DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37
  Печат  
Автор Тема: София -18 май  (Прочетена 165191 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #525: 14 Май 2009

За да няма недоразумения аз ползвам старата изпитана рецепта с боб.
Донесъл съм си от Смолян, смилянски боб и сега мисля да го пробам, все ще покаже нещо, ако не покаже ще го накажа, във вряла вода с джоджен, и разни други мерудии. Ухилен

И аз така, само да не прекаляваме да няма разстройство после Ухилен
По темата, ако е гастроентерит то концерт ще има, неприятно е но минава за 5-6 дена макс. (това с 34 дена е абсурд).

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
nell4o
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #526: 14 Май 2009

Сцената в София не е ли от Истанбул?! Т.е. едва ли са разходили много тирове до тук още... по график изграждането на сцената започва утре... не бързайте със заключенията.Всички чакаме СМЕ и мениджърите на групата да кажат окончателно ОФИЦИАЛНАТА новина! Всички, които сме били на концерти на ДМ по света и у нас, знаем, че всеки от тях се раздава и няма логика да отменят безпричинно концерти. Спокойствие и вяра, хора!!!
aveo
Гост
Отговори #527: 14 Май 2009

как разбра че строят в софия ,ако е така значи няма грижи
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #528: 14 Май 2009

Защо да няма грижи, като я сглобиха в Атина и Истанбул да не би да имаше концерти?
Johny
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #529: 14 Май 2009

Фънки е виновен!  Бияч Бегал е да обядва дюнери, докато Анди му звънни дипломатически по телефона, но поради тропота на трамваите не си чува телефона...

"...защото нашата борба не е против кръв и плът, а против началствата, против властите, против светоуправниците на тъмнината от тоя век, против поднебесните духове на злобата."
Johny
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #530: 14 Май 2009

...току виж и Фънки пипнал някой стомашен микроб.. Ухилен

"...защото нашата борба не е против кръв и плът, а против началствата, против властите, против светоуправниците на тъмнината от тоя век, против поднебесните духове на злобата."
aveo
Гост
Отговори #531: 14 Май 2009

точно това ми е мисълта , ако след всички промени в софия строят значи е логично да има,но в краина сметка не аз съм казал че тук строят
enravota
Някой
**

Профил WWW
Отговори #532: 14 Май 2009

След всички изказани предположения, ще кажа и аз моето мнение по въпроса: "Спокойствие и силна храна". И да дойдат и да не дойдат, живота продължава.

aveo
Гост
Отговори #533: 14 Май 2009

След всички изказани предположения, ще кажа и аз моето мнение по въпроса: "Спокойствие и силна храна". И да дойдат и да не дойдат, живота продължава.

ти направо изчерпа темата
psihobagajnik
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #534: 14 Май 2009

http://www.zrockbg.com/news_title.php?nid=1769
В телефонен разговор със Z-Rock, организаторите на концерта на Depeche Mode в София от СМЕ потвърдиха, че сцената на стадион "Васил Левски" се строи вече втори ден и засега няма никакви официални индикации, че концертът на 18 май ще бъде отменен. 

Въпросителните продължават, след като Depeche Mode отмениха концертите си в Атина на 12 и Истанбул на 14 май, заради заболяване на Дейв Гахан.

В интернет се разпространяват какви ли не слухове - че Дейв се лекува в САЩ, че румънското шоу на 16 май е било отменено и т.н. В момента обаче няма официална информация за отменяне нито на концерта в Букурещ, нито на този в София.   
обратно в новини

playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #535: 14 Май 2009

Защо не спрете наистина малко с оф-топиците! Всички са достатъчно напрегнати и изнервени, за да проверяват темата през 2 минути и да четат чатове, бръщолевения и предположения. Хората тук, които се интересуват, следят сума ти други форуми и сайтове. Правете го и вие, ако искате да помогнете с нещо и пишете, когато имате какво да кажете по темата. Благодаря!

'Heaven ain't far from where we are '
enravota
Някой
**

Профил WWW
Отговори #536: 14 Май 2009

Защо не спрете наистина малко с оф-топиците! Всички са достатъчно напрегнати и изнервени, за да проверяват темата през 2 минути и да четат чатове, бръщолевения и предположения. Хората тук, които се интересуват, следят сума ти други форуми и сайтове. Правете го и вие, ако искате да помогнете с нещо и пишете, когато имате какво да кажете по темата. Благодаря!

Аз помагам. Опитвам се да успокоя хората които са нервни и напрегнати. Колкото повече се втренчваш в даден проблем, толкова повече той се задълбочава. Затова са и офф-топиците. Да разсеят малко нервните и напрегнати хора.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #537: 14 Май 2009

До момента в който се обяви ще има или не концерт в София, всяко мнение не съдържащо полезна информация за концерта ще бъде трито.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #538: 14 Май 2009

от сайта на тикетпро са спрени продажбите на билети защото нямало  време да изпълнят доставка на билетите, така че това че не се продават онлайн е съвсем преднамерено и няма връзка нито с грешка в системата им, нито пък с нещо друго.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #539: 14 Май 2009

http://depechemode.com/news.html  Млъкнал Плачещ
Страници: 1 ... 34 35 [36] 37
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.