DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Изненада за концерта под формата на А3 табелки?  (Гласуването приключено: 15 Май 2009)
We Rush For You - 31 (68.9%)
We Rush For You Again - 14 (31.1%)
Общ брой гласове: 44

Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19
  Печат  
Автор Тема: Изненада за Депеш на концерта?  (Прочетена 91075 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Grain
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #75: 14 Октомври 2008

Цитат
... всички помним атмосферата на стадиона на миналия концерт... и вярвам, всички ще се съгласите, че толкова наситена любов едва ли може да съществува... за това предлагам, да подишат нашата любов!

Breathe our LOVE!

... от вчера го гледам това - да си призная, дойде ми малко в повече след пресконференции, билетоистерии и т.н.- сви ми се стомаха, изтръпнаха ми крайниците... очаквах че ще ми попремине ....но не - заболяването се задълбочава  Пощурял
То бива, бива стрес - Кеви, можеше да ме пощадиш малко, като споделиш безпощадната си идея след седмица, две например  Бияч
Накратко - това според мен, е вцепеняващо добро!
Game Over  Ухилен   
Последна редакция: 14 Октомври 2008 от Grain
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #76: 14 Октомври 2008

Досегашния ни опит със СМЕ показа, че думата "фен" за тях е мръсна дума и нямат желание да им се помага за каквото и да било около организацията на концерта. Разбира се ще разговаряме и с Анимато и със СМЕ за различни идеи около гостуването на Депеш у нас, но е рано да говорим за резултати.

Ако имаш идеи е добре да ги споделиш преди да се обърнем към когото и да било за помощ при реализацията им Усмивка
Благодаря за изключително бързия отговор на kirilart  Усмивка

Вече отбелязах, че идеята на Кеви е много хубава. Аз, обаче, винаги съм си представял нещо много по-мащабно. Не че идеята с табелките, като цяло, е лоша, но ми се иска да успеем да реализираме нещо по-голямо като мащаб. Нещо, за което дори и след години бандата да си спомня, а феновете по света да ни споменават с възхищение. Мисля, че като едни доказали се креативни хора можем да измислим много хубави и оригинални идеи.

Идеите, които, от край време, се въртят в главата ми са свързани с поръчване на две или четири големи знамена, които по някакъв начин да се вдигнат над главите на хората, които ще са разположени пред сцената. Става дума за малка хореография, подобна на тези от футболни мачове (без участието на димки, факли, бомби и т.н. естествено), която да бъде изпълнена в самото начало на концерта. Примерно след интрото.
Мислите ми са свързани с поръчка на 2 по-големи или 4 по-малки знамена (с еднакъв размер), които да имат някакъв емблематичен смисъл за бандата. Пример - част от текст или известна тяхна емблема (мегафона, розата, камбаните и т.н.). Отделно могат да се изготвят и табелки, които да бъдат разположени само на първия ред, а непосредствено зад тях да се опънат (над главите на хората) въпросните знамена.

Наясно съм колко сложно е да се организира такава идея, но защо пък да не порбваме.

Искам да отбележа, че това са си лично мои идеи, но ще се радвам, ако някои от вас ги доразвият. Интересно ми също така какво мисли екипа и потребителите по въпроса. Ще се радвам, ако това се случи. Всъщност, дори ще се сбъдне една моя мини-мечта, но ще се радвам дори и това предложение само да доведе до нови идеи.

Благодаря за вниманието и ще следя за отзиви. Усмивка Намигване
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #77: 14 Октомври 2008

Жоро, похвално е, че имаш такъв ентусиазъм - това е нещо, за което ти се възхищавам, но не знам дали всъщност си даваш реална сметка, колко трудно е това да се случи. В момента изказвам мнение, като потребител, а не като член на екипа... на предния концерт, аз не бях член на екипа, а потребител, като всички тук... но дори така видях, колко трудно е да се организират обезумели фенове... при това дори преди бандата да е излезнала на сцената, защото след това ще е просто невъзможно според мен!

