остава единствено да набиеш жена си Ухилен
Не знам,така съм чувал.

Ухилен Хах Канто, обаче аз не си падам по жени, така че това няма как да стане "да набия жена си".  Плезене А и принципно съм против насилието било то към жени или мъже.

А между другото ракийката беше много хубава, домашна от пиринския край.  Ангелче

П.С. Извинявам се за оф топика.
Последна редакция: 12 Февруари 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
peter_popara
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #48: 12 Февруари 2008

Билетите са вече в продажба, пожелавам успех на събитието и достойно представяне на De/Vision пред българската публика, както и на публиката пред De/Vision...всъщност в качествата и на двете нямам съмнения.  Одобрение

Поздравления за начинанието! Пожелавам ви всичко да мине като по вода  Намигване
Бих искал да ви попитам, понеже все пак вие сте организатори, как първите 101 закупили билети ще разберат тяхния билет кой подред точно е закупен? 1-ви, 4-ти, 45-ти или 94-ти? Как точно да се ориентираме дали печелим диск, среща с групата или рекламни материали?
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #49: 12 Февруари 2008

...Бих искал да ви попитам, понеже все пак вие сте организатори, как първите 101 закупили билети ще разберат тяхния билет кой подред точно е закупен? 1-ви, 4-ти, 45-ти или 94-ти? Как точно да се ориентираме дали печелим диск, среща с групата или рекламни материали?

Здравей и благодаря за добрите думи!

Всеки билет си има номер... така че ще публикуваме списък с номерата на билетите и съответните награди, които печелят собствениците на тези 101 промоционални билета!

Поздрави и ще се видим на концерта Намигване

See what I see!
ZiZian
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #50: 15 Февруари 2008

Чета за събитието отдавна тук, но за съжаление точно тези дни съм ангажирана Тъжен. Нямате ли инфо за ДМ събитие във Варна?

If you see purity
As immaturity
Well it's no surprise
If for kindness
You substitute blindness
Please open your eyes
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #51: 15 Февруари 2008

Чета за събитието отдавна тук, но за съжаление точно тези дни съм ангажирана Тъжен. Нямате ли инфо за ДМ събитие във Варна?

Разбира се, на всеки му е удобна конкретна дестинация. Въпроса е дали De/Vision или партито си заслужава да си отмениш ангажиментите, дали това е просто DM парти или просто концерт на някаква група, която нищо не говори на широката аудитория. Някои успяват да се освободят, други планират нещата, така че да са свободни, а трети не успяват.

В случая събитията, които се организират от сайта са главно 2 в годината. Може да си помислим за събора през 2009та или евентуално за 3тият рожден ден, който е есента. Но като цяло във Варна условията не са от най-добрите. Миналата година, като обявихме събора в Пловдив, имаше недоволни, че нямало да е в София.

Разликата между всяко едно DM парти и съборите на DM.org е в това, че голяма част от посетителите на сайта имат възможност, да се запознаят живо и да видят всъщност с кой си говорят. До момента всички събития са преминавали изключително забавно. А иначе се надявам да има повече DM партита или като цяло synth/wave/punk и т.н. събития във Варна. Както и в останалите градове из страната, понеже това спомага за развитието на музикалната сцена, ако може изобщо да говорим за подобна сцена.
ZiZian
Някой

Профил WWW
Отговори #52: 16 Февруари 2008

В никакъв скучай не съм искала въпросът ми да намеква  "Нека следващото парти е по-близо". С радост бих пътувала за да посетя подобно събитие... и дори "удобната дестинация" до някъде разваля изживяването. И защо на ДМ парти да не се получи от части DM.org събор Усмивка Ако ДМ ни събират тук, те ще ни съберат и на парти в който и да е град. През окт.2006 изкарахме страхотно на парти в Плевен... Колкото повече, толкова повече..., стига инфото да стига до нас достатъчно раничко, за да се организираме Усмивка
Последна редакция: 16 Февруари 2008 от ZiZian

If you see purity
As immaturity
Well it's no surprise
If for kindness
You substitute blindness
Please open your eyes
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #53: 16 Февруари 2008

