DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  
Автор Тема: Spirit of Burgas  (Прочетена 44256 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
N:Mode
Гост
Отговори #45: 11 Март 2009

Аз все се надявам, че Moby ще намине насам, след като ще има изяви на фестивали в Гърция и Румъния това лято.
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #46: 11 Март 2009

абе я да видим ние "ю ту" дали може да но огрее - аз съм оптимист за тях - все пак ще идва "глезлата Мадона" - не виждам Боно и сие кво чакат още Намигване))
Ако вобще ни огрее няма да е в рамките на Spirit Of Burgas можеш да си сигурен.  Тъжен 14 август е зает имат концерт в Лондон, на 18 са в Глазгоу.

"I'm my own worst enemy"
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #47: 14 Март 2009

Цитат
Второто издание на музикалния фестивал Spirit of Burgas ще предложи нова услуга на феновете, подобно на всички големи фестове по света, а именно къмпинг за посетителите.
Българските и чуждестранни артисти ще се изявяват на 6 сцени - главна, денс арена, 3 концертни и сцена за диджеи.

Това съм получил като бюлетин от Spirit of Burgas снощи. Все още групи не се споменават. Поне са махнали латино сцената, че беше абсурдно попълнение...
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #48: 14 Март 2009

Четох, че съвсем скоро ще обявят основните изпълнители, така че ще чакаме  Усмивка
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #49: 14 Март 2009

Четох, че съвсем скоро ще обявят основните изпълнители, така че ще чакаме  Усмивка

Kъде го чете това, ако не е тайна? Усмивка
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #50: 14 Март 2009

Цитат
И тази година фестивалът ще предложи богата и разнообразна програма. Скоро ще бъдат обявени имената на основните групи и артисти, които ще участват в Spirit Of Burgas, както и всякакви интересни новини и изненади, свързани с второто му издание.

http://www.mp3.bg/news/3953.html
Последна редакция: 14 Март 2009 от Spellbound
Гост
Отговори #51: 18 Май 2009

Интересното събитие в Бургас ще бъде.. една седмица преди фестивала.

* n178250405386_8936.jpg (23.94 KB, 200x471 - видяно 375 пъти.)
fede
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #52: 18 Май 2009

Я стига? Очиврът
Интересното ще е самия фестивал,а не седмица преди това.Тази 'музика' по нищо не може да се сравни с да речем 'Фейт ноу мор' Готин
Аз за съжаление няма да мога да присъствам.Много събития искам да посетя,но няма кой д ами дава постоянно отпуска. Бесен

SOMEBODY HAS TO SHINE FOR ME!IT'S DIFFICULT NOT TO SHINE FOR ME!
Гост
Отговори #53: 18 Май 2009

Явно не си особено запозната, щом сравняваш две "несравними" неща, ако ме разбираш.  Усмивка
fede
Кукла

Профил
Отговори #54: 18 Май 2009

Явно не си особено запозната, щом сравняваш две "несравними" неща, ако ме разбираш.  Усмивка
Зависи какво искаш да кажеш с това  'непозната'.Ако искаш да кажеш,че не разбирам от тази музика-напротив.До преди 4 години съм ходила по партита.В най-добрите и хубави години на Метрополис бях на първа редица по тези места,но разбрах коя е музиката за мен.
Между другото случайно преди 3 години беше мисля попаднах на партито с Дигуиид на морето.Е,едва издържах 1 час  Очиврът

Гост
Отговори #55: 18 Май 2009

но разбрах коя е музиката за мен.
Между другото случайно преди 3 години беше мисля попаднах на партито с Дигуиид на морето.Е,едва издържах 1 час  Очиврът
Първо, за теб и за мен има разлика в това коя е правилната музика, което е нормало, защото сме два отделни индивида. Второ, това, че си издържала един час не е нито мой, нито проблем на Дигуид. Обзалагам се, че хората, които са издържали до сутринта са повече от тези, които са си тръгнали като теб, вероятно "възмутени от тек хауса, който е почнал да пуска Джон".
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #56: 18 Май 2009

Цитат

Зависи от гледната точка, лично за мен това е поредния комерс диджей, който ще мине през България. Жалко, че и Метрополис вече не са това, което бяха преди време. Поста ти написан така звучи неуважително към бандите участници на Спирит и показва същото силно непознаване на музиката им, в каквото обвиняваш fede.
 Полицай
Гост
Отговори #57: 18 Май 2009

лично за мен това е поредния комерс диджей, който ще мине през България.
Да, определено зависи от гледната точка. Усмивка
fede
Кукла

Профил
Отговори #58: 18 Май 2009

но разбрах коя е музиката за мен.
Първо, за теб и за мен има разлика в това коя е правилната музика, което е нормало, защото сме два отделни индивида. Второ, това, че си издържала един час не е нито мой, нито проблем на Дигуид. Обзалагам се, че хората, които са издържали до сутринта са повече от тези, които са си тръгнали като теб, вероятно "възмутени от тек хауса, който е почнал да пуска Джон".

Разбира се,че е нормално да имаме различни вкусове.Но човек рано или късно се откъсва от тази музика с възрастта,което е нормално.Едно време и аз не вярвах,че някога мога да го направя,но е факт.Факт е и че повечето ми приятели с които  ходихме по такива места го направиха,но това е друга тема на разговор за която не ми се говори.Не съм била възмутена от тек хауса,а най-вече от хората,които на 98% бяха зомбясали.Ето това ме дразнеше и продължава да дразни по тези места.А и с тази музика просто вече не мога да се забвлявам и не ми е приятно.Това е.

strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #59: 18 Май 2009

…Не съм била възмутена от тек хауса,а най-вече от хората,които на 98% бяха зомбясали.Ето това ме дразнеше и продължава да дразни по тези места…

Aз, без да съм фен на тек хауса или на Дигуид в частност, мисля, че трябва да се прави разделение между музиката и хората, които са посетили съответното събитие. Лично аз ходя заради музиката, а не заради хората. Моята мотивация да отида на концерт или на парти е свързана с това, че ще слушам музика. Виж, ако не харесваш дадено събитие просто няма нужда да го коментираш.  Усмивка

Според мен, и двете събития ще си заслужават. Дигуид е име в електронната музика и със сигурност приносът му не бива да се омаловажава. От друга страна фестивалът Spirit of Burgas, за мен, представлява голям интерес, особено след успешния му старт миналата година. С нетърпение чакам да се обяви пълната програма за тазгодишното издание.

Хубаво е, че Бургас се превръща в нещо като център за провеждане на музикални събития със световни звезди. Прекрасно е, че в България вече идват все по-големи имена и все по-качествени изпълнители, и то не само в София. Има какво още да се желае, но напредакът е очевиден.

П.С. Очаквайте и други много големи имена за това лято в България.  Намигване
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.