DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 6 7 [8]
  Печат  
Автор Тема: Посещение на концерти от предстоящето турне  (Прочетена 38487 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
deiv4o
Гост
Отговори #105: 31 Юли 2009

Хубави имаме няколко (Самоков, Варна и Фестивална), но са с капацитет не повече от 7-8 хиляди :|

Tе нашите зали стават за  Warm up gig:) като в Luxembourg залата беше за 6000 хиляди Усмивка
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #106: 02 Август 2009

Хубави имаме няколко (Самоков, Варна и Фестивална), но са с капацитет не повече от 7-8 хиляди :|
Е след няколко месеца спокойно можеш да добавиш и Пловдив.
Цитат
Слагат покрива на 10-хилядната зала в Пловдив  Известният холандски архитект Сандер Дума отново пристигна в Пловдив, за да    инспектира строителството на залата с покрития колодрум.

Дума е изградил своя провдивски проект по подобие на колодрума в Алкмаар. Колодрумът в Пловдив ще е най-големият не само на Балканите, но и в Източна Европа. Мултифункционалата зала ще има 10 000 места и ще може да приема различни спортове, сред които колоездене, баскетбол, волейбол, хандбал, тенис, борба, вдигане на тежести и много други.
За колоезденето на писта залата ще има 5000 постоянни места и ще може да кандидатства за състезания от най-висок ранг. Увеличаването на капацитета с още 5000 места ще става чрез подвижни конструкции.
Строежът на залата е с подходяща акустика, така че вътре да могат да се правят и големи концерти

Съоръжението ще бъде завършено в началото на 2010 г. и до изграждането на спортната зала в София ще бъде най-голямата зала в България, което дава възможност за гостуване на известни банди и изпълнители в България и през зимата.

* plovdiv-kolodrum-1.jpg (47.67 KB, 500x333 - видяно 428 пъти.)

* plovdiv-kolodrum-2.jpg (36.8 KB, 500x333 - видяно 392 пъти.)

"I'm my own worst enemy"
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #107: 02 Август 2009

Бравос, Пловдив си имаше нужда от такова съоръжение Одобрение 10 хиляди + още 5 на терена си е добра цифра.

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #108: 03 Август 2009

Цитат
Added: One show in Lisbon (on sale at 10am TODAY local time)
Saturday, November 14th, 2009
Lisbon, Portugal
Lisbon Pavilion Atlantico

Някой луд за там има ли? Че мен сега пък за там ме тресе...
Билети 30-40 euro

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
deiv4o
Гост
Отговори #109: 03 Август 2009

Аз съм там Усмивка
johnny
Джуниър
Публикации: 71

Профил
Отговори #110: 03 Август 2009

Аз съм там Усмивка

Ти наистина си луд-в добрия смисъл Одобрение

"The tin man says I'm doing fine"
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #111: 03 Август 2009

Аз съм там Усмивка

е поне няма да си кибича сама, ако дойда  Усмивка

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
deiv4o
Гост
Отговори #112: 03 Август 2009

Аз съм там Усмивка

Hihihi Усмивка станаха 17 дати  за зимата Усмивка girlfrienda знае само за 7 и ще видим как и кога  ще и кажа Побъркан
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #113: 04 Август 2009

Аз съм там Усмивка

Hihihi Усмивка станаха 17 дати  за зимата Усмивка girlfrienda знае само за 7 и ще видим как и кога  ще и кажа Побъркан

A oбщо колко ти се събраха за цялото турне досега? В Мадрид и за 2те дати ли имаш билетчета?  Усмивка
deiv4o
Гост
Отговори #114: 04 Август 2009

В Мадрид съм само втората дата Тъжен иначе ако смятаме и онези каде не ги свириха стават кам 29 Усмивка засега Намигване
boggy_k
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #115: 04 Август 2009

Браво...признавам те Одобрение
deiv4o
Гост
Отговори #116: 04 Август 2009

В Мадрид съм само втората дата Тъжен иначе ако смятаме и онези каде не ги свириха стават кам 29 Усмивка засега Намигване

Сорри, грешка Ухилен още два  добавих днес и спирам вече Доволен засега
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #117: 07 Август 2009

Загледах се във вече обявените дати за януари и февруари 2010 и се замислих - има няколко сериозни дупки, в които май ще се обявават нови дати. В този ред на мисли - между концерта в Загреб (14.02.) и Лондон (20.02.) има сериозна дупка, в която преспокойно може да се сложат 2 дати в Белград Арена, чийто капацитет е около 20000 за концерти. Имайки предвид, че разстоянието между Белград и Загреб е само 300км ми се струва, че е възможно на 15 и 16 февруари Depeche Mode все пак да огреят Сърбия. След тези евентуални 2 концерта ще имат 3 дни да почиват преди Лондон. Всичко ми се струва идеално, разбира се аз не съм запознат с много неща, но логично погледнато не би трябвало да има проблем, освен ако не се предвиждат концерти на други места по това време.
Вие, как мислите - има ли шанс това да се случи?
deiv4o
Гост
Отговори #118: 07 Август 2009

Загледах се във вече обявените дати за януари и февруари 2010 и се замислих - има няколко сериозни дупки, в които май ще се обявават нови дати. В този ред на мисли - между концерта в Загреб (14.02.) и Лондон (20.02.) има сериозна дупка, в която преспокойно може да се сложат 2 дати в Белград Арена, чийто капацитет е около 20000 за концерти. Имайки предвид, че разстоянието между Белград и Загреб е само 300км ми се струва, че е възможно на 15 и 16 февруари Depeche Mode все пак да огреят Сърбия. След тези евентуални 2 концерта ще имат 3 дни да почиват преди Лондон. Всичко ми се струва идеално, разбира се аз не съм запознат с много неща, но логично погледнато не би трябвало да има проблем, освен ако не се предвиждат концерти на други места по това време.
Вие, как мислите - има ли шанс това да се случи?
Аз мисля че ще забият кам  Скандинавските държави:) но пак дано се отбият в Белград макар че досега щяха да го обевят Усмивка
deiv4o
Гост
Отговори #119: 17 Август 2009

Helsinki 02/02/2009

http://www.vasabladet.fi/story.aspx?linkID=81045&storyID=46641

Там сам Идиот
Последна редакция: 18 Август 2009 от deiv4o
Страници: 1 ... 6 7 [8]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.