DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Музика за коя част на тялото са Depeche Mode?  (Гласуването приключено: 09 Март 2008)
за краката - 3 (8.6%)
за душата - 4 (11.4%)
за корема - 3 (8.6%)
за сърцето - 5 (14.3%)
за интимните части (ооох, Дейййв) - 3 (8.6%)
за очите - 1 (2.9%)
за носа - 1 (2.9%)
за ръцете - 2 (5.7%)
за цялото тяло (отгоре надолу и обратно) - 4 (11.4%)
за показалеца на дясната ръка - 2 (5.7%)
за третото ухо - 1 (2.9%)
за третото око - 2 (5.7%)
за други трети неща - 3 (8.6%)
за друго, посочете - 0 (0%)
за зъбите (по предложение на Марина) - 1 (2.9%)
Общ брой гласове: 14

Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Музика за коя част на тялото са Depeche Mode?  (Прочетена 6674 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
08 Март 2008

Само сега имате невероятната възможност да се включте в анкетата, която изледва Depeche Mode феновете. Да, това сте вие, да, точно ти!

За целта трябва да си зададете въпроса от заглавието на темата. В анкетата са включени, както отговори цитирани от този форум, така и измислени отговори.

За да участвате е нужно да сте фен в периода от 68ма до 08ма.
Също така и да притежавате поне един незаписан албум на групата.

И както се казваше в един филм, но не съвсем. Тази тема ще се самоунищожи след 24 часа. Така че побързайте с коментарите!
Последна редакция: 08 Март 2008 от Recoil
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #1: 08 Март 2008

бързам: скучно ти е нещо Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #2: 08 Март 2008

Зъбите що не са изброени?
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #3: 08 Март 2008

Бурно и категорично протестирам срещу липсата на равнопоставеност и толерантност  спрямо онези потребители на форума, на които са присъщи дълбока душевност и богата сетивност, поради което те са в състояние да възприемат музиката многопластово и разнопосочно!  Бесен

Явно разни заядливци, чието съприкосновение с музиката е ограничено до някакви там уши и, които си нямат друга работа, се опитват да пробутват такива груби и необосновани провокации сред този иначе толкова сплотен и така съвършено функциониращ колектив.

Не вярвах, че ще доживея такъв ден.
Възмутена съм от дъното на животрептущата си музиковедска душа!

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 08 Март 2008

Да ви призная, аз гласувах за краката, понеже нали не мога да усещам музиката им, хахаха

бързам: скучно ти е нещо Намигване
Глупости, просто не виждам защо трябва да се заяждаме всеки път някой като изтърси подобен бисер. Та, защо просто да не отделим цяла тема по въпроса?

Зъбите що не са изброени?
Вече са изброени. Коя песен по-специално ти действа на зъбите?
Последна редакция: 08 Март 2008 от Recoil
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #5: 08 Март 2008

Цитат
Коя песен по-специално ти действа на зъбите?

Stripped. Особено зимно време, просто като се сетя и направо ми става студено и зъбите ми започват да тракат  Побъркан
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #6: 08 Март 2008

Пускам Депеш за да си въведа отговор в анкетата. Песента е A Pain That I'm Used To. Началните звуци отекват по всички зъби в устата ми, а корема подскача в такт с ритъма. Гласа на Дейв прониква през носа, от трите ми очи текват сълзи, бликат на воля и се стичат по ръцете. Бурните акорди сякаш ще пръснат сърчицето, което и без това пулсира твърде бързо в такт с песента. Затишие, само няколко тона галят третото ми ухо, гъдела се пренася в целия мозък, засърбява ме носа и кихвам, за щастие точно навреме се включва десния показалец, с който затискам ноздри при кихавицата. Краката ми нервно потръпват в конвулсивни подскоци, корема подскача безумно. Песента свършва, аз не. В края на теста установявам, че Депеш не въздействат само на интимните ми части...и слава богу! 
Плезене
Последна редакция: 08 Март 2008 от kirilart
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #7: 08 Март 2008

Хммм, относно интимните части, мислех за тях да гласувам, но щом в скоби е посочен само Дейв, а не Мартин, тогава ще избера друго. Не че и Дейв не ми въздейства, ама Мартин повече.  Ухилен

Избирам цялото тяло...отгоре надолу и обратно и така до края на света  Ухилен

Как само ме развеселихте тази вечер!  Плезене

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #8: 08 Март 2008

Отдавна не се бях смяла така с глас и дълго Ухилен Ухилен Ухилен Изгласувах си и 5-те опции-и сърце и душа и телеса и частите не ги прескочих... Очиврът

Angels of the Universe
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #9: 09 Март 2008

Аз разбирам музиката с краката си!

