DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 37
  Печат  
Автор Тема: София -18 май  (Прочетена 163230 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #120: 09 Октомври 2008

Все пак смятам, че не е редно да не знаеш за какво си плащаш.

I need to drink, more than you seem to think
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #121: 09 Октомври 2008

Има ли тук някой който не иска да е тъмно зелен/ според схемата/?! Пощурял Побъркан
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #122: 09 Октомври 2008

Какво имаш предвид?

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
aso666
Новороден
Публикации: 5

Профил
Отговори #123: 09 Октомври 2008

Какво имаш предвид?

Да бе, и аз тва щях да питам. Кво като албума им ще илезе след концерта в София (пояснявам: в България, както винаги, сигорно оригиналното им издание на албума ще се забави от официалната дата)... Те да нямат случайно 5 песни на кръст  Объркан А и без това в нета ше го има албума още преди да е излязъл.
Аз лично ще изчакам да чуя новите им песни на концерта!  Пощурял Доволен
Последна редакция: 09 Октомври 2008 от aso666

A/D
uselink
Възбуден

Профил
Отговори #124: 09 Октомври 2008

В схемата предоставена от Kirilart за стадиона  ---зоната непосредствено пред сцената е оцветена в тъмно залено....та затова попитах риторично Усмивка
halojo
Опасен
Публикации: 227

Профил
Отговори #125: 09 Октомври 2008

Искам да кажа, че не ми харесва практиката да се пускат билети в продажба толкова рано... Преди да е излязъл дори един сингъл. Единственото, което имаме на този етап са две тийзърчета с ужасно качество, които пък лично на мен не ми вдъхват голямо доверие. Ясно е, че билетите в Европа ще се изкупят, от т.нар. "верни фенове", но не смятам, че е коректно спрямо тях. Ясно, че 'няма случайно 5 песни на кръст', но е нормално да наблегнат на новия си материал.

I need to drink, more than you seem to think
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #126: 09 Октомври 2008

Искам да кажа, че не ми харесва практиката да се пускат билети в продажба толкова рано... Преди да е излязъл дори един сингъл. Единственото, което имаме на този етап са две тийзърчета с ужасно качество, които пък лично на мен не ми вдъхват голямо доверие. Ясно е, че билетите в Европа ще се изкупят, от т.нар. "верни фенове", но не смятам, че е коректно спрямо тях. Ясно, че 'няма случайно 5 песни на кръст', но е нормално да наблегнат на новия си материал.

Ами аз мисля, че повечето фенове тук биха отишли на концерти на ДМ и без издаден нов материал, но всеки си знае себе си и доколко е фен на тази група.
Металика например дойдоха точно преди да издадът албума си, да не би концертът да беше лош?! Напротив беше страхотен!

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
aso666
Новороден

Профил
Отговори #127: 09 Октомври 2008

Ами аз мисля, че повечето фенове тук биха отишли на концерти на ДМ и без издаден нов материал, но всеки си знае себе си и доколко е фен на тази група.
Металика например дойдоха точно преди да издадът албума си, да не би концертът да беше лош?! Напротив беше страхотен!

А ето най-накрая един трезво мислещ говек, евала...  Одобрение Одобрение подяволите... Това са Depeche Mode бе хорааа... ако ще нищо ново да не изпълнят (в кое то дълбоко е съмнявам) пак ще съм там... За втори път ще идват беее... ллелелее... ще се побъркам!  Пощурял Ухилен Шок
Последна редакция: 09 Октомври 2008 от aso666

A/D
Diankata
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #128: 09 Октомври 2008

мисля, че коментрът на halojo дори няма място тук, на този сайт!!!
хич не обичам такива превзети коментари, защо изобщо си губиш времето? ти фен ли си, или....... Полицай Бияч
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #129: 09 Октомври 2008

ще се побъркам!  Пощурял Ухилен Шок
Мисля, че си объркал времената - глаголните
Последна редакция: 09 Октомври 2008 от Пях-сДепеш

freelove for everyone
uselink
Възбуден

Профил
Отговори #130: 09 Октомври 2008

Не мисля че за професиналисти като нашите хора,трябжа да изказваме съмнения---те зи знаят кога,как и защо --и за албума и за турнето. Не виждам къде ще е проблема---мисля че всичко са си изчислили Намигване
Alt
Джуниър
Публикации: 80

Профил
Отговори #131: 09 Октомври 2008

Според Тангра мега рок билетите за пред сцената ще са 5000 и ще са с цена 60лв. Това, само за сравнение, е 2 пъти по-евтино от Прага и близо 3 пъти по-евтино от немските дати. Не мисля, че някой ще смее да каже, че са скъпи билетите. Усмивка

Според СМЕ ще има 2 подгряващи групи, като едната ще е избрана от българските представители (това, според мен, определено трябва да са Gravity Co.), а другата лично от Depeche Mode. Пак според тях  тази група ще е с подобно звучене като на ДМ и ще бъде изключително голямо име. Споменаха The Cure, но това звучи по-скоро смешно, отколкото сериозно.

Gravity Co имат невероятни парчета, Присъствал съм на 4 техни концерта и наистина си прекарах добре. НО.... знам че това вече е изтъркано и повторено много пъти и все пак ще го кажа - Gravity Co. вече не са Gravity Co., или поне аз така ги чувствам нещата. След като двамта основни члена на бандата (Петър и Явор) напуснаха и дойде Хит Минус Едно Водещия - моите извинения, но това е друга банда. Продуцентът им колкото и да се опитва, не може да ме убеди в обратното. Както и да е, това едва ли има толкова значение имайки предвид кои ще са хедлайнерите  Намигване и все пак съм много любопитен коя ще е тази чуждестранна голяма банда, която също ще подгрява.

Между другото, свалям шапка на СМЕ за цените на билетите. Явно са си свършили добре работата и са намерили достатъчно добри ракламодатели / спонсори. Браво!  Одобрение
aso666
Новороден

Профил
Отговори #132: 09 Октомври 2008

ще се побъркам!  Пощурял Ухилен Шок
Мисля, че си объркал времената - глаголните

Мисля, че ми е простено!  Ухилен Побъркан

A/D
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #133: 09 Октомври 2008

хич не обичам такива превзети коментари, защо изобщо си губиш времето? ти фен ли си, или....... Полицай Бияч

Аз пък не обичам подобни коментари! Доста грубо, всеки си има мнение и тук е мястото да го изказва.
Иначе и на мен ми се ще да имаше повечко информация около новия албум, а и дори да беше излязъл вече и да не ми беше харесал, пак щях да отида на концерт заради останалото творчество на групата Усмивка
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #134: 09 Октомври 2008

....
Здрасти, Дианка.

Както знаеш, всеки има право на мнение и доколкото то е свързано с темата, може да го публикува, без значение дали всички ще сме съгласни с него. За мен по-неприятно е да чета "мнения", в които преобладават препинателни знаци и имотиконки и които не казват нищо. Разбирам еуфорията на потребителите (нови и стари), аз самият се вълнувам от предстоящия албум и турне, но все пак това е форум и както не веднъж сме си говорили, в него пишеш, когато имаш какво да кажеш. Ако на всеки един час ще се информираме, че полудяваме и т.н., това място ще се превърне в чат, а чат си има отделно Усмивка

На мен взе да ми става трудно да следя мненията и затова предлагам да се пусне отделна тема за изблици на радост и който иска да пише/чете там Побъркан

Използвам момента и да приветствам новите потребители Готин
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 37
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.