DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Изненада за концерта под формата на А3 табелки?  (Гласуването приключено: 15 Май 2009)
We Rush For You - 31 (68.9%)
We Rush For You Again - 14 (31.1%)
Общ брой гласове: 44

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19
  Печат  
Автор Тема: Изненада за Депеш на концерта?  (Прочетена 87554 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #210: 10 Май 2009

Цитат
Тогава, защо е необходимо да го променяме - между другото двете засегнати песни носят абсолютно различно послание, ако сме тръгнали на това да разчитаме, няма как да ги комбинираме!

нищо не е необходимо, затова обсъждаме, за да сме сигурни, че това, което решим си го бива и даже много ми харесва, че го обсъждаме и е гот като има повече предложения.

и аз вече написах защо - защото мисля, че не трябва да излизаме със същите табелки като миналият път понеже това е някакъв вид изненада и мен ми харесва идеята хем да присъства същият надпис(понеже стана емблематичен и понеже тази песен е любима на всички, носи всичко това, което си написала и защо пък да не ни я изпеят?), хем да има някаква разлика понеже е ново турне. ако приемем, че на този концерт направим пак същите табелки, това значи ли че и на по-другия(живот и здраве) пак ще сме със същата концепция понеже това послание е най-точно. ако беше така щеше да има само една любовна песен  Намигване на концертите редовно изскача примерно знаме с reach out and touch dave, което е правено колкото си искаш пъти - то е супер емблематично за дм послание и даже всички го пеят всеки път, но това не значи, че то е единственото.

Това си е изцяло мое мнение и не искам никого да карам да се съгласява с мен.

засягането на втората песен е така да се каже малко косвено и не се търси комбинация от смисъл в двете песни. просто думичката again е последна в заглавието на NLMDA и се намесва услужливо.

again - показва постоянство. аз поне не виждам защо постоянството и верността да изчезват с тази дума. по тази логика госпожицата или госпожата, за която е писана dressed in black трябва да е кръвно обидена Ухилен. преводът на again тук трябва да е 'отново'.

какво можем да направим ние като 'фенове' когато те дойдат в българия? ние отново да сме на стадиона, да си купим новия им албум, както предния и този преди него и т.н. и да им дадем любовта си отново, да пеем, колкото се може по-силно за да покажем колко добра публика сме и да се забавляваме разбира се. again носи всичко това по-горе и още някои неща за които се пише в този форум. всичко това мисля, че е хубаво. едва ли ще правиш всичко това отново и отново, ако събуждаш тези чувства - от концерт на концерт. а истината е че на живо ги виждаме от концерт на концерт, колкото и да ми се иска да съм съсед на мартин в санта барбара и да се засичаме на сутрешния ни крос пред фонтана с делфините.

кев, мисля, че малко си противоречиш, защото 'пак' не ти харесва, а искаш да направим 'пак' същите табели хихих, това в кръга на шегата.

sister, и аз съм скаран с размерите, но ако не се лъжа А3 е 2 пъти А4 и на снимкарта тези табели ми мязат да са А3.

Последна редакция: 10 Май 2009 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #211: 10 Май 2009

again - показва постоянство. (...) преводът на again тук трябва да е 'отново'.

Всъщност "again" показва повторяемост. Ако ще говорим за непрекъснато постоянство, думата е "still", но уви, депеш не са я сложили услужливо в заглавие на тяхна популярна песен. непростимо недоглеждане от тяхна страна, очевидно.

за да не е съвсем офф поста, да кажа, че аз гласувах за breath our love.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #212: 10 Май 2009

Цитат
какво можем да направим ние като 'фенове' когато те дойдат в българия? ние отново да сме на стадиона, да си купим новия им албум, както предния и този преди него и т.н. и да им дадем любовта си отново, да пеем, колкото се може по-силно за да покажем колко добра публика сме и да се забавляваме разбира се. again носи всичко това по-горе и още някои неща за които се пише в този форум.

Точно това имам предвид и аз, освен това добавката е с визията на новия артуърк и има препратка към нещо обмислено и като визуална концепция.

Цитат
Това е твое мнение! Моето е, че няма да се чете и съм абсолютно сигурна в това и без да "драматизирам излишно", не виждам защо твоето мение има по-голяма тежест от моето или нечие друго.

