DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Петиция  (Прочетена 8101 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bLue_DreSs
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
08 Февруари 2008

Нямам идея дали това е разисквано.Моля да ме извините ако е,но не съм влизала отдавна.Много ми се иска ако някой от вас не знае за тази инициатива да се включи сега.
http://forthenature.org/petitions/1
 Изключително важно е да съберем колкото може повече подписи в защита на Рила, за да може петицията да бъде приоритетно разгледана от Европейската комисия по петициите, която може да окаже реален натиск върху правителството ни и да спре незаконното строителство навреме. За тази цел до средата на февруари трябва да сме събрали поне 70 000 подписа. За максимално бърз ефект трябва да се внесат 100 000 подписа.

От сутринта до момента са събрани над 600 подписа.

Там има петиция и за Иракли,който желае може да се впише и там.
Благодаря ви и отново се извинявам ако съм нарушила някоя точка от правилника или се повтарям.
Благодаря на всички,които ще се включат.

Bring your chains,your lips of tragedy and fall into my arms...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 10 Февруари 2008

Щом е в защита на природата съм винаги на линия, макар да съм леко скептично настроен към ползата от петициите, рано или късно капитала винаги успява да вземе превез в борбата, но това пък не е причина да се отказваме от битката, нали?!
Усмивка

Цитат
2008-02-10 Кирил Станчев България 1974
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #2: 10 Февруари 2008

Ех, Кире мерси, че ми напомни:

Цитат
2008-02-10  Параскева  Николова  България  1978

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #3: 10 Февруари 2008

Разписах се  Усмивка

Ще обърна внимание на една друга петиция и обществен проблем, който напоследък е обект на доста дискусии:

http://opensource-bulgaria.org/now/

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #4: 10 Февруари 2008

Аз също се подписах. Надявам се инициативата да има резултат.  Одобрение

Ще обърна внимание на една друга петиция и обществен проблем, който напоследък е обект на доста дискусии

Последното нещо, което чух относно тази новина бе, че МВР щели да следят само потребители, които са регистрирани в системата им, т.е. такива които са се провинили някак ...
Цялата история малко се преекспонира, според мен. Не мисля, че е възможно да бъде следен всеки един потребител в интернет. Все пак как би се обработвала такъв огромен обем информация ...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #5: 11 Февруари 2008

Цитат
2008-02-11  Виделина  Атанасова  България  1978
И аз подкрепям на 100% такива проекти!

Angels of the Universe
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #6: 11 Февруари 2008

какво ще се случи с тези гласове? ще изпратим разпечатка от форума ли?
още в първия постинг се споменават изрично 'подписи'. понеже се спомена незаконно строителство, тук мисля че историята е малко по-разична, строителството не е незаконно след като има издадено разрешение за строеж, по скоро въпроса е как е издадено.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #7: 11 Февруари 2008

Цитат
От сутринта до момента са събрани над 600 подписа

Цитат
какво ще се случи с тези гласове? ще изпратим разпечатка от форума ли?

Личи си кой не се е регистрирал в петицията. Ухилен
Мао, става въпрос за електронни подписи, а това, което всеки е оградил като цитат е инфото, което получаваш след като попълниш вота си в петицията. А сега, марш да гласуваш! Зъл
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #8: 11 Февруари 2008

Щом е в защита на природата съм винаги на линия, макар да съм леко скептично настроен към ползата от петициите, рано или късно капитала винаги успява да вземе превез в борбата, но това пък не е причина да се отказваме от битката, нали?!
Усмивка

Готово, подписах се.
Но трябва да се съглася с Кирил. Сестра ми участва активно във всякакви мероприятия, протести, петиции и т.н. дейности, имащи за цел опазване на природата. Някои от тях са много масови, добре отразени от медиите. И въпреки това резултатът е нулев. Спират се строежите за известно време, но после се намират вратички в закона или вратичка водеща до портфейла на важен държавен чиновник и строежа продължава.
Жалко, но е факт.

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
ZiZian
Някой
Публикации: 17

Профил WWW
Отговори #9: 11 Февруари 2008

Ех, как ми се иска да има повече за наистина ценните неща... За съжаление в окаяната ни страна няма пари за нищо освен за строежи... Колко подписки се пуснаха за Иракли ... Идете да видите колко дупки има в момента... Няма да остане девствено кътче... изнасилват земята ни!

If you see purity
As immaturity
Well it's no surprise
If for kindness
You substitute blindness
Please open your eyes
bLue_DreSs
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #10: 12 Февруари 2008

Ами да,истината е,че ефекта от петиции,протести,подписки,митинги и т.н. е нулев..Вярно е-парите не могат да бъдат спрени с нищо  Млъкнал
Но като нямаме възможност за друго...Поне това да направим,макар да знаем,че каузата е обречена.Иска ми се да ги изправя всички гадни мафиоти,които перат парите си по тия хотели и да ги разстрелям един по един  Бияч .... аххаха
Чак на крайности ме избива...Но понякога като се чувстваш безсилен,какво можеш да направиш?!

Bring your chains,your lips of tragedy and fall into my arms...
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #11: 19 Януари 2010

Петиция срещу промените в Закона за генетично модифицирани организми (ГМО)

ages of delirium
curse of my oblivion
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #12: 19 Януари 2010

за бройлерите от 2006 ли става въпрос?  Ухилен

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #13: 19 Януари 2010

аха, за да не връхлетят следващия път Анди на стадиона да му отмъщават за надениците Ухилен

ages of delirium
curse of my oblivion
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #14: 23 Януари 2010

В тази връзка попаднах на следния блог и ми се видя доста интересна следната статия (и коментарите под нея):
http://begem0t.wordpress.com/2010/01/06/%d0%b5vilgeneticengineers/

Може би трябва да се прочете преди да се подписва поредната петиция за нещо, което съм сигурна, че 99% от хората не са наясно.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.