DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: LAST 10  (Прочетена 9000 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
mody
Възбуден
Публикации: 155

Профил
Отговори #15: 02 Февруари 2008

1. кое е по-лошо: да трябва да ставаш за работа в 6.30 сутринта или да трябва да си тръгваш в 8.30 вечерта всеки работен ден?

Сутрешното ставане в 5.30! ме убива психически и физически...обожавам месеците,когато съм втора смяна
2. 3 неща, които веднага свързвате с българия

Припокрива се с останалите отговори-семейство,приятели,роднини, мръсотия,дупки и....най-красивото море
3. ако може да прокарате 1 нов закон в бг, какъв ще е той?

Напълно подкрепям halojo.Нека първо се научим да спазваме тези...
4. кой ви е любимият лош герой?

Гаргамел Плезене
5. искате да се избавите от кой ваш порок?

Моите пороци и аз сме  неразривно свързани Зъл
6. какво значи лукс? кратко описание на първата асоциация, която правите когато чуете тази дума.

1.Една вечер с ДМ-само за мен!
2.Лукс=Да имам от всичко по малко,но качествено
7. искате да хванeте първия самолет за ...?
Лондон,Париж или Берлин,или Америка...

8. ако можете да притежвате вещ от ваш любим клип, коя ще е тя и съответно от кой клип и на коя група?
Мераклиите за говорителя от Strangelove сме доста

9. коя е групата, която повечето от хората в този форум сте забелязали, че харесват, а вие не харесвате и обратното? (понеже обратното не е толкова видно, тъй като темите във форума са главно за групи, които харесваме, пишете, за група, която предполагате, че тук не се възприема добре, а вие харесвате).
Ами харесвам групи като Klaxons,The Kooks,Kaiser Chiefs,а наистина не знам дали тук са харесвани.

10. любима играчка?
Телефона Млъкнал А също и една плюшена жаба

Последна редакция: 02 Февруари 2008 от mody

If you save my life
We will rise and shine so bright
That the stars go blind
And leave
Leave the sky
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #16: 02 Февруари 2008

1. кое е по-лошо: да трябва да ставаш за работа в 6.30 сутринта или да трябва да си тръгваш в 8.30 вечерта всеки работен ден?
*Да трябва да си тръгвам в 8:30.

*Знаменцето ни, "Раковска", Етъра!

*То остава и аз да зопочна да "кова" закони... Идиот

*Агента от Матрицата

*'Ми...нямам пороци! Ангелче !!!!!

6. какво значи лукс? кратко описание на първата асоциация, която правите когато чуете тази дума.
*Яко Депеш за мен!

7. искате да хяванeте първия самолет за ...?
*Италия!!!!!

8. ако можете да притежвате вещ от ваш любим клип, коя ще е тя и съответно от кой клип и на коя група?
*А-хаа...сега да помислим...ИСКАМ...оная чаша дето Дейв пие на It;s no good...(на клипа, който пускат на видеостените по концертите.)

9. коя е групата, която повечето от хората в този форум сте забелязали, че харесват, а вие не харесвате и обратното? (понеже обратното не е толкова видно, тъй като темите във форума са главно за групи, които харесваме, пишете, за група, която предполагате, че тук не се възприема добре, а вие харесвате).
*А! Май харесвате Queen u Coldplay...или не!? Объркан

10. любима играчка?
*Мммм...плейърчето с Депеш музика!
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #17: 04 Февруари 2008

1. Кое е по-лошо: да трябва да ставаш за работа в 6.30 сутринта или да трябва да си тръгваш в 8.30 вечерта всеки работен ден?
И с двете мога да влезна в крак,не ми е проблем да ставам в 6.30,нито пък да си тръгвам в 8.30.

2. 3 неща, които веднага свързвате с България
1.Чалгата,простотията,ограничените хора.
2.Себе си.(не че съм ограничен,прост чалгар,просто за добро или лошо съм роден тук )
3.Балкана и Морето

3. Aко може да прокарате 1 нов закон в бг, какъв ще е той?
Един ли?По-скоро трябва да прокарам 100 ...

4. Kой ви е любимият лош герой?
Жан-Батис Гренуй от "Парфюм"

5. Искате да се избавите от кой ваш порок?
Единственият ми порок е пушенето,но не искам да се избавя от него ...

6. Какво значи лукс? кратко описание на първата асоциация, която правите когато чуете тази дума.
Да мога да се събудя до момичето,което обичам.

7. Искате да хванeте първия самолет за ...?
Юли месец,ако има такъв Усмивка Никъде не ми се ходи.

8. Ако можете да притежвате вещ от ваш любим клип, коя ще е тя и съответно от кой клип и на коя група?
Китарата на Мартин от който и да е клип Усмивка

9.Коя е групата, която повечето от хората в този форум сте забелязали, че харесват, а вие не харесвате и обратното? (понеже обратното не е толкова видно, тъй като темите във форума са главно за групи, които харесваме, пишете, за група, която предполагате, че тук не се възприема добре, а вие харесвате).
Не харесвам De/Vision,Mesh,Camouflage и всички техни производни.Звучат ми прекалено семпло и еднакво.Никога не бих могъл да различа,коя песен на кой е.Просто са ми едни такива...безлични.Сякаш се напъват да запишат нещо готино,а стигат само до средата.
Мисля, че всички знаят коя е групата която за разлика от доста хора тук не харесвам особено - Меш. Ако си сменят вокала може повече да ми харесат.
Амин ! Макар че и да го сменят не бих ги харесал.
Ами май Ред Хот не са много тачени тук,но аз и не ги слушам кой знае колко.Доста рядко даже като се замисля...  Объркан

