DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Печат  
Автор Тема: Посещение на концерти от предстоящето турне  (Прочетена 38485 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #30: 04 Октомври 2008

Видях, че другата тема е затворена, а и пропуснах всички постове. Имате ли информация, дали билети може да се закупят и в Ticketone?

маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #31: 05 Октомври 2008

Незнам за билети, но един приятел днес ми написа смс от Талин, че там вече има плакати за концерт през май. Хората не се шегуват!

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #32: 06 Октомври 2008

едно нещо прави впечатление - няма дати в испания.

интересно дали ще обявят допълнителни дати или това ще е всичко и оттам отпрашват за америка?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #33: 06 Октомври 2008

интересно дали ще обявят допълнителни дати или това ще е всичко и оттам отпрашват за америка?

Да, а и за Русия също няма обявени дати. Чак да не повярваш. Руснаците ако останат без концерт може и на бунт да се вдигнат   Ухилен

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
N:Mode
Гост
Отговори #34: 06 Октомври 2008

Със сигурност ще бъдат обявени дати в Испания и Русия. Ако се вгледаш в календара има дупки между някои от концертите.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #35: 06 Октомври 2008

Ох да, в еуфорията днес не обърнах особено внимание на този факт. Иначе и аз за Барса съм се наточила.  Намигване

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #36: 06 Октомври 2008

Аууу, вЕрно няма дати в Испания... лелееее защо така?!

Искам в Барселона пък! Ядосан

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #37: 06 Октомври 2008

Твърде вероятно е да има още дати в Европа, които да оповестят веднага щом финализират преговорите. Пресконференцията може да се гледа на запис с перфектно качество на линка, от който я гледахме директно днес:

http://www.livenationinternational.com/depechemode/

Ако ви поиска парола и юзърнейм, просто натискате cancel. Усмивка
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #38: 06 Октомври 2008

Не ми се вярва да пропуснат Испания. Предварителните дати бяха 5 и 7 юли, а те сега са свободни и Португалия е на 11. По-вероятно е Испанците да са оставили нещата за "маняна".
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #39: 06 Октомври 2008

Както казва Негово величество адаша Бараси
 Усмивка
Look at the bottom of the page on depechemode.com

still my broken wings you choose to mend
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #40: 06 Октомври 2008

Не знам защо, но ми се струва, че ще добавят още дати (както беше и предния път).

misha
Някой
Публикации: 19

Профил WWW
Отговори #41: 06 Октомври 2008

Оххх, днес, докато гледах пресконферфенцията, само се бях концентрирала върху безмерната радост за това, което предстои на DM. Но сега да се позамислим и къде ще се ходи...
Мисля, че концерта в София, както и тези в Букурещ и Белград (за Истанбул съм нещо резервирана - организацията, ако е както преди...) са сигурни за посещение - 6 дена, 3 концерта Усмивка Много се надявам да има нещо организирано (ако мога да помогна, насреща съм Усмивка. От там насетне, Прага и Букурещ също не би трябвало да са особено предизвикателство! Дано да мога да отида и на някой от концертите в Германия Усмивка

Давайте, споделяйте - кой, къде?!

I'm designed to feel slightly dissatisfied.
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #42: 07 Октомври 2008

след като обявиха името на турнето, логично ми звучи да има думата юнивърс в заглавието на албума. казаха, че заглавието е арогантно, така че няма да се учудя ако е нещо от рода на Кинг или Лорд оф дъ Юнивърс.

тъй като стадионите са супер големи ще е интересно къде ще има двойни дати - все пак не е лесно да напълниш стад дьо франс в две  поредни вечери, като това важи и за повечето други места.

ако следваме логиката на венютата - концертите в испания ще са на Сантиаго Бернабеу и Ноу Камп. не е лесно човек да реши къде ще ходи отсега. Най добре всеки да купува билети за навсякъде пък после ако не може да отиде някъде, все ще се намери някой, който да му купи билетите.

La tête dans les nuages
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #43: 07 Октомври 2008

доколкото мога да разбера от немски в германия няма разделение на категориите за правостоящи - т.е. няма standing front of stage, само седящите билети са различни. интересно дали навсякъде ще е така.

La tête dans les nuages
N:Mode
Гост
Отговори #44: 07 Октомври 2008

доколкото мога да разбера от немски в германия няма разделение на категориите за правостоящи - т.е. няма standing front of stage, само седящите билети са различни. интересно дали навсякъде ще е така.
Ами пише, че имa front of stage, но или още не са пуснати в продажба, което би било странно или за момента са изкупени. Иначе аз следя всеки ден, защото ще взимам такъв билет.
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.