DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Rock Am Ring  (Прочетена 2055 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
11 Март 2008

С идването на топлите месеци, наближават и многобройните рок-фестивали в Европа.Музикалният фестивал Rock Am Ring се е утвърдил през годините като едно от най-големите събития в Германия, дори и Европа.Тази година в програмата влизат следните изпълнители:

06.06.2008
Rock am Ring 2008 - Нюрбургринг, Нюрбург, Германия
Начало на тридневния немски рок фестивал. От 6 до 8 юни на сцената му ще се изявят Metallica, Motörhead, Chris Cornell, Jonathan Davis, Queens of the Stone Age, Serj Tankian, 36 Crazyfists, Nightwish, Rage Against the Machine, Opeth, Oomph!, Coheed & Cambria, Jimmy Eat World, The Verve, Sonic Syndicate, Dimmu Borgir, Babyshambles, Bullet for My Valentine, Die Toten Hosen, In Flames, Sportfreunde Stiller, The Hellacopters, Cavalera Conspiracy, Disturbed, The Prodigy, Bad Religion, Incubus, H.I.M., Danko Jones, Alter Bridge, CSS, Justice, Fettes Brot, Kate Nash, Simple Plan, Roisin Murphy, Culcha Candela, El*Ke, Hot Chip, In Case of Fire, Johnossi, Pete Murray, Silverstein, Soehne Mannheims и др.
Билети - 125 евро.

Въпроса ми е свързан с това дали има желаещи тук да ходят на фестивала тази година, защото аз лично сериозно обмислям идеята да го посетя.  Усмивка
Последна редакция: 11 Март 2008 от playing_angel

'Heaven ain't far from where we are '
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #1: 11 Март 2008

аз може би съм с големите претенции Намигване обаче на този фестивал повече едва ли ще отида, дори DM отново да са хедлайнери... всъщност не точно на този, а на близнака му в Нюрнберг, но двата едва ли се различават особено, освен по това, че на rock am ring ходят малко повече хора...
иначе следя с интерес боя за групи между фестивалите, като от Southside имам добри впечатления, въпреки че тази година болшинството групи не ме привлича много... не съм чувала много добри отзиви за австрийските фестивали, но и там има какво да се види: Nova Rock, Frequency...
а фестивалите, които биха заинтересовали повечето хора тук са естествено немските WGT, Amphi и M'era Luna (наясно съм, че повечето са добре осведомени за тях, но изброявам и слагам линкове, за да не си помислят други хора, че рок-фестивалите са единствените на света Намигване )
на всичко отгоре цените за билети на последните са доооста под цената на rock am ring, и дори няма да се налага да изтърпи човек Металика Намигване
и разбира се, има и Sziget, Roskilde, естествено и в U.K. се намира по нещичко, въпреки че там си имат сериозен 'времеви' минус, и ще се наложи да се ползват услугите на врачка, за да се изчисли в кой квадратен километър ще се изсипе най-малко дъжд...
във всеки случай билетите за фестивали нямат навика да свършват, и човек има време да си избере и да се реши Усмивка аз лично rock am ring/rock im park не го препоръчвам на никого...

ages of delirium
curse of my oblivion
dead_of_night
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #2: 13 Март 2008

Не съм ходил до сега на такива големи фестивали ,но съм много навит да го направя.На Rock am Ring си набелязах банди ,които искам да видя ,особенно скорошното ми откритие Danko Jones,но бих избрал фестивал,където има повече мои любими банди.Със сигурност трябва да се првери на Sziget какви банди свирят.Аз съм готов ,само ми намигнете   Готин

life is better there on the other side, the grass is greener there on the other side
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.