Любимата ми песен е точно онази за обувките- Трай уалкинг ин май шуус...
Миналата година за 2 дни хванах страшни гъбички! Упорити и корави(корави, да). Не признават  Ламизил, не признават микотичния спирт. Все още... Така че, имайте го в предвид.

Ениуей...

...Надявам постът ми да не бъде затрит, само защото не съм фен от 68-ма, за Бога! И, да, започнах да ги слушам и да им се кланя, чак през 70-те, но какво от това? Нима това ме прави по- малко фен? Ядосан
Последна редакция: 09 Март 2008 от Aleksandrovster
hitrana
Гост
Отговори #10: 09 Март 2008

Надявам се няма да бъда низвергната поради голата истина, че съм зелена Депешарка, а имам и по-голям грях - не притежавам нито един незаписан албум на групата! Плачещ
Пуснах си една случайно подбрана mp3 и изследвах self-реакциите си. Регистрирах активиране на части от тялото си, които не са споменати в анкетата - вежди, врат, уста и разни лицеви мускули. И по-конкретно: песента е Blasphemous Rumours, веждите се сбръчкват, лицевите мускули се мобилизират за придобиване на сериозно и съсредоточено изражение, устата се свива в умален вариант на "О"/тук задочно участват език, небце и зъби за издаване на по-отривист звук/ и врата започва резки постапателни движения напред, с кратки отсечени отскоци назад, като темпото се сменя според такта.   Усмивка
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #11: 09 Март 2008

Изненадващо победител в анкетата е "за сърцето"... Макар че "за душата" щеше да си пасне по-добре на репликата "Пусни нещо за душата, бе!"

Също така предстои пълно разследване дали анкетата не е била манипулирана и дали в нея не са се включили хора, които нямат неиздадени албуми. Хората заети с разследването е възможно да излезнат със становище "за душата".

И така проучването показа, че истинските фенове слушат музиката със сърцето си (или душата, в краен случай). Който не я слуша със сърцето:

- Не е фен.
- Трябва да си посипе главата с пепел.
- Трябва да я слуша със сърцето си, иначе не е фен.
- Трябва да си изтегли още 2-3 компилации от data.bg от папки озаглавени "Depeshe Mode - Best" след като приключи с тях, да потърси и "Depech Mod - Best"
- Трябва да отвори поне 3 теми за Whitesnake или 2 Pac и да каже на останалите колко са задръстени, че слушат само едно и също.
- Трябва да разбере, че Gore не е "горе" и че не знаем какво има горе.
- Трябва да отправи гневна забележка към екипа, че си налага мнението над всички останали, че е ограничен и че цензурира всичко.
depeche37
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #12: 09 Март 2008

За душата, аз поне така мисля. Това е музиката, която ме кара да се чувствам повече човек!!! Не мога без нея.
Последна редакция: 10 Март 2008 от Admirer
Recoil
Екип

Профил WWW
Отговори #13: 09 Март 2008

za du6ata,az pone taka mislq.Tova e muzikata koqto me kara da se 4uvstvam pove4e 4ovek!!!Ne moga bez neq
Ние пък не можем без кирилица Усмивка Пху, колко различни хора можем да бъдем, а?
И какви са тези модератори, които обръщат форума на "чат", амаха!
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #14: 10 Март 2008

Много съжалявам, че темата се е самоубила (подобно на краткотрейната съдба на някои потребители тук) преди да успея да се включа и аз с моето компетентно мнение  Плачещ
Все пак, трябва да вметна критичен бележка, че някои от посочените варианти за отговор са вън от концепцията на въпроса (напр., третото око, част от тялото ли е?).
Освен това, така посоченият краен отговор е с манипулативно съдържание и твърде императивно поставен (не отговаряш ли на А, следователно не си А или си Б или отговаряш ли на Б, следователно не си А или си Б).
Все пак, не мога да пропусна да поздравя автора с отделеното внимание на такъв важен въпрос  Одобрение

Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.