10. Любима играчка?
Компютъра ми,китарите ми.
So much fun Усмивка
Последна редакция: 04 Февруари 2008 от Infra Red

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
ZiZian
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #18: 11 Февруари 2008

Утрото за мен е дадено за работа, вечерта не си я давам ей така, дори и за пари... Предпочитам да се прибирам рано от работа Намигване

2. 3 неща, които веднага свързвате с България

На първо място с кухнята (имам предвид шопската салата, киселото мляко, боба в гърне на баба Усмивка
Второ с шуробаджанащината, която вече не е толкова разпространена, но около мен я има и ме влудява... В по-общия случай става въпрос за некомпетентността на някой хора на неподходящи длъжности...
Трето:  Озверяването на един народ... Дивия капитализъм... Бързия душевен и ценностен упадък...

Мислила съм си, че би било добре ако се раждаме с еднакво материално положение осигурено от държавата, така че всеки да има възможност да получи дом и добро обучение... От там нататук всеки използва всичко дадено според възможностите и желанието си... Едни стават милионери, други просеци... всеки за каквото се бори.

Сайлър от TV Сериала Heroes.

Добре би било ако никога не се върна към цигарите отново...

Добре обзаведена, лъскава яхта.

О, Jerusalem...

Парти шапката на мацката от видеоклипа на Always- Bon Jovi

Хресвам много неща, за които нямам предствава какво мислят хоратат тук.
FADO (португалски блус), Nouvelle Vague, Richard Cheese...

10. любима играчка?
Огромен плюшен пингвин, който видях в книжарница Пингвините...

If you see purity
As immaturity
Well it's no surprise
If for kindness
You substitute blindness
Please open your eyes
Blagovesta
Странен Любовник
Публикации: 455

Профил
Отговори #19: 20 Февруари 2008

1. кое е по-лошо: да трябва да ставаш за работа в 6.30 сутринта или да     трябва да си тръгваш в 8.30 вечерта всеки работен ден?

Да си тръгвам в 8,30.

2.3 неща, които веднага свързвате с българия

Красива природа
Пътища наподобяващи скалист терен
Намръщени хора по улиците

3.ако може да прокарате 1 нов закон в бг, какъв ще е той?

Да забраня строителството.

4.кой ви е любимият лош герой?

Един вокал, на две-три групи, който в моите фантазии е много лош  Млъкнал

5.искате да се избавите от кой ваш порок?

Искам да спра да вярвам на хората.

6.какво значи лукс? кратко описание на първата асоциация, която правите когато чуете тази дума.

Бяла яхта, с бяла кожа и да звучи Castaway на Seabound докато цепи вълните. Очиврът

7.искате да хванeте първия самолет за ...?

Мавриций

8.ако можете да притежвате вещ от ваш любим клип, коя ще е тя и съответно от кой клип и на коя група?

Белезниците от In Your Room.

9.коя е групата, която повечето от хората в този форум сте забелязали, че харесват, а вие не харесвате и          обратното? (понеже обратното не е толкова видно, тъй като темите във форума са главно за групи, които харесваме, пишете, за група, която предполагате, че тук не се възприема добре, а вие харесвате).

Mesh

10.любима играчка?

МР3 плейърчето ми.
Последна редакция: 20 Февруари 2008 от Blagovesta

"come! no night too dark - no road too long
run! no rain too hard - no wind too strong
pray! no blood too red - no cut too deep
stay! no pain too bad - no track too steep
fate! - I’m bound to live my destiny
hail! - my longing for eternity"
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #20: 22 Февруари 2008

Аз работя така-ставам в 6.30 за да отида в 8 на работа и си тръгвам в 20.30, хубавото е че съм 2/2 Намигване /а още по-хубавото е, че сега не ходя на работа/

Прах, мръсотия, неучтивост...отрицателните са повече от положителните.
Море, планина, рози
Шопска, ракия, чалга, Стоичков Ухилен

Не ми и трябва да го прокарвам, след като никой няма да го спазва Тъжен

Много станахме...ама моят си е Робърт ДеНиро и Жегата зад ъгъла също и чичко Станишев, който ми е любим с това, че много говори, но малко казва Ядосан Мразя празнословието...

5.искате да се избавите от кой ваш порок?
Да искам нещата да стават бързо и ако може веднага!!! Понякога много тормозя хората около мен...препряна съм, ама пък ми върви работата така.

Круиз....с най-модерният кораб на света....

....останалите страни в които не съм била, или може би бих се върнала в Петра-Йордания или Сейшели...не знам?!

Знам, че къщите не са вещи, но бих си пожелала една къща-независимо от кой клип Намигване

Амиии Mesh може би, а пък за другите...по рок групи

10. любима играчка?
Хе хе първото което ми излиза в главата е бебето, което сега си го третирам точно като играчка-гимнастики, хранене, разходки, къпане...

Angels of the Universe
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #21: 22 Февруари 2008

Знам, че къщите не са вещи, но бих си пожелала една къща-независимо от кой клип Намигване

Дори и в такова състояние?  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #22: 22 Февруари 2008

Дори и в такова състояние?  Усмивка
Хе хее нее нали си говорим за любими неща....хубави, светли, цели, с покрив Усмивка

Angels of the Universe
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.