DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 37
  Печат  
Автор Тема: София -18 май  (Прочетена 143866 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #330: 06 Декември 2008

И около моя блок са облепили яко с плакати, явно са усетили, че има фен наоколо Усмивка Радвам се, че от рано започват кампанията, защото това за българските стандарти определено е рано  Намигване

See what I see!
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #331: 06 Декември 2008

На Орлов мост има билборд?Добре бе аз сляпа ли съм!А и нито един плакат не съм видяла до сега Плачещ А за раното: зависи надали има някой който не е разбрал даже има хора които си мислят,че даже  е минал Идиот

Let me show you the world in my eyes...
Kenzinio
Гост
Отговори #332: 18 Декември 2008

За по-вълнуващто нещо в моя животец дори не съм си и мечтал.Предтполагам,че този предстоящ концерт би надминал всеки друг (в Бг) такъв във всяко отношение!Амин
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #333: 18 Декември 2008

За по-вълнуващто нещо в моя животец дори не съм си и мечтал.Предтполагам,че този предстоящ концерт би надминал всеки друг (в Бг) такъв във всяко отношение!Амин
Като ти прочетох поста, и ми дойде само едно на пръстите...ако беше жена, щях да ти пиша, че не си раждала жена...но понеже си мъж, то явно си такъв, който си пропуснал първият концерт...май  Очиврът

Angels of the Universe
silver wings
Опасен

Профил
Отговори #334: 19 Февруари 2009

Незнам дали му е тук мястото,но ми се стори най-подходящо.Хора,малко съм притеснена.Днес казаха,че мачът Левски-ЦСКА  е насрочен за 16 май на стадион Васил Левски. ПобърканАма как така,кога ще си построят сцената нашите момчета?А изпотрошените седалки и мизерията след такъв мач? ЯдосанЗащо така бе на 15ти да беше поне!

Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #335: 19 Февруари 2009

Сигурно е грешка, а на националния никога никой не е чупил нищо.

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
silver wings
Опасен

Профил
Отговори #336: 19 Февруари 2009

О чупено е и още как и то на мач Левски-ЦСКА.Мога да ти кажа и дата ако искаш 11.09.2005.А и да не е винаги има първи път нали?Така че дано поне за другото си прав да е грешка.

sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #337: 19 Февруари 2009

Цитат
Вечното дерби между ЦСКА и Левски от 26-я кръг на "А" група ще се играе на 16 май от 17"45 часа. Двубоят ще бъде на Националния стадион "Васил Левски", както се договориха ръководителите на "сини" и "червени".
Мен това кой какво ще троши не ме вълнува, ама сцената едва ли ще се построи за 1 ден - 17 май  Ядосан , тая работа с мача хич не ми харесва.
Да не говорим, че за пореден път прочетох как съоръжението "Васил Левски" не е пригодено да издържи на изискванията за един голям концерт, като се замисля как миналото лято угасна екрана и осветлението на концерта на Металика за десетина минути, вече съм склонна да вярвам на подобни твърдения, колкото и да не ми се иска.
Последна редакция: 19 Февруари 2009 от sisterofnight

"I'm my own worst enemy"
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #338: 19 Февруари 2009

прекалено много лоши предчувствия  Тъжен

"Suffer with pride"
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #339: 20 Февруари 2009

Няма да има никакви проблеми - нито около мача, нито около самото съоръжение. Хората от щаба на Depeche Mode ще имат време да сглобят сцената - всичко ще бъде нормално. Успокойте се.

Мен единственото, което ме притеснява е продажбата на билети, Дано след премиерата на Wrong и албума след това има нова вълна продажби. И дано СМЕ с да се постараят повечко с рекламата.  Усмивка
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #340: 20 Февруари 2009

Няма да има никакви проблеми - нито около мача, нито около самото съоръжение. Хората от щаба на Depeche Mode ще имат време да сглобят сцената - всичко ще бъде нормално. Успокойте се.

Мен единственото, което ме притеснява е продажбата на билети, Дано след премиерата на Wrong и албума след това има нова вълна продажби. И дано СМЕ с да се постараят повечко с рекламата.  Усмивка

Аз също мисля, че няма място за притеснение относно мача. Всичко е изчислено предварително, а ако трябва ще отложат тази пародия на дерби. За сцената не се притеснявайте, за ден и половина ще са я сглобили.

Относно рекламата, вчера видях вече плакати и в моя квартал, а и доста хора от онази таргет група не-фенове чакат последния момент, за да си купят билет. Стадионът ще е пълен, убедена съм в това!  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #341: 23 Февруари 2009

"Депеш Мод" взриви "вечното" дерби

Концертът на "Депеш Мод" в София взриви вечното дерби ЦСКА - Левски, макар че и до двете събития остават 3 месеца. Разбира се, виновни не са Дейвид Геън, Анди Флечър и Мартин Гор, а БФС. Спортно-техническата комисия закова пролетното вечно дерби за 16 май. Само 48 часа по-късно на стадион "Васил Левски" обаче ще започне шоуто на британските ню уейв легенди. Според договора на организаторите на концерта съоръжението ще бъде затворено 6 дни преди и два след шоуто  на Депеш. Иначе няма как да бъде построена огромната сцена, прожектори, тонколони и т.н. "В БФС изпаднаха в ужас, когато бяха уведомени за това от ръководството на националния стадион", признаха очевици пред "Стандарт".

Хората на Боби Михайлов са в патова ситуация. ЦСКА и Левски подписаха договор да играят на националния стадион. "Червените" са домакини, но не могат да използват предимството на "Армията" заради контракта. Левски едва ли ще отстъпи. Другият вариант е двата клуба да клекнат за стадиона в Овча купел, но за по-ранен час. Третият е БФС да измести мача с една-две седмици. Това обаче ще обърка съвсем програмата и ще донесе втора черна точка на новата власт. От Левски вече изреваха заради програмата в първите кръгове, която според тях тотално облагодетелства Литекс.

"Стандарт"

http://www.sportal.bg/news.php?id=159498&com_page=1#comments_box
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #342: 23 Февруари 2009

Футболен фен съм, но това страшно ме накефи и развесели!  Ухилен
 Ако е вярно представям си как някои умствено изостанали чиновнци на БФС се пулят с --кви Мод, ква мода,кви модни ревюта. А и като знам играта на отборите и каква е зрителската посещаемост, какво ще попречи сглобяването на сцената на мача--едните си строят другите си играят в другия. 
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #343: 23 Февруари 2009

Цитат
Според договора на организаторите на концерта съоръжението ще бъде затворено 6 дни преди и два след шоуто  на Депеш.

Добре, че договорите ги предвиждат тези неща, че като нищо иначе можеха да вдигнат рамене и да поставят в мат СМЕ. Те уж са печени вече, ама никога не се знае Усмивка
Иначе се чудя за 6 дни какво ще строят - МОЛ ли хахаха. Пък и явно бавно строят, 3 пъти по-бързо развалят. Ухилен
silver wings
Опасен

Профил
Отговори #344: 23 Февруари 2009

Абе казах ви аз,че 16ти не е датата за тоя мач.Може и да не я строят 6 дни ма за един ден дали е възможно?То и стадиона трябва да се чисти!И какво ще ги местят да преместят датата на мача и готово.Ей,в тая България никой не мисли!Радвам се ,че има договор!Сега вече съм спокойна!

Страници: 1 ... 21 22 [23] 24 25 ... 37
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.