DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [7 ЯНУАРИ 2008] - 31 МАЙ 2008 - DE/VISION на живо в София, 4КМ!  (Прочетена 49387 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mari_an
Някой
**
Публикации: 12

Профил WWW
Отговори #60: 29 Март 2008

Наистина,много бих искала да помогна с каквото мога, но е явно че се справяте прекрасно и много професионално и без мен. Ако все пак ,имате нужда от някаква помощ,съм насреща по всяко време .За мен ще бъде удоволствие да помогна.

<a href="http://delta.superhosting.bg/~depechem/dv/dmorg.swf" target="_blank">http://delta.superhosting.bg/~depechem/dv/dmorg.swf</a>
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #61: 07 Април 2008

Здравейте, имам един въпрос: Дали е предвидено по време на престоя на  групата в България (или по-точно по време на концерта) да се продават техни рекламни материали (фанелки,значки,дискове и т.н.)? Интересно ми е също дали на 30 май в Библиотеката е предвидено разпространение на същите рекламни материали? Разбирам, че може би е малко рано за такива въпроси, но просто си го мисля от много време и реших да попитам. Предварително благодаря! Поздрави, Жоро Усмивка
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #62: 07 Април 2008

Да, групата ще дойде със своят мърчъндайзинг. Тоест ще има рекламни материали, които са официални. Приходите от тези материали са на 100% за групата и ще се продават на 31ви преди и след концерта.

Не сме коментирали конкретно за продажба на тези материали на 30ти, но е възможно и да има такава. Като разберем повече информация, ще я споделим.

Рекламните материали вероятно ще включват фланелки и дискове издадени от актуалният им лейбъл: e-Wave, който е подразделение на Drakkar. Доскоро имаха гривни, значки, шапки, но много зависи какво имат в наличност към датата 31ви. Така че и това няма как да кажем с точност към момента.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #63: 08 Май 2008

Ето и клипчето, рекламиращо концерта, което ще се върти по музикалните канали ММ и МАД до края на месец май. Почти всичко около организацията на концерта е готово, ще се видим там! Усмивка

<a href="http://www.youtube.com/v/O-hAoEteggk&amp;hl=en" target="_blank">http://www.youtube.com/v/O-hAoEteggk&amp;hl=en</a>
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #64: 08 Май 2008

Ето и клипчето, рекламиращо концерта, което ще се върти по музикалните канали ММ и МАД до края на месец май.

В тази връзка, специални благодарности за помоща на Мария (Grain), Влади Въргала и неговото студио. Страхотни сте! Пощурял

See what I see!
ultrapmp
Странен Любовник
**
Публикации: 450

Профил
Отговори #65: 08 Май 2008

Организацията май е безупречна-както винаги. Одобрение
Поздравявам всички които я създават и искренно се надявам усилията им да постигнат желания ефект,в крайна сметка те го правят за всички нас.
mari_an
Някой
**
Публикации: 12

Профил WWW
Отговори #66: 10 Май 2008

Ето от тук http://www.metacafe.com/channels/mari_an7/ ,всички потребители на SKYPE могат да си качат клипчето за да напомнят на своите приятели .    отворете си скайпа,след това си пуснете клипа и натиснете  ADD to Skype и готово.

<a href="http://delta.superhosting.bg/~depechem/dv/dmorg.swf" target="_blank">http://delta.superhosting.bg/~depechem/dv/dmorg.swf</a>
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #67: 22 Май 2008

Вероятно повечето от вас ще прочетат този анонс в личните си съобщения, но за останалите, а и за гостите на форума ще публикувам и тук в темата списъка с първите 101 души, които печелят награда от екипа на сайта.
На този линк може да проверите номера на своя билет и да се свържете с екипа на depeche-mode.org за повече подробности:
Провери своя билет тук!

Припомням и наградите:

- 1 промо диск с новия албум на De/Viison "NOOB"
- 5 срещи с групата Meet and Greet
- 55 безплатни входа за партито на 30.05. в куулхаус Библиотеката
- 40 комплекта с промо материали от концерта на De/Vision в София

Още малко новини около събитието - за нашите медийни партньори, Томас Адам даде още едно интервю, което лично за мен бе много интересно и веднага след публикуването му от страна на медиите ще се появи и в нашия сайт. Подготвя се и кратко представяне на концерта и групата в студиото на телевизия ММ, което ще анонсираме своевременно.