стига инфото да стига до нас достатъчно раничко, за да се организираме Усмивка

Много съжалявам, аз не съм от екипа и не ми е работа да отговарям, но не мога да се въздържа. Инфото за това събитие е оповестено почти половин година по-рано. Просто не мога да си представя колко повече предизвестие е нужно.
Така или иначе, до тогава има много време, всичко се случва. Дано все пак успееш да се освободиш.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
ZiZian
Някой

Профил WWW
Отговори #54: 16 Февруари 2008

От скоро посещавам форума...  Ангажиментът ми е служебен и е не нещо, което зависи от мен... Предполагам че ще има и други такива събития. Съжелявам, че съм разбрана погрешно. Още с първия си пост исках само да споделя разочарованието си за това, че ми се идваше адски... и че във Варна не се случва почти нищо на тази честота...

If you see purity
As immaturity
Well it's no surprise
If for kindness
You substitute blindness
Please open your eyes
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #55: 16 Февруари 2008

Привет ZiZian, във Варна наистина не се организират партита посветени на Depeche или synth, electro и wave музиката или поне не в такъв мащаб, като официално организираните от DM.org събития. Въпреки това, като представител на една агитка приятели живеещи във Варна мога да те информирам с ЛС кога правим дружески сбирки посветени на ДМ в индианския бар, Зона 51 и Ратс - не са нещо специално, но все пак е нещо на фона на сушата откъм събития налегнала Варна. Иначе официално DM.org се разписа с посещение във Варна за едногодишнината от концерта в София и направихме запомнящо се парти в клуб Ратс през юни миналата година.  Усмивка

По темата за конвеншъна тази година, ако някой все още не е научил от масовия спам (любим специалитет на Миро) Ухилен за откриването на специален профил на българските приятели на De/Vision в MySpace, ще го анонсирам и тук:
Със съгласието на групата и помощта на официалния сайт и профила на De/Vision в Майспейс е създаден за всички български почитатели на групата профил посветен на гостуването им в България. В бъдеще ще бъдат добавяни горещи новини около събитието в блога на DE/VISION.BG, снимки от турнето правени от български фенове, видеоклипове, специални аудиомиксове с откъси от различни албуми и турнета (Thanks to DJ Shunt) и какво ли още не. Станете приятел на профила в Майспейс и изразете своята подкрепа за събитието, нека всички празнуваме заслужено един уикенд, за който дълго след това ще си спомняме с усмивка. Усмивка

Директен линк към профила:  www.myspace.com/devisionbulgaria
ZiZian
Някой

Профил WWW
Отговори #56: 16 Февруари 2008

Сърдечни благодарности kirilart Усмивка

If you see purity
As immaturity
Well it's no surprise
If for kindness
You substitute blindness
Please open your eyes
vankata_69
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #57: 09 Март 2008

Чак сега си проверих мейла и все пак "БЛАГОДАРЯ" за поканата. Бяхме от първите десет закупили билети за Devision live. Тъй че живи здрави...и сме там!!!

Да слушаш "електронен поп" повече от 20 години, не е явно само любим стил музика - това е начин на живот!
mari_an
Някой
**
Публикации: 12

Профил WWW
Отговори #58: 29 Март 2008

Бих искала да попитам,дали са предвидени някакви медийни  изяви на DeVision /интервюта или гостуване на групата в подходящи радио или тв.предавания./                           

<a href="http://delta.superhosting.bg/~depechem/dv/dmorg.swf" target="_blank">http://delta.superhosting.bg/~depechem/dv/dmorg.swf</a>
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #59: 29 Март 2008

Добре дошла и от мен Мери Ан, на въпроса:
Да, има организирани медийни изяви на групата. Договорено е интервю на живо в студиото на телевизия ММ ден преди концерта, в момента се водят преговори за такова и в телевизия МАД. Ще има и блиц интервю с представителите на онлайн медиите броени часове преди концерта. Все пак престоя на групата е ограничен като време, така че ще трябва да вместим в програмата им доста ангажименти, без да ги изтощаваме за самото събитие Усмивка
Разбира се ще продължаваме преговорите с потенциални медийни партньори до деня на концерта и всяка помощ е добре дошла. Усмивка
Последна редакция: 29 Март 2008 от kirilart
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.