DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Личния живот на тримата от Депеш  (Прочетена 1990 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Toni
Гост
01 Март 2008

Дано не повтарям нечия тема, но бих искала да имаме едно местенце за личния живот на тримата
От както се ожених преди 7 години и се роди сина ми преди 6 тотално спрях да имам време да чета, търся, слушам и интересувам по такива теми
поради което нищичко не зная за личните им жития, бития, семейства, дечица и проблеми
смътно помня дейв с някакви наркотици нещо, ама дано е било само слух
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #1: 02 Март 2008

Дано не повтарям нечия тема, но бих искала да имаме едно местенце за личния живот на тримата
От както се ожених преди 7 години и се роди сина ми преди 6 тотално спрях да имам време да чета, търся, слушам и интересувам по такива теми
поради което нищичко не зная за личните им жития, бития, семейства, дечица и проблеми

Доколкото мога да смятам, преди 7 години си престанала да се интересуваш, или поне в това се опитваш да ни убедиш?
ОК, приемам, че е вярно и преди 7 години наистина си се интересувала от групата, че чак и от личните им животи.
И ако приемем, че това време назад се простира и до преди... да речем 12 години... Интересно как си пропуснала клиничната смърт на Дейв. Интересен слух ще да е бил този с наркотиците, щом го е убил за няколко минути.
Toni
Гост
Отговори #2: 02 Март 2008

Доколкото мога да смятам, преди 7 години си престанала да се интересуваш, или поне в това се опитваш да ни убедиш?
ОК, приемам, че е вярно и преди 7 години наистина си се интересувала от групата, че чак и от личните им животи.
И ако приемем, че това време назад се простира и до преди... да речем 12 години... Интересно как си пропуснала клиничната смърт на Дейв. Интересен слух ще да е бил този с наркотиците, щом го е убил за няколко минути.

Шок
как да разбирам писаното по-горе
като упрек, чистосърдечен отговор или може би трябва да се оправдавам как така съм го пропуснала  Шок
аз самата имам собствен форум и знам, че ако дадена тема не е подходяща или е повторена просто бива премахната
няма да се разсърдя на никого
а и ако това е чак толкова интересно, то само ще кажа, че очевидно не съм пропуснала здравословния проблем на дейвид, щом споменавам за него в заглавието
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #3: 02 Март 2008

Тони, ако решиш да се върнеш отново към форумната реалност, ще се радвам да ми отговориш на няколко въпроса:
Как е възможно да имаш собствен форум (за който сама пишеш), следователно, наясно си с ползването на Интернет и едновременно с това, не си запозната с предимнствата, които ти предоставя? Това, в аспекта на възможностите да се запознаеш с т. нар. "личен живот" на членовете на групата. Дори и да не владееш чужди езици (силно се надявам да не е така, след като твърдиш, че знаеш албумите на групата наизуст - в една друга тема), на български също можеш да добиеш информация, най-малкото да разбереш, че е издадена книга за тях по-миналата година?
Вярвам, че източниците ти на информация не са само в Интернет, от което трябва да следва, че имаш контакти със "съмишленици", от които да разбереш, какво е ставало с ДМ през времето на активното ти майчинство (това освен ако форумът ти не е за поп-фолк, което може да извини липсата на такава среда).
Би ми било интересно и да обясниш, каква връзка и значение има "личния живот" на изпълнителя с интереса ти към неговото творчество? Както и от къде можеш да си сигурна, че някой друг, освен него самия, може да ти даде такива сведения за лични неща? (Тук може би силно трябва да се надяваме Дейвид, Анди или Мартин да склонят да ни дадат много интимно интервю.)

unrated
Гост
Отговори #4: 03 Март 2009

Аз незнам почти нищо по този въпрос, а би ми било интересно! Стига да не са жълти клюки, а истински факти!
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.