DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Печат  
Автор Тема: Посещение на концерти от предстоящето турне  (Прочетена 37929 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #45: 07 Октомври 2008

доколкото мога да разбера от немски в германия няма разделение на категориите за правостоящи - т.е. няма standing front of stage, само седящите билети са различни. интересно дали навсякъде ще е така.
Ами пише, че имa front of stage, но или още не са пуснати в продажба, което би било странно или за момента са изкупени. Иначе аз следя всеки ден, защото ще взимам такъв билет.

Свършиха тези билети, още при предварителната резервация... което още веднъж показва, колко са откачени немските фенове.

See what I see!
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #46: 07 Октомври 2008

Но пък на мен днес ми изпратиха мейл от еventim.de, че съвсем любезно ми предлагат билет за 319 евро!  Шок

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #47: 07 Октомври 2008

Оле, колко съм щастлива, че си взех предни билети навреме, леле 0.о
Те не топъл хляб, не съм виждала такова нещо, те затова така ги пуснаха, за предварителната продажба -знаеха, тези, дето се бяха регистрирали за новини, а още на първия ден и всичко вече е свършило, аз не мога да си представя, ако всичко се пускаше наведнъж какво претоварване на сайта щеше да е...

Дано и за другите два да се оправя, ама тоя Париж... и билетите, и пътуването, и престоят са ми такава мъгла, че направо и аз не знам 0.о

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #48: 07 Октомври 2008

вече има билети в ebay, за информация тези които са без наддаване, пред сцената, струват по около 130 евро... което си е по-добре от 300...

ages of delirium
curse of my oblivion
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #49: 07 Октомври 2008

Така като гледам датите от турнето, започвам все повече да се ориентирам към испанските концерти, за които се предполага да са в началото на Юли. За концертите в Германия цари много мощна истерия и с тези pre-sale, ми се струва малко вероятно човек, ако вече не се е сдобил с билет, да успее да се вреди сред първите редици. Добра алтернатива, за мен специално, е и датата в Париж, а също и тази в Прага, където може да се съчетае концертче с екскурзийка (и в двата града съм бил само за по един ден, което си е срамота!). Въобще мен като цяло ме устройват по-късните дати  Усмивка. Разбира се на 18 май ще съм на В.Левски, ако черна котка не ми мине път  Намигване

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Toshe
Кукла
*
Публикации: 22

Профил WWW
Отговори #50: 07 Октомври 2008

Тази сутрин много щастлив си купих билети за концерта в Братислава. Ако някой се е запътил натам да пише! :Д
Admirer
Екип

Профил
Отговори #51: 07 Октомври 2008

Как успя, нали ги пускат в продажба утре? Ама че работа...

You'll taste the pain
I know
Toshe
Кукла
*

Профил WWW
Отговори #52: 07 Октомври 2008

e-ticketpro.sk

пуснаха ги тази сутрин в предпродажба към 10.00. Глупавото беше, че го пишеше само в словашката версия.. А веднага щом пуснаха в продажба VIP Gold i Silver веднага свършиха...... "мистериозно" направо. Аз си купих правостоящ пред подиума, мисля че все още има.. 65 евро струват.
Жалко, че няма да идват във Виена, но поне Братислава е доста близко...
Admirer
Екип

Профил
Отговори #53: 07 Октомври 2008

Не вярвам да пропуснат Виена, просто ще обявят някои от датите по-късно. Пълен абсурд е да няма концерти в Испания, Австрия и Русия.

You'll taste the pain
I know
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #54: 07 Октомври 2008

За всички вече стана ясно, че билети за първия сектор пред сцената за Берлин и Франкфурт няма..поне не в eventim, в ebay явно се намират. Настина се радвам за всички, които са горди притежатели на ?-ните книжки (:, аз лично не съм такъв..поне засега. В следващите дни мисля да си взема билет за Франкфурт за централната зона, а в последствие да решавам какво да правя, тъй като датата не ми е от най-удобните.

За Берлин наистина съжелявам - оформяте се доста сериозна група Усмивка ..датата франкурт би ми била малко по-удобна, тъй като все пак е петък и се надявам в петък да няма концерти от фестивала 'лятна сесия в университета'.

Като сигурни зачепквам София и Букурещ Усмивка ..и да припомня на всички, които имат last.fm профили, че събитията там вече са записани 
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #55: 07 Октомври 2008

какво мислите за концерта в Белград--доколкото чух и разбрах от пресконференцията там ще са за първи път. Дали това не предполага супер истерична и върховна атмосфера както беше тук преди 3 год.!?Сериозно мисля дали да не го посетя! Какво мислите? Дали споделяте моето мнение,какво предполагате за организацията Объркан
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #56: 07 Октомври 2008

какво мислите за концерта в Белград--доколкото чух и разбрах от пресконференцията там ще са за първи път. Дали това не предполага супер истерична и върховна атмосфера както беше тук преди 3 год.!?Сериозно мисля дали да не го посетя! Какво мислите? Дали споделяте моето мнение,какво предполагате за организацията Объркан

Белград е страхотна възможност. Сърбите се славят като големи фенове и предполагам, че шоуто там ще е много добро. Те имаха силно присъствие на концерта у нас преди 2 години и половина. Аз силно се надявам да посетя това събитие, макар да е само 2 дни след софийския концерт. Букурещ също звучи примамливо, но за това има отделна тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #57: 07 Октомври 2008

аз искам да отида в град където ще има 2 дати, на първо четене, има възможност това да бъдат Лондон и Париж.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Toshe
Кукла
*

Профил WWW
Отговори #58: 07 Октомври 2008

Цитат на: Admirer link=topic=3670.msg40852#msg40852 javascript:void(0);date=1223385482
Не вярвам да пропуснат Виена, просто ще обявят някои от датите по-късно. Пълен абсурд е да няма концерти в Испания, Австрия и Русия.

Ами като гледам датите, ще минат през Виена юли/август месец... За Испания прочети долу в официалната страница, а Русия като нищо могат да я пропуснат.
N:Mode
Гост
Отговори #59: 07 Октомври 2008

Русия като нищо могат да я пропуснат.
Русия няма да бъде пропусната със сигурност.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.