Идеята ти е интересна и пълна с очарование, но за съжаление, мисля, че е абсолютно невъзможно да бъде осъществена... в друг случай бих казала "Ами нека опитаме", защото обичам предизвикателствата, но когато става въпрос за ДМ на родна земя, не съм убедена дали аз самата бих се справила с въпросната "хореографийка", а какво остава да организирам останалите. Просто за мен всяка идея, която ще изисква усилия от наша страна по време на самия концерт е обречена на неуспех... и не защото не сме добри фенове, а просто защото сме ужасяващо добри фенове!
Последна редакция: 14 Октомври 2008 от Kevy

See what I see!
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #78: 14 Октомври 2008

държа да уточня, че нямам за цел да се заяждам, просто искам да споделя негативно мнение относно Breath our love, да оставим настрана, че албума от който изскочи това дори не го притежавам, понеже никак не го харесвам, но като си представя май месец, ако ни хване някаква жега, пък и без жега, само ентусиазираните фенове стигат, на сцената младежите ще има да дишат не само нашата любов, ами и нашата пот (е да, на открито е, но това, съм забелязала, не променя особено нещата)... съжалявам за асоциацията ми, но все пак сме форум, и си споделяме... сигурна съм също така, че до май догодина ще стане един огромен списък с предложения, не знам с какви местни избори ще се стигне до някакъв консенсус, недоволни винаги ще има, не ми обръщайте внимание Намигване забелязвам, че фразата се харесва на доста хора, просто ми се иска народа да не спира с търсенето и предлагането, само защото една идея вече започва да циркулира по кръвоносната система Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #79: 14 Октомври 2008

По принцип идеята на Жоро не е лоша, но аз лично съм против да ме покрива някакъв огромен транспарант, който да ми пречи да видя групата, когато излезе на сцената.  Усмивка А и честно казано този метод на изненада ми се струва малко тривиален.

Тези огромни знамена например могат да седят разпънати на подходящо място някъде, където не биха пречили на хората да виждат.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #80: 14 Октомври 2008

държа да уточня, че нямам за цел да се заяждам, просто искам да споделя негативно мнение относно Breath our love, да оставим настрана, че албума от който изскочи това дори не го притежавам, понеже никак не го харесвам, но като си представя май месец, ако ни хване някаква жега, пък и без жега, само ентусиазираните фенове стигат, на сцената младежите ще има да дишат не само нашата любов, ами и нашата пот (е да, на открито е, но това, съм забелязала, не променя особено нещата)... съжалявам за асоциацията ми, но все пак сме форум, и си споделяме... сигурна съм също така, че до май догодина ще стане един огромен списък с предложения, не знам с какви местни избори ще се стигне до някакъв консенсус, недоволни винаги ще има, не ми обръщайте внимание Намигване забелязвам, че фразата се харесва на доста хора, просто ми се иска народа да не спира с търсенето и предлагането, само защото една идея вече започва да циркулира по кръвоносната система Усмивка

През май месец е много по-вероятно да има гръмотевична буря, отколкото някаква страшна жега, пък и не забелязах на предишния концерт да намирисва около мен, а си беше доста топло.  Усмивка

Време има, който може да предложи нещо интересно защо да не го направи, никой не го е спрял, в момента се обсъждат различни предложения.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #81: 14 Октомври 2008

... младежите ще има да дишат не само нашата любов, ами и нашата пот...

Бих се съгласила, ако беше Smell our love, даже тогава би ми дошла точно същата асоциация, но аз влагам далеч по различен смисъл в Breathe our LOVE!... то е ясно, че любовта не може да се диша и това е метафора... всъщност за мен това е We Rush For You, но казано по нов начин.

Естествено не очаквам всички да разберат, какво точно съм имала предвид, за това се надявам да видя още много и интересни предложения, за да можем да изберем най-доброто накрая!  Усмивка

See what I see!
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #82: 14 Октомври 2008

държа да уточня, че нямам за цел да се заяждам... има да дишат не само нашата любов, ами и нашата пот (е да, на открито е, но това, съм забелязала, не променя особено нещата)...
Има ли някой в наши дни да не използва тъй нареченият "рол-он" Объркан

Angels of the Universe
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #83: 14 Октомври 2008

много точно си е казано, в крайна сметка breathe love, не сме го измислили ние като фраза и е много ясно какво носи посланието-готино е.
най-добре накрая да напрвим анкета

