DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: The Whip  (Прочетена 2367 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
08 Юни 2008

Наскоро се натъкнах на тази група и ми се струват симпатични. В парчето "Trash", което бе първото тяхно парче, което чух , музиката на моменти много ми напомня една добре позната ни българска група от края на 80-те и началото на 90-те Усмивка
Засега съм гледал и слушал това, което са оставили в профила си в MySpace и в YouTube.

freelove for everyone
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 08 Юни 2008

Брей и дедо да има някаква полза от теб веднъж поне! Бравос, накефи ме новия и единствен албум на групата...тъй като официалния им сайт пренасочва към Майспейс, не можах да науча кой знае какво. Така или иначе, според Уикипедия са много млада група основана през 2006-та и засега имат в актива си само дебютния албум излязъл съвсем наскоро X Marks Destination, но трупат популярност доста бързо.
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #2: 09 Август 2008

И на мене много ми 'аресва "Trash". Не помня на какъв таг ми го намери ласт.фм, обаче просто тази песен ме разби като тръгна  Пощурял
Утре ще им търся албума из дебрите на музикалните магазини, пожелайте ми късмет :_)
Не, не, Траш просто е такъв прилив на... абе на всичко, додивява ми се от нея  :_D (сега осъзнавам колко неуспешно се обяснявам, ама какво да се прави :Д)

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #3: 13 Август 2008

Най- накрая го взех, сега тепърва го пускам и ми звучи добре Усмивка Минималистичните текстове са тенденция (Ок, не всички са минималистични, но все пак! Усмивка) Ухилен Не съм го прослушала още целия за да изкажа много лично мнение, в интернет наистина не се намира много инфо, записах се в мейл листата, така че при новости ще докладвам :Д
Иначе албумът има 10 парчета и бонус диск "The whip Live at The Academy 3, Manchester"

Траклистът е:
1.Trash
2.Frustration
3.Fire
4.Save my soul
5.Sirens
6.Divebomb
7.Blackout
8.Muzzle#1
9.Sister siam
10.Dubsex

През 2006 издават заедно Trash/Frustration, през 2007- Muzzle #1, Divebomb и Sister Siam, а тази година на 24 Март е излязъл и албумът Усмивка
Качвам и ковър арт-а, в случай , че на някой му се гледа :Р Нямаше какво да правя, та го сканнах Усмивка

Иии уголемена трета страница, на която има бейсик инфо за групата :

Не знам дали беше излишно всичко това, ама ми е още превъзбудено от покупката :Д
Поздрави Намигване

ПП. На първо прослушване, освен Trash фаворити ми се явяват Muzzle#1 и Dubsex. Save my soul също ми остави някакво (неясно още) впечатление;)

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #4: 14 Август 2008

Цитат
На първо прослушване, освен Trash фаворити ми се явяват Muzzle#1 и Dubsex. Save my soul също ми остави някакво (неясно още) впечатление;)

"Класацията" ми напълно се припокрива с твоята. Усмивка
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.