DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8
  Печат  
Автор Тема: Посещение на концерти от предстоящето турне  (Прочетена 38486 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #90: 26 Февруари 2009

Благодаря, Киро за полезната информация. Веднага се регистрирам с надежда и трепет! Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #91: 05 Март 2009

В интервю за радио Kerrang Анди Флетчър е казал, че Вселенското турне е удължено и по актуалните планове ще продължи до Февруари, 2010г. Засега няма подробности къде ще бъдат допълнителните дати, но се знае, че със сигурност ще бъдат добавени дати в Обединеното кралство.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #92: 21 Март 2009

Вече е официално обявена една дата за декември 2009. Става дума за Дъблин на 10 декември 2009, в 02 - The Point, която, доколкото разбрах, побира около 14 000 човека. Билетите влизат в продажба от 27 март на този сайт http://www.ticketmaster.ie/

Може сами да се уверите в това на официалния сайт на бандата. Усмивка
deiv4o
Гост
Отговори #93: 21 Март 2009

ето тези се предполагаемите за UK

December:

12th - Glasgow (SECC)
13th - Birmingham (LG Arena)
15th - London (O2 Arena)
18th - Manchester (MEN Arena)

deiv4o
Гост
Отговори #94: 25 Март 2009

имам три standing front stage  за London,ако някои иска да пише за
15th - december
Последна редакция: 25 Март 2009 от deiv4o
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #95: 10 Април 2009

Добавени са две дати в Мексико съответно:

Thursday, October 1st, 2009 Guadalajara, Mexico Arena V.F.G.
Saturday, October 3rd, 2009 Mexico City, MexicoForo Sol

На следващото турне, ако има такова дай боже да можем да си позволим и такива дестинации за пътуване Усмивка
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #96: 18 Април 2009

позачудих се къде да го тупна това, но тъй като посещенията на концерти от предстоящото турне предполага (донякъде) посещение и на афтърпартита, та, малко инфо за Мюнхен, понеже гледам, че ще има присъстващи там Усмивка
засега са ми известни 2 такива, "официално" Party for the living и "неофициално" Revelation open air. първото ще се проведе в Freiheizhalle, билетчета по 11,80, ако съдя по снощното официално рилийз парти, много добра организация и приятна атмосфера, музикално обаче може да се покритикува (не само лично мнение, пък и човек ако не се оплаче от диджеите няма да е истинско парти), как може без парчета от SoFaD чааак до 3 сутринта Ядосан и без нито едно парче на Мартин, като изключим едно от Counterfeit, да не говорим че новия албум го завъртяха в началото и после пуснаха още максимум 3 парчета от него, за сметка на това пък имаше The Cure (нищо против, много любима група), няколко варианта на ETS и една камара EBM нещица... ноо, много навлязох в оф-топика, обратно на афтърпартитата, въпросният DJ Elvis от Memphis Team не ни удостои снощи с присъствие, така че не мога да знам дали той няма да набляга на пропуснатите неща от колегите му Намигване
Revelationа не е ясно колко ще струва, но имам подозрения, че ще е 10 евро, като имам предвид предните 2 такива, с местната диджей-звезда, която честно казано на мен лично ми допада. това парти обаче още никъде не го намирам за официално обявено, единствено чувам как раздават безплатни билети за него по разни ДМ-партита, също така не ми е ясно какво точно ще представлява един такъв open-air в Бекстейдж... а да, на тези Revelation-и музиката мисля че беше 100% ДМ, което всъщност нищо не гарантира... като цяло все безполезни информации Ухилен
хубавото е, че двете са доста близо едно до друго, ако едното се окаже пълно разочарование Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
N:Mode
Гост
Отговори #97: 18 Април 2009

Аз съм се насочил към това в Freiheizhalle.  Btw, съпорт на концерта ще е M83.  Усмивка
deiv4o
Гост
Отговори #98: 12 Юни 2009

Още не мога да повярявам че си купих два мн яки седящи билета за Рим от ебеи токъ що за 12 поунда Идиот аз за моите дадох 130
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #99: 07 Юли 2009

Не намерих къде да постна следващата информация и затова се възползвам от тази тема.

Малко много съм откачила, ама то за ДМ какви ли не ги къдря.

Става въпрос за концерта във Виена на 3 декември.
Ако има някой, който му се ходи там на концерта да ми пише на ЛС.

Офертата е той/тя да ми купи и моя билет за концерта сега, защото докато намеря парите, билетите ще свършат.Все още има останали билети - цена 60 евро, на трибуните от страната на Мартин на горните редове.
Аз пък плащам 100% самолетния билет София-Виена-София на лудия, дето ще се навие на тази оферта. За уточнение - полетът е с skyeurope.(просто спечелих един джакпот от тях)
Ех, няма граници за лудостта  Ухилен
Само това измислих за да ги видя поне още един път ...

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
deiv4o
Гост
Отговори #100: 09 Юли 2009

Аз ще ходя и в  OBERHAUSEN на 31_10_09 така че да се обажда ако има фенове да ходим заедно:)

Днес  за около 2 часа имаше стандинг за висчки дати без Берлин Усмивка
Последна редакция: 09 Юли 2009 от deiv4o
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #101: 09 Юли 2009

Брей, взех, че се впечатлих от французкия кастъмър сървиз - докато поръчаме билетите и те взеха, че пристигнаха.  Та ... Берси, here we come, други засилили се за 19.01?

still my broken wings you choose to mend
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #102: 31 Юли 2009

2 нови дати в Полша на 10 и 11 февруари в Лодж!
boneff
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #103: 31 Юли 2009

2 нови дати в Полша на 10 и 11 февруари в Лодж!

... Ех, ако си имахме в БГ една хубава зала ...
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #104: 31 Юли 2009

Хубави имаме няколко (Самоков, Варна и Фестивална), но са с капацитет не повече от 7-8 хиляди :|

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.