DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Печат  
Автор Тема: Концертът в Букурещ  (Прочетена 65532 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #195: 15 Май 2009

Днес ми се обади един от пътуващите до Букурещ да пита дали пътуването остава в сила въпреки отмяната на концерта. Затова и реших да пиша в темата, че няма да се пътува до Букурещ, да не хукне някой към Русе утре сутрин.
deiv4o
Гост
Отговори #196: 15 Май 2009

http://www.kissfm.ro/hot-on-kissfm-news/view/concertul-depeche-mode-de-la-bucuresti-de-pe-16-mai-nu-va-mai-avea-loc.html

google translate : (from romanian media)

For this reason, the following concerts in 5 cities Tour Tour of the Universe of the band will not take place: May 16 - Bucharest, May 18 - Sofia / Bulgaria, May 20 - Belgrade / Serbia, May 21 - Zagreb / Croatia, May 23 - Warsaw / Poland. Still no details if the concerts are postponed or canceled.
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #197: 19 Май 2009

Официално изявление на румънските промоутъри:

"Following the rumors which appeared recently in the media about the new date of the postponed Bucharest Concert, Laura Coroianu, Emagic Executive Director declared: "We usually try to avoid commenting rumors, but this time we'll do it, because we don't want the Depeche Mode fans to be misled in any way. We are in discussions with the band management since the official postponement of the Bucharest concert. It is true, we look forward to two possible dates - in july or september 2009, and we are in advanced negotiations with the tour manager, but the final decision involves several factors that must be taken into account - the band, location availability, etc.. We hope that by the end of this week we have good news on the state of Dave's health, and more details on the new date of the concert."

И така,както и очаквахме възможностите са две-юли или септември.Това са добри новини и с оглед на факта,че концерта в Букурещ е част от Туборг Грийн Фест, така че е логично да се предположи,че това,което важи за румънския концерт се отнася и за нашият.
Остава да дочакаме краят на седмицата Усмивка
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #198: 19 Май 2009

Букурещ не е от Туборг Грийн Феста. Там сме с Белград и Загреб.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #199: 19 Май 2009

Верно-заблудил съм се Усмивка.Но все пак със сигурност щом преговарят с румънците,значи и с нашите хора в момента си комуникират.А и има все още непотвърдени слухове,че за концерта в Загреб има информация от промоутъри,в която също се споменава,че се говори за евентуално насрочване на дати за юли и септември.Лошото е,че за тази информация все още няма официално потвърждение.
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #200: 21 Май 2009

Получих мейл от My Ticket, естествено на румънски  Идиот, в което доколкото разбрах ми обясняват, как мога да си върна парите или да си заменя билета за някой от дните на BEST FEST-а. Някой друг получил ли е подобен мейл? И ако е разбрал повече, отколкото аз разбрах с google translate, нека сподели
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #201: 21 Май 2009

Това е стандартното инфо, има го и на страницата на Емаджик.ро - пише, че ще връщат парите в рамките на 12 седмици, на тези които желаят считано от 20-ти май. Също така срещу валиден билет можете да получите намаление за Бестфест билет, като се приспадат някакви разлики, дето и аз не вдявам какви са и естествено ако има нова дата, да си ползвате билета за нея.
Предлагам да изчакаме да обявят дали ще има нова дата, после да видим колко души ще искат да си върнат билетите и тогава вече трябва да измислим как да събера обратно билетите от желаещите, за да отида до Румъния и да ги върна.
Писах на Флорина от румънския фенклуб да ми разясни подробности, как точно ще се връщат билетите, но още нямам отговор.
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #202: 16 Юни 2009

Тия румънски шушумиги ми искат IBAN в леи, за да ми върнат парите  Бияч. Направо ми взеха акъла  Бесен, къде сега да си откривам сметка в леи и какво да ги правя тея леи после  Побъркан?
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #203: 16 Юни 2009

Аз пък още чакам отговор от румънска страна какво да правим с Special Guest Pass билетите, които имаме. Ако кажат, че няма проблем да ги върнем, трябва да измислим начин, по който да събера обратно билетите от всички и да прескоча до румънско. Ако не са ти електронни билетите, може да взема и твоите и да ги върна заедно с нашите.
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #204: 16 Юни 2009

Тия румънски шушумиги ми искат IBAN в леи, за да ми върнат парите  Бияч. Направо ми взеха акъла  Бесен, къде сега да си откривам сметка в леи и какво да ги правя тея леи после  Побъркан?
Че какъв им е проблема да ти преведат леи в еврова или левова сметка?

