DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Depeche Mode Night / Петното / 16.02.08  (Прочетена 9412 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #15: 18 Февруари 2008

Партито беше много хубаво. Това определено съвпада с представата ми ДМ парти - над 90% Депеш  Доволен
Много съм доволна, че бях там  Усмивка Seabound с Without You в 3 без 5  Готин обаче ме ощастливи много  Очиврът

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #16: 18 Февруари 2008

Много добро парти! И аз съм много доволна! Поздравления за N:Mode, справи се чудесно и изцяло задоволи очакванията ми.  Усмивка

The more I look   The more I see   The more I feel
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #17: 18 Февруари 2008

Партито беше много хубаво-определено съм доволен,че бях там! Специални поздрави за N:Mode - хареса ми всичко тази вечер."Петното" ме очарова(досега не бях ходил),особено шотовете Ухилен Намигване.

Малко снимки: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=220573
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #18: 18 Февруари 2008

Аз също се забавлявах много! Поздравления за диджея!  Одобрение
Радвам се, че бях там!
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #19: 18 Февруари 2008

И аз да взема да се разпиша Усмивка Наистина браво на dj N:Mode за страхотното парти, за секунда не съм сядала цяла нощ. Надявам се пак да има скоро някое парти на същата тематика  Очиврът Иначе и аз оцених аспирацията  Плезене
LiftedHigher
Джуниър
*
Публикации: 61

Профил
Отговори #20: 19 Февруари 2008

След умереното и по-скоро позитивно мнение на специалиста, на един лаик в диджейството като мен, но с доста парти опит, не му остава нищо друго, освен да похвали Ники за издръжливостта (предполагам че не е лесно човек да изнесе сам цяло парти на гърба си, особено когато му е за първи път) и да му благодари за музиката с която ме зарадва. Доброто старо Петно е видяло доста купони и шемети, надявам се че ще има още много партита, на които да танцуваме. На Ники му пожелавам още повече ентусиазъм и да вземе да си прочете най-накрая Мизъри Намигване
Жоржи и Петя вече ги пробвах на петнисти шотове, и двамата издържаха теста, да се готвят за нови подвизи, приемаме и доброволци Усмивка

I'm always willing to learn when you've got something to teach.
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.