DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37
  Печат  
Автор Тема: София -18 май  (Прочетена 169534 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
N:Mode
Гост
Отговори #270: 14 Октомври 2008

Може да пробвате и в Син Сити. Днес във вестника пишеше, че и там се продават билети.  Ухилен
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #271: 14 Октомври 2008

Ами в Пловдив в Мюзик център на Отец Паисий сега звъннах и наистина и там са свършили пред сцената, но ми каза, че има възможност да се появат, тъй като доста хора не си спазвали уговорките, т.е. отказват ги или пък не идват навреме да си ги вземат. И да се звъни по-често, имало шанс. Така че който е от Пловдив или пък има близки там може да ги помоли да проверяват или да се разберете с хората от магазина, ако някой се откаже да ви звъннат и да си го купите, там са доста разбрани. Оптимистично звучеше жената де  Ухилен
032 626 361 успех  Одобрение
Последна редакция: 14 Октомври 2008 от Spellbound
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #272: 14 Октомври 2008

Разбрах от познат,че примерно днес сутринта в магазина в Сливен е имало спокойно билети за пред сцената. Вчера като попитах продавача/към 16.15 ч./ има ли от тези билети достатъчно--той каза спокойно няма проблем. Объркан    
   Може пък умишлено да се създава "истерия" за изчерпването напълно на билетите за да се  стимулират още повече продажбите към този момент и то не само за тази зона / макар че си мисля че такова стимулиране не е нужно/ Усмивка  Но по-вероятно е за мен че не са пуснати немалка част от билетите за тази зона  а са "заделени" както се каза за фирми,спонсори и рекламодатели.
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #273: 14 Октомври 2008

...по-вероятно е за мен че не са пуснати немалка част от билетите за тази зона  а са "заделени" както се каза за фирми,спонсори и рекламодатели.

Бе тез фирми, спонсори и рекламодатели не трябва ли да си одат у ВИП-а, к'во ще ми се вклиняват и те в масите пред сцената! Аре да бегат да се прават на цвят лилав!!!

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #274: 14 Октомври 2008

Днес си купих билети за концерта. Живея в Сливен и билетите се продават в магазин "Млад техник" близо до пазара. Билетите от 60 лв. за местата пред сцената бяха свършили още вчера, затова си взех билети за сектор В, от 40 лв. Четох по вестниците, че се продават билети и в магазини на доста спонсори, но реших да се пробвам направо в "Млад техник", вместо да обикалям по улиците.
Абе изказах се за билетите. Сега да реагирам като нормален 21-годишен депешар:
Имам билетиииииииииииииииииииии!!!!
Живея заради 18-ти маааааааааааааааааааай догодина!!!!!!

П.С. - Абе, хора, няма ли да се видим на концерта с вас или преди него, дайте малко инфо, това онова...
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #275: 14 Октомври 2008

И мене ми взеха билеееееееет  Ухилен
Аз съм много щастливо , доволно и глезено дете  Пощурял

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #276: 14 Октомври 2008

Цитат
П.С. - Абе, хора, няма ли да се видим на концерта с вас или преди него, дайте малко инфо, това онова...

Това ми напомни за друг момент от еуфорията около концерта, чакането пред стадиона. Миналия път чухме по радиото, че имало задръстване в района на стадиона и се очаквало още по-зле да стане и се изстреляхме натам рано. Още преди 12 на обяд бяхме на линия, заедно с адаша101 и още няколко форумци. Започнахме да раздаваме на новодошлите прословутите вече We Rush For You табели. Атмосферата беше повече от празнична. Нямам търпение пак да се съберем пред стадиона и заедно да отброяваме последните часове преди концерта.
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #277: 14 Октомври 2008

Макар и тогава да не подозирах за съществуването Ви/ за което може да ме порицаете публично Бияч си Ви спомням! Аз бях един първите който получи листа с надписа и една много хубава брошурка! Още си ги пазя! Този път мисля да се приобщя по-смело Ухилен
ichipichi
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #278: 14 Октомври 2008

в НДК няма билети от 60лв преди обяд бях там.аз си взех от 80 по вече упоменати причини.разликата между билетите от сектор А и В е че в сектор А има козирка.някой да не се излеже че има нещо vip в тези билети,няма.стискам палци да пуснат още билети от 60лв за всички който нямат-по-хубаво място за този концерт няма,всичко останало е компромис
vicky
Господар
Публикации: 192

Профил
Отговори #279: 14 Октомври 2008

моята "представителка " в Пловдив , която от два дни се опитва да ми купи билет , но не успява , е толкоз спокойна по въпроса и твърди ,че ще има билети и да не се безпокоя ... явно са й казали ,че ще има ...
дано дано дано ...
ако не , ще си взема място на трибуната и ако така и не пуснат повече билети , ще ви махам от горе и ще пробвам да снимам Събитието  (ако успея да вкарам камерката ) ....

reach out and touch faith !
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #280: 14 Октомври 2008

Още преди 12 на обяд бяхме на линия, заедно с адаша101 и още няколко форумци. Започнахме да раздаваме на новодошлите прословутите вече We Rush For You табели. 
А ще има ли пак : "Яяя, ски'й тая кво дупЕ разнася! Олееее... С-с-с... Мацкоооо! Искаш ли табелка?Аааа, искаш. Дай цунка първо, дееее. Абе, къде избегА оня чичо със семките? Мълииии, ски'й тая. Абе на туй жартиер ли му се викаше или корсет?"
 Зъл

freelove for everyone
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #281: 14 Октомври 2008

Въпрос към онези, които вече разполагат с билети за седящи. Има ли номера на местата в отделните сектори или е по-системата първият по време е първи по право?

freelove for everyone
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #282: 14 Октомври 2008

Няма номера на местата където намериш там сядаш!

Let me show you the world in my eyes...
natalie
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #283: 14 Октомври 2008

Искам да попитам нещо на което нз дали ще можете да ми отговорите но все пак.. един приятел се е сблъскал със същия проблем на нямането на билети пред сцената и са му взели от вип местата... мислите ли че е възможно да влезе с този билет пред сцената защото така или иначе билета струва дори повече от тези за там? не че това е от някакво значение но просто се допитвам за мнение.... а иначе Ще Се Видим на КОНЦЕРТАААА Усмивка))  Очиврът Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Готин

I'm not going down on my knees
Begging you to adore me...
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #284: 14 Октомври 2008

Искам да попитам нещо на което нз дали ще можете да ми отговорите но все пак.. един приятел се е сблъскал със същия проблем на нямането на билети пред сцената и са му взели от вип местата... мислите ли че е възможно да влезе с този билет пред сцената защото така или иначе билета струва дори повече от тези за там? не че това е от някакво значение но просто се допитвам за мнение.... а иначе Ще Се Видим на КОНЦЕРТАААА Усмивка))  Очиврът Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Пощурял Готин

Тц! Имаме такъв съфорумен случай от миналия концерт, където не само ВИП билета, но и подкуп от 100 кинта не е помогнал на човека да влезне в синя зона (тогава, сега е тъмно-зелена).

See what I see!
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 37
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.