"I'm my own worst enemy"
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #205: 28 Юни 2009

Ще помоля всички, които са закупили билет чрез мен за Букурещ да ги върнат до Варна по куриер по най-бързия начин, за да отида до Букурещ и да ги върна във фенклуба, откъдето ще ни осребрят сумата за билетите. Ако сте по няколко души от град можете да се комбинирате, за да не ви натежи сумата за куриерска доставка. Пращайте ги до поискване в офисите на Еконт (за предпочитане) или Спиди Варна на името на Кирил Ясенов Станчев тел. 0878 993 225

С жителите на Варна и Русе ще се уговорим допълнително за срещи на живо, в които да получа билетите.

Уточнявам, че тъй като сме със специални фенски пасове, няма как да ви върнат парите в обикновен магазин и пропуснете ли тази инициатива няма да има как да си върнете парите за билетите. В момента уточняваме и с автобусната фирма каква сума точно ще върнат за транспорта, като получа парите по сметка ще ви информирам.

Всеки, който прати билет по куриер нека ми пише ЛС за да знам кога да го очаквам във Варна.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #206: 03 Юли 2009

До момента не съм получил билетите на следните хора, ако сте пратили билета си, но се виждате в списъка, пишете ми до кой клон на коя куриерска фирма сте пратили билета си. Планирам в края на другата седмица да прескоча до Букурещ, така че ще помоля всички да пратят билетите си най-късно във вторник, за да ги прибера в сряда от куриерите.

Ето списъка:

did + 1
chili
dearrose
Rizaar + 2
playing angel
bobo
kiril101
Пях-сДепеш
johnny

С misha, Emko и Deni ще се видя лично в Русе и Варна за билетите.
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #207: 16 Юли 2009

Завърнах се от румънско вчера, но бях смазан от жегата и разходката из Букурещ за да пиша. По стар румънски обичай в Майтикет нямаха достатъчно налични пари, за да осребрят билетите, поне казаха, че няма проблем да върна и останалите билети (купени онлайн и в Диверта) така че тези, които ми бяха пратили такива могат да са спокойни. Уговорката е да получа парите по банков път тези дни, като Флорина от румънския фен клуб ми обеща, че лично ще се погрижи това да не отнеме много време. Разбрахме се също превода да бъде направен от клон на Пощенска банка Румъния, до Пощенска банка България, където имам еврова сметка, за да се минимизират таксите по превода. Така или иначе ще е по-евтино от повторно ходене до Букурещ. Веднага щом получа парите за билетите и калкулирам и махна разходите, ще пиша да измислим начин за изпращане на парите до всеки.
Това което ми хрумва поне за големите градове, от които има повече хора е да има по един доброволец, който да получи цялата сума за съответния град и да я разпредели на място между хората. Така ще се избегнат допълнителни такси за превод.
Имам резултат и от транспортната фирма, като по-голямата част от парите вече е по сметката ми. Очаквам втория превод до края на другата седмица и ако го получа, всеки ще получи обратно по 14 лв. За повече не посмях да настоявам, защото така или иначе вина за провалянето на пътуването, превозвачите нямат.
За тези, които имат билет за концерт + превоз ще сумирам обща сума и ще я пращам така. По-точна представа, кой, колко ще получи ще имам когато получа трансфера. За наш лош късмет леята направо се е сгромолясала в последните няколко месеца и ще загубим от курсовата разлика поне по 10 лв. от билет, но все пак е по-добре от нищо.

Това е от мен засега, рапорт даден Усмивка

Milenski
Някой
**
Публикации: 13

Профил
Отговори #208: 16 Юли 2009

Поздравявам те за ентусиазма и ти изказвам благодарности!
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #209: 16 Юли 2009

Ех, Кире, ти си нашият герой  Усмивка, нали си знаеш. 

По организационно същество, мога да приема софийската сума.  Най-малкото, имам възможност да препращам сумите по банковите сметки на людете без допълнителни такси за изходящи преводи. 

still my broken wings you choose to mend
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.