DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Spirit of Burgas  (Прочетена 43942 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #15: 27 Ноември 2008

http://spiritofburgas.com/
Хората се интересуват и питат. На нас не ни пречи да им помогнем Ухилен

freelove for everyone
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #16: 27 Ноември 2008

Благодаря, помогнах, доколкото можах. Много досадно, но може да се гласува само веднъж на ден за 1 група.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #17: 27 Ноември 2008

Благодаря, помогнах, доколкото можах. Много досадно, но може да се гласува само веднъж на ден за 1 група.

Да обединим усилия и да гласуваме всички за една и съща група всеки ден !?  Очиврът
Току виж я поканят.  Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #18: 27 Ноември 2008

Може и за повече от една група. Просто като гласуваш ти изписва: Вече сте гласували бля бля бля. Ти сменяш страницата с друга, гласуваш и о чудо: Вашия глас е отчетен.
Аз гласувах за 15 любими групи, макар само една от тях да има над 10 гласа.  Млъкнал
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #19: 27 Ноември 2008

Може и за повече от една група. Просто като гласуваш ти изписва: Вече сте гласували бля бля бля. Ти сменяш страницата с друга, гласуваш и о чудо: Вашия глас е отчетен.
Аз гласувах за 15 любими групи, макар само една от тях да има над 10 гласа.  Млъкнал

На мен пък не ми позволява, излиза ми съобщение, че през последните 24 ч. съм гласувала, дори след рефрешване на сайта.  Идиот На първата страница се нахвърлих на And One и после като видях Brett Anderson ме хвана яд, че не гласувах първо за него, но мисля след малко да мина през компа на колегата и да свърша тази работа от там.   Ангелче

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #20: 27 Ноември 2008

Аз гласувах и за Брет и за And One, сега продължавам със списъка. При мен точната процедура, при която става номера е:
Кликвам: Вижте кои групи са предложени до момента и гласувайте за вашите фаворити.
Кликвам: Гласувай
Кликвам: произволен номер на страница, примерно 7
Връща ме на 1-ва страница с надпис: През последните 24 часа вече сте гласували
Кликвам: отново произволен номер на страница, например пак 7
Кликвам: Гласувай
Изписва: Успешно подадохте Вашият глас

Не знам защо при мен се получава, но вече гласувах по този начин за над 25 групи. Невъзможно е обаче да се даде повече от един глас за една и съща група.  Усмивка
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #21: 27 Ноември 2008

Ах, сладури. Първи поканих And One единствено и само заради Вас!
И не ме забравяйте по изборите Ухилен

freelove for everyone
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #22: 27 Ноември 2008

Ах, сладури. Първи поканих And One единствено и само заради Вас!
И не ме забравяйте по изборите Ухилен

Канто, ти първо се кандидатирай, за останалото нямаш грижи.  Плезене

Вземи покани и Брет заради мен!  Намигване

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #23: 27 Ноември 2008

Цитат
Първи поканих And One единствено и само заради Вас!

Чшшш, къде се буташ между големите промоутъри, аз поканих вече близо 30 групи в класацията. За повечето съм си гласувал само аз, ама един да ги прослуша покрай списъка ще съм доволен.
"Мои" групи са Covenant, Seabound, Simple Minds, A-ha, Minerve, Lowe, Distain!, Snow Patrol и други... Плезене
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #24: 27 Ноември 2008

Цитат
Първи поканих And One единствено и само заради Вас!

Чшшш, къде се буташ между големите промоутъри, аз поканих вече близо 30 групи в класацията. За повечето съм си гласувал само аз, ама един да ги прослуша покрай списъка ще съм доволен.
"Мои" групи са Covenant, Seabound, Simple Minds, A-ha, Minerve, Lowe, Distain!, Snow Patrol и други... Плезене

Кире, твоят метод наистина действа, вече го пробвах и има ефект!  Одобрение
Като гледам едни и същи групи каним всички.  Ухилен Дано следващата година поне някоя от тях да дойде на фестивала.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #25: 27 Ноември 2008

И аз си погласувах на воля. Вярно, както казва Киро, номерът е първия път, като ви се скара, че вече сте гласували, да не ви дреме, а да продължите да си кликате. Захапва безпроблемно.  Усмивка

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #26: 27 Ноември 2008

А мислите ли, че има особен смисъл от цялата тази работа?! Понеже аз доста се съмнявам Усмивка
Естествено, не е проблем да пуснем по един глас (един ли?! Ухилен) за някоя любима банда, но не мисля, че най-многото гласове ще са достатъчни, за да решат организаторите да поканят точно тях. Да не говорим, че ми се струва невъзможно група като And One да събере достатъчно гласове дори за топ 20. Мисълта ми е, че гласовете в сайта най-много да наклонят везните в полза на някоя от най-желаните групи (ако изобщо някой ги анализира), като това автоматично изключва по-некомерсиалните, понеже те нито са приоритет на организаторите, нито ще съберат и 1/10 от гласовете за други. Ето защо аз лично гласувах за NIИ, понеже очаквам да съберат доста гласове, а и съм почти сигурен, че ще са на турне и другата година Зъл
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #27: 27 Ноември 2008

Напълно съм съгласен с Юли, че шанса някой да обърне по-сериозно внимание на списъка е нулев, но пък от друга страна ми е приятно като видя познати и обичани имена в списъка с повече от един глас.
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #28: 27 Ноември 2008

В този ред на мисли беше и предния ми пост. Може да се обединим около една кандидатура и да гласуваме всички за нея като всеки пуска всеки ден по едно гласче за нея. 20 човека да се съберем по един глас на ден за един месец прави 600 гласа  Ухилен

П.С. Малко е нечестно, но като става дума за любими групи... Очиврът
Сериозно го предлагам  Намигване
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #29: 27 Ноември 2008

Може да се обединим около една кандидатура и да гласуваме всички за нея като всеки пуска всеки ден по едно гласче за нея.
....
Идеята е добра, но мислиш ли, че е възможо такова обединение?! Сещам се само за една група, около която можем да се обединим, но тя така или иначе ще гостува другата година Усмивка
Аз лично не бих се заел с издигането на кандидатите Ухилен
Последна редакция: 27 Ноември 2008 от julianep
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.