DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Отношенията момче-момиче  (Прочетена 14511 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #15: 05 Август 2005

Според мен не трябва да се правим на такива,каквито не сме.Защо трябва да се правя на "педал",след като не съм такъв-предпочитам да бъда себе си.Мисля че е по-важно да има какво да си кажеш с момичето до теб,защото иначе след време колкото и да е красива тя всичко омръзва.
Наистина е пълно с материални момичета,които гледат само парите,колите и т.н.,но според мен такива моми не си заслужават,защото когато парите ти свършат те веднага кацат някъде другаде.Предпочитам цял живот да съм сиромах,отколкото да бъдат с мен само заради парите,които имам.
bono
Възбуден
Публикации: 150

Профил WWW
Отговори #16: 05 Август 2005

евала ти, много точно и ясно казано, аз няма какво да добавя  Одобрение

One Love! One Life! When It`s One Need! In The Night! One Love!
АнарНирнает
Някой
*
Публикации: 10

Профил WWW
Отговори #17: 06 Август 2005

Нещата не са чак толкова зле, колкото казвате че са; прощавайте, че се намесвам в дискусийката ви.

"Прости" момичета, момчета, мъже и жени има навсякъде. Всяко общество си има утайка и ние не може да минем между капките. kirilart е прав за тази мода, но тя не е само тук.
Може пък да стане модерно да бъдеш разумен и почтен човек; тогава пак ли трябва да бъдеш изключение? Очиврът

Описаната от Ginger ситуация е твърде често срещана - факт, но всичко е такова, каквото си го направим. Въпрос на нагласа и вътрешно усещане, според мен. Усмивка

Когато ти си себе си, и си истински, неподправен и прям, то рано или късно ще срещнеш половинката, която търсиш. А не я ли срещнеш - здраве да е, греховете са човешко изобретение, може да ги ползваш колкото желаеш, но лично аз бих предпочел удовлетворението от това, че не съм предал принципите си по никакъв начин, бидейки с момиче, с което не желая да съм. Усмивка

А и, между другото, хората се делят на два вида, както често слушам напоследък. Добри хора и кофти хора. Ако някое момиче/момче е "добро", но "пропаднало", според изискванията ви - единственото нещо от което се нуждае е шанс и вяра в него. Усмивка

Нали знаете: разни хора - разни идеали; и нека първо погледнем себе си, преди да съдим другите за това, което са.

P.S. Прощавайте, ако съм звучал "назидателно" или съм обидил някого с нещо, не е било умишлено.

P.P.S. \m/ Depeche Mode - Walking In My Shoes \m/

A Turin Turambar Turun Ambartanen
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #18: 09 Август 2005

Може да ви се стори като ненужно ласкателство, но ако наистина сте на 15 и 16 години двамата с Padan Fein ви прави чест Одобрение, че мислите и пишете по този начин! Ако приемем, че са се родили и такива умни девойчета по същото време има надежда за бъдещето на България:)))

bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #19: 10 Август 2005

Според мойте скромни наблюдения като бивш работник в интернет зала, такива родили се девойки са 1 на 100  Доволен

The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #20: 10 Август 2005

Според мойте скромни наблюдения като бивш работник в интернет зала, такива родили се девойки са 1 на 100  Доволен

Благодаря за оптимизма.Сега съм по-надъхан от всякога.
(Баси,да почна ли да звъня на агенции за запознанства?!)

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #21: 10 Август 2005

Недей бе човек-там ще ти пробутат някоя,която ще те накара да прибегнеш до варианта с Аспаруховия мост.Не спирай да се надяваш и няма как да не дойде тази,която чакаш Намигване
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #22: 10 Август 2005

леле ако я чакаш ще си умреш от чакане, по добре я търси  Одобрение

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #23: 10 Август 2005

Цитат
Според мойте скромни наблюдения като бивш работник в интернет зала, такива родили се девойки са 1 на 100 

То щом скромния ти опит е на базата на познанства с "чатърки" от и-нет зала, какво очакваш?!? Ухилен
 Поздрав за всички, които чакат своето изключение е тази песен на Simply Red:  Пощурял

So Beautiful

I was listening to this conversation
Noticing my daydream stimulated me more
I was crumbling with anticipation
You'd better send me home before I tumble down to the floor

You're so beatiful
but oh so boring
I'm wondering
what I'm doing here
So beatiful
but oh so boring,

I'm wondering If anyone out there really cares
About the curlers in your hair
My little golden baby,
where have all your birds flown now ?

Something's glistening in my imagination
Motorvatin' something close to breaking the law
Wait a mo' before you take me down to the station
I've never known a one who'd make me suicidal before

She was so beatiful
but oh so boring
I'm wondering
what I'm doing here
So beatiful
but oh so boring,

I'm wondering If anyone out there really cares
About the curlers in your hair
My little golden baby, where have all your birds flown now ?

Дори и групата да не ви е любима, текста е поразително точно представяне на темата започната от Ginger...Enjoy It
П.П.  Падан, точно когато си мислиш да се откажеш Нерешителен, тогава ще те изненада съдбата...Have a little faith Доволен
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #24: 10 Август 2005

П.П.  Падан, точно когато си мислиш да се откажеш Нерешителен, тогава ще те изненада съдбата...Have a little faith Доволен

Оки,от днес се отказвам Очиврът

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #25: 10 Август 2005

Успех от утре тогава Одобрение

Ето партита на Депеш се задават, кои знае от къде ще дойдат изключения:)
Крият се тяхната кожа изключенска, ама има нещо такова, че и те се крият от простаците от мъжки пол...затова ни е трудно да ги открием!
bono
Възбуден

Профил WWW
Отговори #26: 10 Август 2005

ами то сега освен чатърки други има ли? всяка 2-ра девойка е чатърка  Одобрение

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #27: 10 Август 2005

2-ра, 10-та, тези нямат значение...то ако всяка втора ставаше, щеше да има излишък от готини мадами!

Или ако си хващаш всяка втора ше стане както Ginger казва:
Цитат
Недей бе човек-там ще ти пробутат някоя,която ще те накара да прибегнеш до варианта с Аспаруховия мост
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #28: 09 Октомври 2005

Май малко съм позакъсняла,но се надявам дискусията да се поднови,защото,макар толкова тривиална,темата винаги е била интересна.
Чета и не вярвам-изобщо има ли мъже,които да се интересуват от жените не само като от вещ,украса...Явно се намират,това,което прочетох тук ме изненада приятно.
Мисля,че просто времето е такова,обществото.Но въпреки всичко,сред масата блесва по някое и друго изключение.Само трябва да го откриеш за себе си Усмивка
Напълно подкрепям Ginger-трябва да намираш допирни точки с човека,с който си,да имаш винаги какво да си кажете и да поддържате взаимно интерес Намигване
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #29: 09 Октомври 2005

Може да си позакъсняла, но си първата от женски пол, писала в тази тема Одобрение

Ей търсещите имало и търсещи (female).  Усмивка
Страници: 1 [2] 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.