DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Изненада за концерта под формата на А3 табелки?  (Гласуването приключено: 15 Май 2009)
We Rush For You - 31 (68.9%)
We Rush For You Again - 14 (31.1%)
Общ брой гласове: 44

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19
  Печат  
Автор Тема: Изненада за Депеш на концерта?  (Прочетена 87555 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #180: 08 Май 2009

хибрид между Rush и NLMDA, точно като за случая

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #181: 08 Май 2009

Определено съм за We Rush For You AGAIN , но ако не се включи в гласуването ще подкрепя Breathe Our Love

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #182: 08 Май 2009

Аз съм раздвоена между We Rush For You и Breathe Our Love. Ще помисля още и ще гласувам, но и двете предложения са точни попадения, както се казва. Нещо сантиментално ми се иска да е пак We Rush For You , но пък от друга страна ми се иска да е нещо ново.

Angels of the Universe
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #183: 08 Май 2009

Аз също мисля, че не трябва да се повтаряме, в крайна сметка нали трябва да е изненада  Усмивка
Гласувах за Breathe Our Love  Одобрение
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #184: 08 Май 2009

Аз също бих гласувала за We Rush For You Again, надявам се да го включите и него като предложение.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #185: 08 Май 2009

Предложението е включено, гласовете са нулирани, така че вече гласуването може да започне на чисто Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #186: 09 Май 2009

Искам да кажа, че We Rush For You Again никак не ми допада... We Rush For You е вид обяснение, което не търпи промяна във времето според мен... това Again е просто излишно и изглежда направо претрупано - изглежда сякаш ни е мързяло да мислим и направо сме "отбили номера"... едва ли някой държи повече от мен на We Rush For You , за това мисля, че такива табели трябва да има така или иначе... както и преди коментирах, мисля, че е най-удачно да има два вида табели - хем с We Rush For You ще припомним кои сме, хем с новата ще покажем, че не ни е домързяло да помислим... ако ще има допълнение с  Again, нека да има поне някаква пауза, примерно

We Rush
For You 
...Again

... въпреки, че пак не ми харесва - просто си мисля, че така ще се развали идеята на посланието We Rush For You (или поне моята идея)

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #187: 09 Май 2009

моята теза, е че We Rush For You е така да се каже запазената марка на София и нещо, което не съм сигурен дали групата е запомнила, но със сигурност ще се сети при появата му.

аз мисля, че трябва да се добави нещо, защото няма изненада в това, изненадата да е миналата изненада и не знам дали е удачно на всеки концерт в софия да излизаме точно с едно и също послание, щото така сме предвидими и няма креативност(не че не може). все едно на рождения ден да ти подаряват все една и съща играчка.

не знам дали again е най-подходящо, но е препратка към друга любима песен и показва един вид, че това е Sofia2 и ние отново сме тук, като обяснението си остава но има някаква малка закачка.

даже идеята ми беше шрифта на again да е различен от стария отвърден шрифт, примерно да използваме шрифта на wrong за него, защото то е един вид бонус трак Усмивка.

аз понеже съм мечтател и колкото и нереално да звучи - само заради мисълта, че може да изпълнят песента заради нас, мисля че пак трябва да си държим на нашия rush.

а иначе един от вариантите, които ми се въртеше беше:
We Rush For You

M artin
A  ndy
D  ave
L
Y
естествено прекалено дълъг и доста тийн Идиот

Днес някой има рожден ден Усмивка

Последна редакция: 09 Май 2009 от MAO BOY

La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #188: 09 Май 2009

Разработих графични варианти на двата надписа, за съжаление Breathe Our Love, няма как да се изпише с новия шрифт и трябва да е с PTA шрифта, при We Rush For You логиката води до идеята също да е със стария шрифт. Иначе вчера докато ги умувах стигнах до идеята на Мао с това Again да е с новия шрифт. Ето нагледно да видите за какво става въпрос, по-лесно се ориентира окото мисля така.

* tabeli we rush.jpg (110.69 KB, 410x290 - видяно 323 пъти.)

* tabeli breathe.jpg (108.3 KB, 410x290 - видяно 335 пъти.)
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #189: 09 Май 2009

кире, имаш ли шрифта на peace и wrong, както са изписани на синглите. той май по ще ходи на again, дори леко по диагонал ако е както е на сингъла...само идея
Последна редакция: 09 Май 2009 от MAO BOY

La tête dans les nuages
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #190: 09 Май 2009

Няма го никъде, проверих да го добавя към колекцията си но уви - има само Tour of The Universe и Sounds of the Universe, които са почти идентични. Иначе е много добра идея да се направи по диагонал, дори може да е на черен правоъгълник с бял шрифт, нещо като сингъла...

Ако някой намери шрифта на синглите нека го пусне тук в тази тема, защото той ще е подходящ и за двете водещи предложения до момента. Аз лично давам своя глас за We Rush For You ... Again, заради сантимента който носи от предното турне и това, че бандата ни видя с него на 3 концерта, показаха го на екраните и т.н.

Ето версията с предложението на Мао:

* tabeli we rush2.jpg (104.5 KB, 410x289 - видяно 320 пъти.)
Последна редакция: 09 Май 2009 от kirilart
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #191: 09 Май 2009

А защо не "Breathe Our Love" да е с оригиналния си шрифт - т.е. шрифтът от Exciter
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #192: 09 Май 2009

Ако някой намери шрифта на синглите нека го пусне тук в тази тема, защото той ще е подходящ и за двете водещи предложения до момента. Аз лично давам своя глас за We Rush For You ... Again, заради сантимента който носи от предното турне и това, че бандата ни видя с него на 3 концерта, показаха го на екраните и т.н.

Шрифтът към синглите е Traveling Typewriter. Всъщност е доста популярен и дори е безплатен.
Ето TrueType версия за Windows. Усмивка

* TravelingTypewriter.zip (79.91 KB - свалено 133 пъти.)
Последна редакция: 09 Май 2009 от Aleksandrovster
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #193: 09 Май 2009

Ето и вариант с Exciter шрифт на Breathe Our Love, както и варианта на We Rush For You Again с новия шрифт (мерси Валери).

* tabeli breatheexciter.jpg (111.6 KB, 410x289 - видяно 288 пъти.)

* tabeli we rush2.jpg (103.98 KB, 410x289 - видяно 291 пъти.)
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #194: 09 Май 2009

Така като гледам моят избор We rush for you не печели много гласове, така че нека гласът ми да се счита за We rush for you again.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.