Защото имам разпечатана табела We Rush For You Again и дори без корекции вчера на паркинга пред блока ясно се разчитаха буквите на разстояние от 20 метра без проблем, а аз нямам най-острото зрение на света Усмивка
Lillian_21
Гратис Любовник
Публикации: 57

Профил
Отговори #213: 10 Май 2009

Ще си позволя и аз да се включа в дискусията. Идеята за We Rush For You за миналия концерт е великолепна. Това послание е уникално. Звучи ми като любовно обяснение. Затова си мисля, че ако се добави again сега, ще се изгуби в известен смисъл силата на това послание. Но от друга страна си мисля, че трябва да е нещо ново, за да не сме скучни. Лично аз ще гласувам за Breathe Our Love, защото ми звучи най-добре като естествено продължение на нашите "взаимоотношения" с групата.

Will you lead me to your armchair
Or leave me lying here
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #214: 10 Май 2009

...
кев, мисля, че малко си противоречиш, защото 'пак' не ти харесва, а искаш да направим 'пак' същите табели хихих, това в кръга на шегата.

....

Мао, пак не четеш внимателно , какво пиша - аз не искам да направим същите табели... или поне не само тях... за не знам кой път споменавам, че за да се съхрани запазената марка можем да направим два вида табели, едната от които е We Rush For You, а другата да е изненада... обяснявах защо не ми харесва "We Rush For You отново", а именно защото не е нещо ново, а добре изтупана и преправена стара идея... освен това става прекалено дългъг надписа (погледнете анкетата, само още един надпис е със същата дължина)... и ако приемем тази концепция, какви ще са табелите на евентуален трети концерт (Дай Боже!) - ще се повтарят с първия, с втория или ще мислим нова дума за добавка?!

Кире, сори може на паркинга пред блока да се чете, но ситуацията на стадиона е коренно различна -  тъмно е, хората не стоят статично, има емоция и прочитането на някаква табела не е таргет номер едно на членовете на бандата Усмивка Просто надписа, разпечатан на два реда  няма как да не се чете по-добре от същия разположен на един ред... не е възможно просто, защото шрифта неминуемо ще е по-малък.

Систър, табелите на снимката са А3 формат и мисля никой не се чуди, четяха ли се табелките на предния концерт или не  Усмивка

Както и да е, изказах свото мнение - част от доводите ми са логични, част - лични... нека хората си изберат вариант в крайна сметка... аз спирам по темата. Усмивка
Последна редакция: 10 Май 2009 от Kevy

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #215: 10 Май 2009

В крайна сметка ако резултата е близък, както и изглежда ще се получи, може да се направи количество от двата вида надписи и така никой няма да губи ентусиазъм и всички ще са доволни, а и групата ще може да си чете на воля  Ухилен
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #216: 10 Май 2009

кев, чета много внимателно, даже пре и пре-пре-прочитам да не би да съм разбрал нещо грешно Усмивка.ситуацията с табели We Rush For You и такива с again ми се вижда малко нелогична, пък и не виждам защо го предлагаш като откровено не ти харесва 2-ият вариант. първо казваш това е тъпо...а после добре нека има хем това, хем онова, ако се избере. едното ще е тъпо - но колкото има от тъпото, толкова има от хубавото. целта тук е да няма тъпо. и аз предлагам да изчакаме резултата защото може да е безсмислено след края на броенето. breathe our love е също достатъчно хубаво послание и на мен а предполагам и на доста хора от тези, които са гласували за водещия вариант в момента ми харесва доста.

искам само да добавя, че не смятам изобщо че е ново, абсолютно същото е, в леко променен вариант като вече обясних какво значи again.

аз лично за четвърти път минавам през този дм rush и то наистина си е rush. опашки за билети, поръчки на нович албум, чакане, обсъждане, трепети, търсене на билети за чужбина - неуспех при поръчката на всички набелязани фронтове, търсене на алтернативни начини за намиране на билети, чакане да пристигнат (дано всички пристигнат), резервиране на полети, автобуси, влакове, хотели, как да вляза в пустия бюджет и т.н.. в  общи линии откак почнах да ходя на концерти, нищо не се е променило и този rush много ми харесва, дотолкова, че искам и отново и отново.

Последна редакция: 10 Май 2009 от MAO BOY

La tête dans les nuages
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #217: 10 Май 2009

кев, чета много внимателно, даже пре и пре-пре-прочитам да не би да съм разбрал нещо грешно Усмивка.ситуацията с табели We Rush For You и такива с again ми се вижда малко нелогична, пък и не виждам защо го предлагаш като откровено не ти харесва 2-ият вариант. първо казваш това е тъпо...а после добре нека има хем това, хем онова, ако се избере. ...

