DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Лени Кравиц с концерт в България!  (Прочетена 6304 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
09 Януари 2008

Световно известният рок музикант Лени Кравиц (Lenny Kravitz) пристига за концерт в България на 27 юли 2008, съобщиха организаторите от Жокер Медиа!

Носителят на четири награди Грами ще представи най-големите си хитове пред българската публика на столичния стадион Академик. Концертът е част от световното турне на музиканта "Get on the Bus with the Love Revolution Tour".

Билети за концерта могат да бъдат закупени от 4 февруари, директно от сайта на Ticketstream Bulgaria. Първите 1000 билета ще са с промоционална цена от 40лв., като първите 10 фена, закупили билет за концерта, ще получат като подарък новото CD. След изчерпването на първите 1000 билета, цената им ще бъде 50лв., а в деня на концерта те ще се продават по 60лв.

източник: avtora.com

Пощурял
Определено, тази година се очертава да бъде запомняща се!!! Одобрение

natalie
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #1: 03 Февруари 2008

някой може ли да ми каже къде в бургас ще се продават билети за концерта и дали ще има още днес или от 5-ти нататък???  Усмивка

I'm not going down on my knees
Begging you to adore me...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #2: 03 Февруари 2008

ето един концер, който с удоволствие ще пропусна. доста скъпа ми се вижда стартовата цена на билетите.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #3: 04 Февруари 2008

някой може ли да ми каже къде в бургас ще се продават билети за концерта и дали ще има още днес или от 5-ти нататък???  Усмивка

Нямам представа, къде ще се продават билети в Бургас, но ако не успееш да разбереш, билет можеш да купиш и онлайн чрез сайта на ticketsrteamНамигване
Официалната премиера на новия албум - It Is Time For A Love Revolution е на 5-ти февруари, но продажбата на билети (според повечето източници) започва от утре.  Усмивка

Eто и линк към официалния сайт на Лени, където имате възможност да гледате втория клип към новия албум, а именно клипа на Love Love Love . (Линка към клипа в amazom.com е активен само 24 часа.)
Относно цената на билетите, не виждам нищо шокиращо. Все пак става въпрос за Лени Кравиц, който не е по-малко известен от Джордж Майкъл а разлика в цените на билетите между двамата, няма.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #4: 04 Февруари 2008

...
Нямам представа, къде ще се продават билети в Бургас, но ако не успееш да разбереш, билет можеш да купиш и онлайн чрез сайта на ticketsrteamНамигване
...

Освен това на сайта на Тикетсрийм има подробна информация къде се разпространяват билетите в по-големите градове... специално за Бургас съм запомнила Office 1 Superstore, но имаше поне още няколко места, където ще има билети!

See what I see!
natalie
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #5: 04 Февруари 2008

и аз си мислех, че може би ще се продават в офис 1, но не бях въобще сигурна, а нещо не можах да намеря информация из нета...благодаря много!  Ангелче

I'm not going down on my knees
Begging you to adore me...
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #6: 11 Юли 2008

http://www.avtora.com/news/nowini/ostawa_podgryawat_lenny_kravitz

"I'm my own worst enemy"
N:Mode
Гост
Отговори #7: 11 Юли 2008

Определено съм изненадан от съпорт групата за концерта, но не мога да скрия, че съм много радостен от тази новина. Чрез последния си албум Остава доказаха, че са най-добрата rock'n'roll група в България и заслужават да са съпорт на трето голямо име след Ladytron (2006) и Placebo (2007).
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #8: 11 Юли 2008

НамигванеАз очаквах отново да пробутат Графа. Ухилен

"I'm my own worst enemy"
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #9: 11 Юли 2008

Не мисля, че някой набутва Графа където и да е ... Може би не би било лошо да имаме малко повече уважение към хората, които се опитват да правят нещо за музикалната сцена в България. Влади Ампов не само издава свои албуми и прави турнета (което в нашите условия е ужасно трудно), но и пише музика и текстове за много други изпълнители. Човекът е много кадърен, наистина разбира от музика, и най-важното - старае се ...

Иначе се радвам за Остава, но не мисля, че те са най-правилния избор за съпорт на Лени. Аз си представях най-вече Руши Видинлиев или Графа .

П.С. Извинявам се за офтопика  Усмивка

Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #10: 11 Юли 2008

Не мисля, че някой набутва Графа където и да е ... Може би не би било лошо да имаме малко повече уважение към хората, които се опитват да правят нещо за музикалната сцена в България. Влади Ампов не само издава свои албуми и прави турнета (което в нашите условия е ужасно трудно), но и пише музика и текстове за много други изпълнители. Човекът е много кадърен, наистина разбира от музика, и най-важното - старае се ...   

И по всяка вероятност ти е роднина, за което също заслужава уважение Усмивка
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #11: 11 Юли 2008

Иначе се радвам за Остава, но не мисля, че те са най-правилния избор за съпорт на Лени. Аз си представях най-вече Руши Видинлиев или Графа .

П.С. Извинявам се за офтопика  Усмивка

Бихме приели извиненията, ако сме форум на въпросния Ампов (така и не разбрах от къде дойде това "Графа" и с какво си го заслужи).
Хубавото обаче е, че не сме такъв форум за това ще е добре респекта към тези, които се трудят ден и нощ на българския музикален фронт да бъде изказан в подходящите за целта форуми. Усмивка

Good Evening, Sofiaaa!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #12: 12 Юли 2008

...бе респектА си е респект... нека го има... а и се радвам, че се завърна и по тез' ширини, че нещо се позагуби напоследък Ухилен Намигване

Графа ми е набор и само заради това ще спестя коментара за него, но да ми съпортва Лени - хайде моля, все пак възнамерявам да вея буйни къдри на тоз' концерт... нека просто кажа, че предпочитам да не засичам набора, освен ако не куфее с мен в публиката  Ухилен... "Остава" в случая са ми безразлични - след подгрявката на Пласибо, едва ли могат да ме изненадат повече Усмивка

See what I see!
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.