Групата каца на летище София на 29-ти май, в 15.00 часа, така че ако има желаещи да ги посрещнат, да се чувстват поканени Усмивка
Последна редакция: 22 Май 2008 от kirilart
peter_popara
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #68: 22 Май 2008

Къде трябва да се обадим за да си получим наградите? Особено ако сме между първите 5  Намигване
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #69: 22 Май 2008

Честито! Усмивка

Диска, и промо материалите ще могат да бъдат получени и на партито на 30-ти май и на концерта на 31-ви, срещу представяне на съответния билет. Безплатните входове, на вратите на куулхаус Библиотеката след 21.30 часа. Колкото до 5-те срещи с бандата, скоро ще можем да кажем точния час, в който ще се проведат. Искаме да е по-рано през деня, за да не стане както на концерта на Депеш, когато наградените заради "Мийт енд Грийт" гледаха концерта от последните редове. Все още подреждаме точната програма за престоя на De/Vision по часове и веднага щом получим одобрение от тяхна страна ще публикуваме инфо.

Последна редакция: 22 Май 2008 от kirilart
miroultradm
Агент
*
Публикации: 88

Профил
Отговори #70: 22 Май 2008

След като вече имам билет ( печеливш ) при това  Одобрение , бих искал да питам  има ли някой от Русе който вече си е организирал транспорт, ще ми е интерсно да разбера ? Ако може да сформираме една групичка за изпът  Намигване

Finally I've found that I belong here
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #71: 24 Май 2008

24ти май - хубав български празник. Пролетен, светъл, духовен.
В училищата деца пеят "Върви, народе възродени" със светнал поглед и си получават разнообразните грамоти за разнообразни заслуги в училище. По-големи деца се лутат с празен поглед, облечени в измачкани бални дрехи и изтрезняват след титаничен абитуриентски бал - изобщо все обичайни, традиционни неща, които се случват на този ден.
А ето и нещо по-малко обичайно - насред празничната шарена тълпа, разрошен, пухтящ субект - моя милост - разнася кофа с тапетно лепило, торба плакати  и "посинява" града.
Иначе казано - днес си спретнах празнично лепене на плакати за предстоящия концерт следващата седмица. За да не съм голословна ето малко снимков материал.

Строеж на хотел Дунав точно срещу Общината

Уличката до Театъра

до Икономическия техникум

ъгълът на Борисова и Скобелев

Кръстовището на Пантеона

Тарабите преди Кръговото - снимката не показва всички плакати, има още през разстояние

Спирката на СБА - и тук това не са всички

+още десетина места с по малко бройки
+оставих плакати в На Тъмно, Алегро и студиото за апликации

Ако сте русенци тези локации са ви ясни. Ако не сте - декларирам, че са ключови.
Дето се вика, Русе се отчете. Вярвам, достойно. Ангелче

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #72: 24 Май 2008

Браво Дени!

София възнамерява да се отчете утре... пфууу, Русе поведе в надпреварата  Бияч

See what I see!
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #73: 24 Май 2008

Горд съм, че съм русенец! Ангелче

Очаквайте скоро и снимков материал от Варна. За миг художника в мен проговори и си помислих по примера на колегата Кристо да "опаковам" централния плаж на Варна, но разума надделя.  Ухилен
hooky
Джуниър
Публикации: 77

Профил
Отговори #74: 24 Май 2008

На 31-ви май от 15 часа, в комплекса “Спортна София” в Борисовата градина, ще се състои футболна среща между феновете на ДМ. Резервирано е средното по големина игрище – това откъм националния стадион. Който желае - нека дойде, а за тези, които не знаят къде точно се намира, може да направим някаква среща преди това и да отидем заедно. Хубаво е да сме там малко по-рано – към 14:30 поне, за да загреем и да се разделим на отбори.
Последна редакция: 24 Май 2008 от Client N

I never dreamt that I would get to be
*this* cool
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 10
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.