Абе Мао, в нито един момент не предлагам We Rush For You с again - нито в комбинация, нито самостоятелно. Много преди да се пусне анкетата (преди доста месеци, още когато се пусна темата), предложих да име табели We Rush For You (без отново) и табели с ново послание, които да се омесят и да се вдигнат заедно в началото на концерта - така хем ще имаме спомен, хем изненада... не знам кога точно разбра, че съм склонна да приема We Rush For You Аgain , след като повече от ясно обясних, че това няма как да се случи... все пак не избирам аз и не виждам смисъл повече да обяснявам, така че ако лично ти имаш въпроси, пиши ми ЛС, че да не занимаваме хората, които четат темата от самото й начало!

See what I see!
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #218: 10 Май 2009

Според мен We Rush For You трябва да си остане така, без никакви добавки.Както вече няколко пъти беше споменато, това е запазената марка на България (или поне се надяваме да стане) и не мисля,че трябва да бъде променяна.Можеби сега ще запомнят,че ние ги посрещаме така.Ако всеки път прибавяме нещо,мисля шансовете са сведени до минимум.
  Иначе харесвам много Breathe Our Love ,но гласувах за We Rush For You , защото определено не искам да има Again .Освен това,редно е да се съобразим и с мнението на Kevy, нали все пак е вложила някакъв смисъл в това.Не е нужно да го размиваме.
  Аз съм "ЗА" две табели! Одобрение
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #219: 10 Май 2009

Цитат
както и преди коментирах, мисля, че е най-удачно да има два вида табели - хем с We Rush For You ще припомним кои сме, хем с новата ще покажем, че не ни е домързяло да помислим... ако ще има допълнение с  Again, нека да има поне някаква пауза, примерно

We Rush
For You 
...Again

сори кев, сега като пре-пре-пре-пре-прочитам виждам че си имала предвид старата табела и такава с ново послание, а не както аз съм се забудил - старата и такава с again.

La tête dans les nuages
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #220: 10 Май 2009

Добавям един глас за We Rush For You Again .
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #221: 10 Май 2009

Аз също съм за We Rush For You Again- като за втори път да се подчертае и да се припомни магията от предишния концерт...

....

Всъщност тази идея явно е била дадена много отдавна, не знам защо Светльо я е пропуснал в анкетата... и явно още тогава съм била супер против... та явно никак не ми се изменя мнението  Намигване

See what I see!
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #222: 10 Май 2009

Първо да спомена, че по погрешка гласувах за We feel You, вместо We Rush For You Again, така че можете да добавите един глас и от мен.

По този начин, мисля, че старият надпис се запазва, при това достатъчно голям и четлив, като в същото време добавяме и нещо ново. Разбира се, това е само мостра, сглобена за 5 минути(предимно от аватара ми), и ако трябва да се печата ще се преработи допълнително. Червеното, например, разпечатано в черно бяло, изглежда като сиво и можеби ще се получи доста интересно.

П.П. Форумът явно не подъържа прозрачности в .PNG, затова е добре да се свали и да се прегледа с нормална програма.

* WE RUSH FOR YOU-1.png (274.89 KB, 1323x935 - видяно 284 пъти.)
* WRFU.zip (473.82 KB - свалено 146 пъти.)
Последна редакция: 10 Май 2009 от Aleksandrovster
Kevy
Екип

Профил WWW
Отговори #223: 10 Май 2009

...
По този начин, мисля, че старият надпис се запазва...

Старият надпис се запазва, но не и идеята... за това моля, We Rush For You Again да се разглежда като нова идея, защото не желая We Rush For You да се обвързва с позитивите или негативите на тази нова идея!

На миналото турне страшно много фенове бяха впечетлени от нашата креативност... дори и доста чуждестранни фенове ни поздравиха... с наближаването на концерта, доста фенове и не членове на този сайт ме питаха с какво ще изненадаме "света" този път... та има хора, които чакат със "затаен дъх" изненада... жалко, че няма да я получат! Лично аз не виждам защо се сърдим на Антон, че фотосесиите на групата не са иновативни - ние сме същите и нямаме никакво право да държим сметка на някой, че бил в застой. Особено криво ми е, че така се получава, защото този сайт винаги е бил новатор за много неща, но явно и ние сме се изчерпали вече и си тъпчем няма едно място... този път никой няма да изненадаме, но какво пък, важното е да си мислим, че ще се случи.

Мисля, че вложих прекалено много чувства по въпроса, но все пак се правят някакви модификации върху моя идея, та предполагам е нормално... и пожелавам успех все пак на инициативата! Одобрение

See what I see!
N:Mode
Гост
Отговори #224: 10 Май 2009

Предлагам Rush For You да се патентова, че току виж някой световен фен клуб го открадне и трупа слава на ваш гръб. Усмивка
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 19
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.