DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Печат  
Автор Тема: Концерт в Берлин  (Прочетена 39543 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #30: 15 Октомври 2008

трябва да пише нещо от рода на fur der buhne

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #31: 15 Октомври 2008

да, на плана на стадиона е в червеничко точно пред сцената и пише vor der Buehne
...интересно, на английската версия пише че билетите са "temporarily not available"...
Последна редакция: 15 Октомври 2008 от SoFaD

ages of delirium
curse of my oblivion
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #32: 15 Октомври 2008

няма билети за пред сценат за никой концерт в сайта на евентим нали така?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #33: 15 Октомври 2008

няма билети за пред сценат за никой концерт в сайта на евентим нали така?

ами не съм ги гледала скоро, но нямаше още от първия ден на продажба, така че много вероятно все още да си няма, освен ако не извадят резервите, които ги има със сигурност, щом предлагат такива билети в комбинация с нощувка в хотел...

ages of delirium
curse of my oblivion
deiv4o
Гост
Отговори #34: 15 Октомври 2008

ако някои иска билет за берлин , имам един правостоящ но не за пред сцената
deiv4o
Гост
Отговори #35: 21 Октомври 2008

Усмивка

* dmplakat.jpg (113.74 KB, 800x775 - видяно 340 пъти.)
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #36: 22 Октомври 2008

Браво на хората, от сега рекламират, а нашите сигурно ще се сетят пак в деня на концерта и ще налепят плакати само около стадиона.  Ухилен

Ето и инфо за афтърпартито там:

10.06.2009 Berlin - K17 (Party For The Living In The Universe)

Някои от съфорумците добре познават това място. Намигване Принципно организаторът на тези партита пуска билети по-рано, но все още няма инфо за това.
Последна редакция: 22 Октомври 2008 от Admirer

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #37: 22 Октомври 2008

10.06.2009 Berlin - K17 (Party For The Living In The Universe)

Някои от съфорумците добре познават това място. Намигване Принципно организаторът на тези партита пуска билети по-рано, но все още няма инфо за това.

Оооо К17 е истински разкош - ще се радвам да го видя пак този клуб... прекрасни спомени имам от там  Намигване

See what I see!
SoFaD
Ултрас
*

Профил
Отговори #38: 22 Октомври 2008

Принципно организаторът на тези партита пуска билети по-рано, но все още няма инфо за това.

струват по 11,50 и могат да се закупят директно от страницата на К17 Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #39: 30 Май 2009

Ето малко от извънконцертната програма, която съм си набелязал за Берлин. Тъй като вече съм обикалял всички забележителности по центъра, а и неизбежно при някоя разходка се минава покрай тях така или иначе, ето на какво съм се спрял за останалите дни от престоя в Берлин.
Който е навит да обикаляме заедно е добре дошъл.

Цял ден - разходка до Потсдам и парковете Sanssouci /планирам 9-ти или 11-ти ако времето на 9-ти не позволява/
Транспорт с S7 от градската мрежа на Берлин, трябва да имате валиден билет ABC зона за пътуването или карта за деня.

Самият град не е толкова забележителен, колкото парка с дворците. Дворцовия ансамбъл заедно с красивите градини е защитен обект на ЮНЕСКО и е обявен за най-големия такъв на територията на Германия. В самия Потсдам също има какво да се види. В старата част на града, най-интересни са холандския и руския квартал, които пресъздават характерната архитектура за съответните места.

Ето линк, на който можете да се запознаете с това, какво можете да видите в Сан Суси: Sanssouci

Списък на дворцовите сгради в чертите на парка, които можете да видите на горния линк:
Sanssouci Palace
Picture Gallery
New Chambers
Historic Mill
New Palace
Belvedere on the Klausberg
Chinese house
Charlottenhof Palace
Roman Baths
Orangery, Sanssouci Park
Norma Tower
Church of Peace
Mosque, Steam Engine Building

За половин ден /8-ми или 11-ти ако времето не позволява/ съм предвидил разходка до друг интересен парк:
Gardens of the World - Marzahn
Транспорт с S7 от градската транспортна мрежа на едноименната спирка Marzahn. Валиден билет за зона AB или карта за деня вършат работа.

Градините на света е проект на столичната община в Берлин и можем само да мечтаем в София да изникне подобно нещо. До момента в парковия комплекс са отворени 6 градини представящи съответния характерен пейзаж от различни краища на света:

Китайска градина
Ориенталска градина
Японска градина
Балинезийска градина
Корейска градина
Ренесансова италианска градина

Останалата част на парка е аранжирана с цветни градини и водни площи. Интересен е и зеления лабиринт.

Вход: 3 евро

Толкова по моята програма, ако се съберем повече хора можем да пътуваме с груповите карти в метрото до 5 души на карта, които излизат по-евтини дори и ако трима души си купят такава и пътуват заедно. Усмивка
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #40: 30 Май 2009

Отивам да изям един шоколад след тоя пост! Извинявам се за офтопика, обаче толкова Много ви завиждам... и хич не-благородно.
Обаче пък чистисърдечно пожелавам слънчево и прохладно време, без превалявания и страхотно изкарване на всичките мероприятия. И да направите страхотни снимки. Само те ще ме топлят това лято май...

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #41: 01 Юни 2009

Ето малко от извънконцертната програма, която съм си набелязал за Берлин. Тъй като вече съм обикалял всички забележителности по центъра, а и неизбежно при някоя разходка се минава покрай тях така или иначе, ето на какво съм се спрял за останалите дни от престоя в Берлин.
Който е навит да обикаляме заедно е добре дошъл.

Цял ден - разходка до Потсдам и парковете Sanssouci /планирам 9-ти или 11-ти ако времето на 9-ти не позволява/

Страхотна програма Одобрение! Очаквам с огромно нетърпение следващата седмица! Ще си изкараме супер! Пощурял
Предлагам разходката до Потсдам и парковете Sanssouci да остане за 11-ти, защото някой пристигаме в Берлин на 9-ти и то по различно време, а и вечерта има Convention.
Времето засега се очертава доста приятно- нито горещо, нито студено, но може и да вали някои от дните.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #42: 01 Юни 2009

Между другото до олимпийския стадион се стига доста тематично с линията на метрото U2 посока запад - предпоследна спирка.

Както се казва, хващаме Ю2 и отиваме да гледаме ДМ  Усмивка

rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #43: 01 Юни 2009

Между другото до олимпийския стадион се стига доста тематично с линията на метрото U2 посока запад - предпоследна спирка.

Както се казва, хващаме Ю2 и отиваме да гледаме ДМ  Усмивка

Така е, и се тръгва от Zoo Station... Усмивка

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #44: 01 Юни 2009

Малко инфо и за клуба на препартито (9-ти юни), намира се на улица Straße der Pariser Kommune 8.
Слиза се на спирката Ostbahnhof, която е голяма гара и е достъпна с линиите S3, S5, S7, S9 и S75 и се върви съвсем малко пеша (около 100 метра) тъй като клуба се помещава в бивша сграда на гарата.

Съвсем близо се оказа, че се намира и най-красивия мост в Берлин, който така или иначе исках да видя. Пеша е около 1 км. по брега на реката, но може да се прескочи и за една спирка с железницата или метрото.

Прилагам две снимки - на първия кадър е клуба, в който ще е партито, а на втория - моста привечер:

* postbahnhoff.jpg (158.34 KB, 410x289 - видяно 507 пъти.)

* Oberbaumbrücke.jpg (115.17 KB, 410x319 - видяно 508 пъти.)
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.