DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 8
  Печат  
Автор Тема: Концерт в Берлин  (Прочетена 36715 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
04 Октомври 2008

Нека открия новия борд (да ни е честит) с тема, за една от наистина сигурните дати от предстоящото турне на Депеш Мод, а именно тази в Берлин.
До сега се видя, че сред нашите потребители има голям интерес към тази дата, за това нека споделя малко инфо, как можете да си купите билет. Официалният партньор на немските промоутъри, касаещ продажбите на билети е немския сайт www.eventim.de! От няколко дни сайтът пусна специална промоция, за регистрираните си потребители, като дава възможност за предварителна резервация на билети, преди официалния старт на продажбите.
Ако някой желае да има сигурен билет още от сега е необходимо да има кредитна карта и да се регистрира в сайта. След това трябва да влезне на адрес: www.eventim.de/eve/dm и да си резервира билет за мястото, което желае. Посочвам линка тук, защото се оказа, че не мога да го открия никъде из посочените линкове в сайта. Аз от своя страна го получих от самия сайт на смс, защото се бях регистрирала предварително и се бях абонирала да ме информират със смс, когато стартират продажбите.

Сега аз и няколко приятели сме горди собственици на билети пред сцената и препоръчвам на всички желаещи да побързат, защото има огромна вероятност скоро билетите пред сцената да са продадени.

Специални благодарности на двама приятели (единия, от които едва ли може да чете тук) са оказаната помощ!

Успех на всички!
Последна редакция: 04 Октомври 2008 от Kevy

See what I see!
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #1: 04 Октомври 2008

само две-три допълнения и уточнения: ако някой разполага със сметка в немска банка, няма нужда от кредитна карта; до линка също така се стига като се напише името на групата в search-а на сайта... и съвет, ако някой има желание да поспести малко, при закупуване на повече билети от 1 човек таксата за предварителна продажба и доставката се плащат само веднъж, а не за всеки билет поотделно, така че, форумци от всички градове, обединявайте се Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
deiv4o
Гост
Отговори #2: 04 Октомври 2008

бахти билетите  по 80 евро са  Бесен и с доставката до UK стигат до 115 Ядосан ама ко да праш нали сме фенове Усмивка аз си взех за Берлин,Хамбург, Мюнхен и Франкфурт така че ако някои ще ходи на тези дати да пише да организираме пътешествието  заедно Усмивка
Emchoty
Гост
Отговори #3: 04 Октомври 2008

За Дюселдорф има билети и по 67 евро. Аз взех за там, някой друг?  Усмивка
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #4: 04 Октомври 2008

Ами то има, ама са за седящи места... зависи какви предпочитания има човек... във всеки случай за пред сцената са по около 80 евро във всички градове!

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #5: 04 Октомври 2008

Ние в Берлин ще бъдем с билетите от 80 евро (правостоящи пред сцената), които и Валери и Кеви споменаха вече. Явно ще се получи солидна българска агитка отново Усмивка

Колкото до високата цена на билетите...забранено ми е да коментирам, но всичко е заради високите такси за визи на групата при гостуването им по пръстените на Сатурн...трябва да се компенсира от някъде.  Ухилен
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #6: 04 Октомври 2008

Много се радвам...Берлин пред сцената - това ще бъде още една сбъдната мечта за мен! Пощурял

Кеви, много ти благодаря!!!  Одобрение Ще полея подобаващо новината тази вечер!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #7: 04 Октомври 2008

+ Берлин
+ Франкфурт
Там съм  Пощурял

edit: А за Париж някой идея как да си взема? Нали, нямам кредитна карта и прочее, сега какво?  Тъжен

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
deiv4o
Гост
Отговори #8: 04 Октомври 2008

+ Берлин
+ Франкфурт
Там съм  Пощурял

edit: А за Париж някой идея как да си взема? Нали, нямам кредитна карта и прочее, сега какво?  Тъжен

аз ще ходя  в париж така че  мога да взема билети ако трябва като ги пуснат в продажба Одобрение
Modern swinger
Възбуден

Профил
Отговори #9: 04 Октомври 2008

Супер, много ще съм ти благодарна  Ухилен
Аз ако от евентим мога да си взема става, направих профил вече, ма не знам дали само за концерти от Германия не се вземат :/
За БГ ми е най- спокойно, че все някой ще вземе, хахаха :Д
БДУ ПОРЪЧАХ ГИ!!!! 172, 70 евра са, ама си струват всеки цент  Пощурял
Ще ходиииим на концеееееерт!!! *еуфория*

Please, take this
I am tainted.
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #10: 05 Октомври 2008

172, 70 евра са, ама си струват всеки цент  Пощурял

Това колко билета са и е хубаво да кажеш от къде и как ги поръча, ако има и други желаещи... както се казва, да си окажем взаимопомощ  Ухилен

See what I see!
Modern swinger
Възбуден

Профил
Отговори #11: 05 Октомври 2008

2 билета с доставката от евентим.де Усмивка
Избирате билетите оттук и после кликваш на концерта, който искаш да посетиш. После Saalplan и ти излиза прозорче с това как са разположени местата и кликваш на това къде искаш да си (аз кликнах пред сцената правостоящи :Д) после, като си готов, кликаш долу вдясно на In den Warenkorb, ако не си на "ти" с немския ще го познаеш по кошницата и стрелката :Д. После вече в самия сайт гледаш горе пак Warenkorb и кликаш на количката, ако не си вече регистриран отдолу вдясно (най- отдолу и най-вдясно, жълта стрелка) натискаш Ich bin ein neuer Kunde, което ще рече, че си нов клиент, след това попълваш съответните данни, които са в реда:
-Господин/Госпожа
-Име и фамилия
-Рождена дата
-Фирма (незадължително)
-Улица и номер
-Пощенски код, населено място
-Държава

Нататък следват:
-Телефон
-И-мейл
-Повтаряш отново и-мейла
о- Ако не искаш да ти пращат информация, но искаш потвърждение на заявката.

Най- долу:
Вляво-Benutzername* е потребителско име
Вдясно- Парола и отдолу да я повториш, като не трябва да е по- къса от 5 знака.

Нататъка избираш как да платиш, с кредитна карта или ако имаш сметка в немска банка, аз със сметка платих, но не мисля, че е сложно и с кредитната карта, в общи линии гледаш какво пише върху картата, с която работиш :Д

После проверяваш адреса и всичко наред ли е и накрая вече ги получаваш Усмивка

Надявам се, да съм била полезна, съжалявам, ако не обяснявам добре.
Надявам се за Париж някой ми обясни и на мене, хаха :Д

Please, take this
I am tainted.
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #12: 05 Октомври 2008

...
Надявам се за Париж някой ми обясни и на мене, хаха :Д

Аз си мислех, че за Париж обясняваш  Ухилен
Иначе благодаря за подробното обяснение - надявам се да помогне на някой от желаещите. И добре си обясняваш - лично аз доста се измъчих с немския Усмивка

See what I see!
N:Mode
Гост
Отговори #13: 05 Октомври 2008

Сигурни ли сте, че немският клон на Еventim доставя в България, защото последно като си поръчвах билети за Мадона в Берлин нямаха доставки до тук?
atomheart
Агент
Публикации: 116

Профил WWW
Отговори #14: 05 Октомври 2008

Още двама сме за там. Предлагам да се доразбираме не ЛС. И бързо, че няма време.
Страници: [1] 2 3 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.