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #84: 14 Октомври 2008

най-добре накрая да напрвим анкета

Естествено, че ще направим... нека се посъберат предложения и ще гласуваме, както винаги  Одобрение

See what I see!
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #85: 14 Октомври 2008

о, изобщо не съм имала предвид, че феновете български са вмирисани коне Намигване иначе много добре разбирам, какво се крие зад фразата, просто асоциирах с най-нормалното нещо за голямо събитие да има изпарения, което моя болен мозък свърза по някакъв начин с това "дишане". и очаквам с нетърпение другите предложения, исках единствено да сръчкам хората да не се мързелосват, понеже има кой да мисли Усмивка

ages of delirium
curse of my oblivion
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #86: 14 Октомври 2008

... исках единствено да сръчкам хората да не се мързелосват...

Тук съм напълно съгласна! Това е и една от причините да не желая да си давам идеята толкова рано... мисля, че този форум е пълен с креативни и интелигентни хора и можем да видим не едно и две страхотни предложения... така че, дерзайте другари!  Намигване

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #87: 14 Октомври 2008

Връщам се накратко върху мащабните покривала. Миналия концерт в София, а и цялото ни присъствие на турнето показа, че дори А3 формат не се приема добре от околните в публиката. Простичката причина е, че за много хора това е култов момент и не искат да го прекарат похлюпени с каквото и да било. Имаше доста разкъсани табели на предното турне, както и доста злобни подмятания, че ако тая табела не я свалят ще смъкнат държащия я с нея и т.н. Не ми се мисли какво ще стане, ако покрием феновете на интрото с платнено покривало.
Освен това идеята с огромния трансперант я реализираха румънските ни събратя преди 3 години. Дори на пресконференцията в Берлин гордо попитаха групата дали помни, какво е било изписано на него. Получи се конфузния диалог:
Журналист: - Ние разпънахме наистина огромен трансперант във ваша чест, помните ли текста на него?
Дейв: - Видяхме много големи трансперанти на турнето може ли подсказка?
Журналист леко смутен: - Добре, беше наистина огромен трансперант!
Дейв леко смутен: - Това снижава броя на възможните отговори доста...ъъъ може ли още една подсказка ... или най-добре следващия въпрос, съжалявам.

Честно казано никой от нас не разбра какво беше изписано на въпросния огромен чаршаф, защото феновете така и не успяха да го изпънат както трябва и доста букви се губеха.

Така че ако не са табели, трябва да е нещо, което не скрива гледката на публиката към групата...или поне не за повече от секунда - две. В противен случай може да очакваме война на стадиона Усмивка
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #88: 14 Октомври 2008

хайде да са на А3 и нека застанем наааааааай-отпред! и как няма да скриваме гледката за повече от 2-3 сек? ами ще подскачаме и ще веем ръцете с табелите-така ту "недоволните" ще виждат за 1-2 сек..после пак ще им закрием гледката за маааалко..е то няма да е по време на целия концерт...
Мария Гурлевска
Опасен
*
Публикации: 206

Профил
Отговори #89: 14 Октомври 2008

Кеви, с малко закъснение, ЕВАЛА!
На мен лично много ми харесва, дъ фийлинг из интенз, както казва класика Усмивка

Относно изненадата искам да споделя една реализирана идея на немския фен клуб на Пърл Джем, които влачиха едни кашони с надути балони на 3 концерта и безуспешно се опитваха да ги вкарат, преди холандската охрана най-накрая да им се навие на ентусиазма и да ги допусне на венюто. Иначе на всеки балон пишеше "Thank you" и "We miss you already", бяха пуснати преди първия бис, Еди вдигна един, прочете го и се получи много мила картинка.

НО! Организацията на едно примерно такова нещо трябва задължително да се подкрепи от местния промоутър, иначе няма как да вкараме нищо повече от хартиени табели А3 и "чаршафи", но без пръчки за опън, а това рязко снижава височината на "простиране" на надписа и съответно неговата функционалност за самите нас.

My heart is aching; My body is burning
My hands are shaking; My head is turning
Do you understand Its so easy to choose
Weve got time to kill
Weve got nothing to lose
I want you now
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.